Şimdi Ara

Shadow of the Colossus[Bu Oyun Asla Unutulmaz Unutmayalım Bu Oyunu] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
2
Favori
9.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Playstation 2'yi erken toplamışım, daha oynayacak bir oyun daha var...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Qguz

Evet unutulmamsı gereken oyunlardan birisi.Gizli bahceye cıkmak için saatlerce uğraşmıştım inmek içinde saatlerce uğraşmıştım ama oyunun sonunnda hiçbir değişiklik olmamıştı.

Belki bilmeyenleriniz vardır .Oyunda görunmezlik. patlayan ok ve bir çok şey vardı.

Patlayan ok ve görünmezlik mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pennywise_67

quote:

Evet unutulmamsı gereken oyunlardan birisi.Gizli bahceye cıkmak için saatlerce uğraşmıştım inmek içinde saatlerce uğraşmıştım ama oyunun sonunnda hiçbir değişiklik olmamıştı.

Belki bilmeyenleriniz vardır .Oyunda görunmezlik. patlayan ok ve bir çok şey vardı.

hakkaten nasıl oluyo o ?

• oyunu bir kez bitirdikten sonra 'time attack' mode açılıyor... bu modda zamana karşı yarışıp colossusları belirlenen sürede öldürmeye çalışıyorsun. her 2 colossusta bir çeşitli 'item'ler kazanıyorsun... ben normalin hepsini almıştım. harda pek fazla uğraşmadım....

Normal Time Attack
    Whistling Arrow: Defeat 2 Colossi in Time Attack mode.
    Cloak of Force: Defeat 4 Colossi in Time Attack mode.
    Mask of Strength: Defeat 6 Colossi in Time Attack mode.
    Lizard Detection Stone: Defeat 8 Colossi in Time Attack mode.
    Fruit Tree Map: Defeat 10 Colossi in Time Attack mode.
    Mask of Power: Defeat 12 Colossi in Time Attack mode.
    Cloak of Deception: Defeat 14 Colossi in Time Attack mode.
    Flash Arrow/Brown Agro: Defeat all Colossi in Time Attack mode.

Hard Time Attack
    Harpoon of Thunder (Long range projectile weapon): Defeat 2 Colossi in Hard Time Attack Mode
    Sword of the Sun (Reflects light even when in the dark): Defeat 4 Colossi in Hard Time Attack Mode
    Fruit Tree Map: Defeat 6 Colossi in Hard Time Attack Mode
    Shaman's Cloak (Decreases damage taken): Defeat 8 Colossi in Hard Time Attack Mode
    Lizard Detection Stone: Defeat 10 Colossi in Hard Time Attack Mode
    Shaman's Mask (Decrease damage taken): Defeat 12 Colossi in Hard Time Attack Mode
    Cloth of Desperation ("Parachute"): Defeat 14 Colossi in Hard Time Attack Mode
    Queen's Sword (From ICO): Defeat 16 Colossi in Hard Time Attack Mode

• Bu oyun ile ICO gercekten tam bir sanat eseriydi ps2 sahipleri mutlaka oynamali.
  • ICO'ya başladım zaten tekrar. Bitince Shadow of The Colossus oynayacağım tekrar...
  • quote:

quote:

Bide oyunda uçan kuşlara tutunabiliyorsunuz, sizi bi süre istediği yere götürüyor ,gezdiriyor....

Yoksa hepiniz biliyormusunuz

• quote:

Orjinalden alıntı: JOSEPH_STALin

quote:

quote:

Bide oyunda uçan kuşlara tutunabiliyorsunuz, sizi bi süre istediği yere götürüyor ,gezdiriyor....

Yoksa hepiniz biliyormusunuz

Patlayan ok mu ? Görünmezlik mi ? Time Attack mı ? Uçan kuş mu ?

Oyunda neler varmış da biz bilmiyormuşuz

• Kenarda iyi bir Pc ve PS3 üm yatıyor ama ben PS2 alıp önce ICO' yu bitirdim.Şimdidi SOTC da 9. Colosi'deyim.

PS2 yi 22" monitore orjinal Sony Component cable ile bağlayıp 60 htz widescreen progressive scan modunda oyunu açınca vaybe dedirtiyor.Optik bağlantıdan Z5500ü de bağladım.Colosuslar bizim sitede yürüyor sanki.

PS2 yi zamanında kaçırmışım ama şuana kadar oynadığım 4-5 oyuna bakılırsa bu cihaz gerçekten hakkını vermiş.
  • Arkadaşlar elinde temiz durumda PAL oyun olan varsa almak isterim..
  • gerçekden mükemmel ötesi bir oyundu 2 kere bitirmişdim ama sonu biraz üzmüşdü beni hele atını çağırmasını çok seviyordum sürekli çağırırdım herhalde atıının ismi agofdu ben 2.sini bekliyodum ama hiç haber filan bişey var mı? acaba bu oyun hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Darkness TR -- 14 Ocak 2009; 19:58:34 >
  • Mükemmel bir atmosferi vardı oyunun,hüzünlenirdim hep oynarken..Next gen olarak ps3e çıksa tam bir efsane olur ama nerde o akıl PS3de abuk sabuk güreş oyunlarının yerine bunun gibi oyunların devamı çıksa keşke
  • quote:

Orjinalden alıntı: UNDERGROUND RAP

gerçekden mükemmel ötesi bir oyundu 2 kere bitirmişdim ama sonu biraz üzmüşdü beni hele atını çağırmasını çok seviyordum sürekli çağırırdım herhalde atıının ismi agofdu ben 2.sini bekliyodum ama hiç haber filan bişey var mı? acaba bu oyun hakkında

Atın ismi Agro.
  • quote:

Orjinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orjinalden alıntı: UNDERGROUND RAP

gerçekden mükemmel ötesi bir oyundu 2 kere bitirmişdim ama sonu biraz üzmüşdü beni hele atını çağırmasını çok seviyordum sürekli çağırırdım herhalde atıının ismi agofdu ben 2.sini bekliyodum ama hiç haber filan bişey var mı? acaba bu oyun hakkında

Atın ismi Agro.

teşekkür ederim benim kulağıma hep agof diye gelirdi demekki nemiş kulaklarımı yıkattırmam lazımmış
  • 1 sene sonra hortlatıyorum konuyu fakat bu oyun gerçekten harika bir oyundu, ps3 e 2.si çıksa mükemmel olur aah aah
  • quote:

Orijinalden alıntı: timeless

1 sene sonra hortlatıyorum konuyu fakat bu oyun gerçekten harika bir oyundu, ps3 e 2.si çıksa mükemmel olur aah aah

Buraya bak.

http://forum.donanimhaber.com/m_32151147/mpage_1//tm.htm
  • Grafikleri, müzikleri, hikayesi, oynanabilirliği.. Tam anlamı ile bir sanat eseriydi Shadow of the Clossus. Ps3'e yeni grafiklerle yapılsın pre-order olarak alırım. Böyle yaratıcı oyunlar çok nadir geliyor. Kesinlikle sanat eseriydi..
  • ben bu oyunu oynamadan önce koyu bir god of war fanıydım. Shadow of the Colossus ile ilgili yazılarda "ps2 nin en iyi oyunu" deniyordu. bende bu laflara gülüp geçiyordum. gow varken hiçbir oyunun şansı yoktu benim gözümde. neyse birgün aldım oyunu, başladım. başlayış o başlayış 20 senedir oyun oynarım, ben böyle bir oyun ne gördüm ne oynadım gow ve uncharted ında yeri başka ama Shadow of the Colossus benzersiz bir oyun. piyasada mesela bir sürü god of war, gta, call of duty taklidi oyun görürsünüz ama Shadow of the Colossus taklidi göremezsiniz çünkü taklidi bile yapılamayacak kadar eşsiz bir oyun. zaten son 10 yılın en iyi 100 oyunu sıralamasında bile 1. sıraya koymuşlar. bencede kesinlikle öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 12 Ocak 2010; 7:23:12 >

• ben bu oyunu oynamadım. evde bilgisiyor yok indirme ikmanımda yok. evin ordaki cd ye bakıyım ama olacağını pek zannetmiyorum. oyunu bulabileceğim bir yer yada verebilecek bir arkadaş varmı maltepedeyim. kargoyla da alabilirim yakınlarda olan birisi varsa elden de alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 12 Ocak 2010; 12:12:30 >
  • Bir devam oyunu nasil bu kadar ozgun yapilir ,diger yapimcilara ders olsun.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.