Şimdi Ara

SGK Hakkında ilginç bir soru (?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu genel sağlık sigortası olayını yeni öğrendim mağarada yaşıyordum, eve geldim posta kutusuna baktım kağıt gelmiş sgk dan. Sigortasızsınız filan 31 ocak'a kadar kaydınızı yaptırın diyordu. Ben hali hazırda zaten öğrenciyim, geçen sene öğrenci belgesini göndermeyi unutmuştum sanırım ondan dolayı geldi. Biraz araştırdım yanlış bilmiyorsam süre şubat ayının sonuna kadar uzatılmış, benim tüm bunlardan ancak bu hafta haberim oldu, sanırım babamın üzerine kayıtlı olduğumdan ve 25 yaşın altında olduğumdan için sadece öğrenci belgesini vermek gerekiyor. öğrenci belgesini almak için öğrenci işlerine gittiğimde sistemin arızalı olduğunu ve bir kaç hafta daha böyle süreceğini söylediler.

Normal lisans ile birlikte ikinci üniversite kapsamında açıköğretimde de lisans okuyorum, yani iki üniversite birlikte en azından kağıt üzerinde öyle. Şimdi bu nalet öğrenci işlerinin sistemi düzelmeyeceğine göre ben gidip aöf bürosundan öğrenci belgesi alıp sgk ya götürsem olur mu? acap bir sorun çıkar mı? bilmiyorum kimsenin başına geldi mi bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barua -- 24 Şubat 2012; 18:21:56 >

• up!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.