Şimdi Ara

Shadowrun Returns:3. oyun Hong Kong çıktı. (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
3
Favori
13.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben tam anlayamadım,bi dragonfall var bi de dragonfall directors cut var.Galiba 14,99 dolar verip bu directors olanı satın almam gerekiyor.Fakat üstte verdiğim linkte ise "İndirilebilir İçerikler
    Bu içeriğin çalışması için Shadowrun Returns oyununun Steam sürümüne sahip olmanız gerekmektedir." yazıyor.Bende shadowrun returns var ama indiremedim.
  • Sadece Shadowrun Returns varsa indiremezsiniz, DragonFall onun ek pakedi, ek pakede sahip olanlara bedava Directors Cut, Returns sahiplerine değil.
    Directors Cut, Dragon Fall'un gelişmiş hali. Returns'ü sevdiyseniz düşünmeden alın derim, daha uzun ve güzel.
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler hocam.Ekimde maaş yatar yatmaz alacağım.Yeri değil fakat buna benzer başka oyun var mı bildiğiniz?
  • Tabi ki yılın bombası wasteland 2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dragonfall Directors Cut şu an 12 lira steamde.

http://store.steampowered.com/app/300550/?snr=1_239_860__857
  • Önerir misiniz ya bu oyunu?
  • oyundan eğlenceli lakin ses konusunda o kadar kötüki, oyunu oynarken çoğu zaman arka planda bir radyo konuşması açıyordum ses olsun diye
  •  Shadowrun Returns:3. oyun Hong Kong çıktı.

Oyunu oynuyorum da burası tam olarak nedir anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Biraz geç cevap olacak ama orası Matrix oluyor. Decker sınıfı bilgisayaraları hackleyerek sızabiliyor o ağa, bir nevi sanal varlıklarını yansıtarak. O data store tarzı olayları almak veya kilit tarzı şeyleri açmak için kullanılıyor ama önce korumaları yok etmek lazım.

Bu arada oyunun yenisi için bir Kickstarter daha başlatacaklarmış önümüzdeki ay içinde. Şahsen ilk günden basacağım gene desteği, özellikle Dragonfall:Director's Cut ile gayet ileri götürdüler işi ve sağlam bir RPG çıkardılar. İyice geliştireceklerine umudum tam bu yeni proje ile.

https://www.kickstarter.com/projects/1613260297/shadowrun-returns/posts/1085740

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 17 Aralık 2014; 9:04:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Biraz geç cevap olacak ama orası Matrix oluyor. Decker sınıfı bilgisayaraları hackleyerek sızabiliyor o ağa, bir nevi sanal varlıklarını yansıtarak. O data store tarzı olayları almak veya kilit tarzı şeyleri açmak için kullanılıyor ama önce korumaları yok etmek lazım.

Bu arada oyunun yenisi için bir Kickstarter daha başlatacaklarmış önümüzdeki ay içinde. Şahsen ilk günden basacağım gene desteği, özellikle Dragonfall:Director's Cut ile gayet ileri götürdüler işi ve sağlam bir RPG çıkardılar. İyice geliştireceklerine umudum tam bu yeni proje ile.

https://www.kickstarter.com/projects/1613260297/shadowrun-returns/posts/1085740

Cevap verdikten sonra sorun değil hocam.SağolYenisi çıksın tabi oynarız.

• Hong Kong'da geçecek galiba bu arada, duyurunun linking HK var kısaltma olarak.
  • her ne kadar Shadowrun evrenini sevsem de, yaptıkları oyunlar hep bir şekilde oyuncuyu sınırlandırıyormuş hissiyatı veriyor bana. Seçimler, konuşmalar, kararlar anlamında değil ama oynanış sırasında. Umarım bu yapacakları yeni oyundaki yenilikler sadece yeni eşya ve görevlerle sınırlı kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utku191 -- 17 Aralık 2014; 11:41:17 >
  • utku191 U kullanıcısına yanıt
    Yapılacak şeyler listesinin en başında bu var zaten şu an, çoğu mekanik hazır durumda ellerinde Dragonfall'dan sonra pürüzleri gidirilmiş biçimde. Şimdi önümüze geniş bir seçenek yelpazesi koymaları gerekiyor her adımda.
    Görev çeşitliliği, silah ve mühimmat tarzı çeşitliliği, yeni zırhlar ve sibernetik parçalar, daha çok işe yarayan etiketler gerekli ilk başta. Görevleri çözmek için yeni yollarda eklemeleri gerekli, daha ilk günlerde kıyafet değiştirme ve gizlilik olayları hakkında konuşuyorlardı ama çok yüzeysel geçildi bu kısımlar. Diğer Runner ile daha çok iletişim koyabilirler ve daha geniş diyalog ağaçları sunabilirler görev sırasında.

Çekirdek oyun hazır ellerinde, iyice süslemeleri gerekiyor şimdi :)
  • Oyunu 3-5 gündür oynuyorum, ben de rpg kısmını az buldum .Sanki bir yol çizmişler o yolda ilerliyormuşuz gibi.Katiyen kötü değil ama o kadar özgür de değil.
  • Şu an 12 TL oyun steam de.
  • Oyunun yenisi Hong Kong'da geçecekmiş.

Shadowrun Returns:3. oyun Hong Kong çıktı.
  • Böyle noir havalı, cyberpunk çizimlerine eriyorum ya:).
  • Türkçe yaması olsa hemen 2 oyunu da alıp oyanayacam ama daha bir çalışma bile başlatılmamış.
  • Hong Kong için KS başladı hatta gerekli para olan 100.000 topladı bile.

https://www.kickstarter.com/projects/webeharebrained/shadowrun-hong-kong

Her şey hazır ama daha çok şey eklemek istiyoruz oyuna diyerek başvuruyorlar bu sefer KS ye ve aradıkları rakam çok yüksek değil, rakama ulaştılar bile ve 150 ye doğru ilerliyorlar emin adımlarla.
    12-13 saatlik bir campaign olacak ama bu sefer alt yapımız hazır diyorlar ve Dragonfall dan daha tekrar edilebilir bir konu çıkardık ortaya diyorlar.
    34 günde bu hızla 1 milyona ulaşırlar, umarım coşarlar bu sefer ve daha ilk günden dedikleri bazı şeyleri yapabilirler.

• 1 M USD'ye ulaşıp, basit bir modifikasyon yapmasınlar zaten bi zahmet. Az biraz gelişimden çok değişim olsun :). Gerçi kickstarter hedeflerine bakiyorum da daha çok içerik artırmaya yönelik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utku191 -- 14 Ocak 2015; 14:32:04 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.