Şimdi Ara

BlaBlaCar güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
9.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar BlaBlaCar ile yolculuk yapan var mı? Güvenilir mi?

• Metro ile bağlantısı yoksa güvenilirdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç yapmadım ama yapmayı düşünüyorum bi gün nasipse
    referanslara bak hiç yoktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stormed

hiç yapmadım ama yapmayı düşünüyorum bi gün nasipse
    referanslara bak hiç yoktan

Hocam yolculuk ilanlarına baktım da tipler hiç güven vermiyor hep böyle sakallı falan dolandırıcı gibi tipler. Korktum valla.
  • güvenilir mi değil mi bilmiyorum ama o kadar fazla sap var ki adam ilan vermiş burdan x şehrine gidecek önceliğim öğrenci vs demiş mesaj atıyorsun hocam yer varsa gelmek isterim diyorsun adam adının erkek adı olduğunu görünce ilanı yayından kaldırıyor böyle bir şey olamaz!!!! ayrıca fiyatları da o kadar yüksek tutuyorlar ki otobüsle yada uçakla gitmek daha mantıklı olabilir gibime geliyor...

sayın araç sahipleri eğer blablacarı ı karı ayarlamak için kullanacaksanız ilanınıza sadece bayan istiyorum diye belirtin vaktimizi kaybettirmeyin
    eyyorlamam bu kadar
  • Puanlama ve yorum sistemi olsada bilmiyorum yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: musicalite

güvenilir mi değil mi bilmiyorum ama o kadar fazla sap var ki adam ilan vermiş burdan x şehrine gidecek önceliğim öğrenci vs demiş mesaj atıyorsun hocam yer varsa gelmek isterim diyorsun adam adının erkek adı olduğunu görünce ilanı yayından kaldırıyor böyle bir şey olamaz!!!! ayrıca fiyatları da o kadar yüksek tutuyorlar ki otobüsle yada uçakla gitmek daha mantıklı olabilir gibime geliyor...

sayın araç sahipleri eğer blablacarı ı karı ayarlamak için kullanacaksanız ilanınıza sadece bayan istiyorum diye belirtin vaktimizi kaybettirmeyin
    eyyorlamam bu kadar

Hocam o mesajlara cevap vermeyenler zaten belli kişiler. Mesajlara cevap verme oranı düşük olanlar genelde kız istiyor

• ben her fırsatta kullanırım. kendi arabamla da olsa ilan veririm. her yolculuğumda çok güzel geçti. ilan sahipleri ile iyi vakit geçirdik. diğer yolcularla da tanıştık hep. tavsiye ederim. sorunuz varsa sorabilirsiniz
  • Die4Freedom kullanıcısına yanıt
    Banada öle gibi , geçenlerde birisi ilan vermiş bende dedim bi arıyım uyarsa giderim , adamı aradım numara kullanılmamaktadır dedi. Bende boşver dedim içimden
  • valal ben kullandım hiç sıkıntı olmadı arka koltukta uyudum hatta :) ben gibi 2 ögrenci daha vardı arabada bide ilan ıverne kişi sohbet ede ede yolculuk yaptık dönüşü ne zmana yapcıaksın diye sordum abiye dönüşüde beraber yapmıstık hatta normal otobüsle 45 lira olan yere 20 liraya gittim döünşte aynı şekil ayrıca evime kadarda bırakıvermişti
  • tak beline emaneti cik yola sikinti yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cja

valal ben kullandım hiç sıkıntı olmadı arka koltukta uyudum hatta :) ben gibi 2 ögrenci daha vardı arabada bide ilan ıverne kişi sohbet ede ede yolculuk yaptık dönüşü ne zmana yapcıaksın diye sordum abiye dönüşüde beraber yapmıstık hatta normal otobüsle 45 lira olan yere 20 liraya gittim döünşte aynı şekil ayrıca evime kadarda bırakıvermişti

Hocam bir şey sorcam peki Allah göstermesin bi kaza falan olsa durum ne oluyor?
  • Bradley Cooper kullanıcısına yanıt
    Hocam nerde bulusup gidiyorsunuz
    Ve yok tuvaletim geldi duralim aciktim duralim felan diyen oluyor mu

Ve para alisverisi nasil oluyor

• Bakmayın reklamlarindaki o temiz yüzlü tiplere

• quote:

Orijinalden alıntı: PislikAdam

Hocam nerde bulusup gidiyorsunuz
    Ve yok tuvaletim geldi duralim aciktim duralim felan diyen oluyor mu

Ve para alisverisi nasil oluyor

ilandan mesaj atıyorsun. istersen oradan konuş. ben genelde telefon numaralarını alıyorum oradan konuşuyoruz. ortak noktada buluşuyoruz. şurdan geçicem diyor. oraya gidiyorum oradan alıyor beni.

tuvalet açlık gibi şeylerde konuşup anlaşınca sıkıntı yok. istediğiniz yerde durursunuz. bir abi vardı bize dinlenme tesisinde yemek ısmarlamıştı acıktık diyince. parayı da yine konşun ister bindiğinde ver ister inerken. o size kalmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: missioncomplete

Bakmayın reklamlarindaki o temiz yüzlü tiplere

Öyle bir şey beklemiyorum zaten hocam
  • Die4Freedom kullanıcısına yanıt
    kaza durumunda falan hiç bir güvencen olmaz mesela normal otobüs yolculugunda koltugunu sigortalamışda oluyorsun bilet alırsan bir kaza durumunda zarar görmen durumunda hasarını karşılamak durumunda firma senin ama bla bla carda öyle bir şey yok tabi kide
  • quote:

kaza durumunda falan hiç bir güvencen olmaz mesela normal otobüs yolculugunda koltugunu sigortalamışda oluyorsun bilet alırsan bir kaza durumunda zarar görmen durumunda hasarını karşılamak durumunda firma senin ama bla bla carda öyle bir şey yok tabi kide

Çok saçma ama hocam bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Die4Freedom

quote:

Orijinalden alıntı: musicalite

güvenilir mi değil mi bilmiyorum ama o kadar fazla sap var ki adam ilan vermiş burdan x şehrine gidecek önceliğim öğrenci vs demiş mesaj atıyorsun hocam yer varsa gelmek isterim diyorsun adam adının erkek adı olduğunu görünce ilanı yayından kaldırıyor böyle bir şey olamaz!!!! ayrıca fiyatları da o kadar yüksek tutuyorlar ki otobüsle yada uçakla gitmek daha mantıklı olabilir gibime geliyor...

eyyorlamam bu kadar

Hocam o mesajlara cevap vermeyenler zaten belli kişiler. Mesajlara cevap verme oranı düşük olanlar genelde kız istiyor

cevap veriyorlar ama erkeksen arabada yer olmayabiliyor :D
    kullanma amacı tamamen karşı cinsle tanışmaya yönelik neyse işte :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Die4Freedom

quote:

Çok saçma ama hocam bu

İşin hukuki kısmını düşünen var mı ?

1- Araca aldığın adamın aranması var, hatta bagaja koyduğu valizde silah var, bomba var veya uyuşturucu var. Yolda yakalandınız totonuzu Nasıl kurtaracağınız aklınıza geldi mi ??? Hele ki şu ortamda hassas dönemlerde vayyy ben bla bla dan buldum bu adamı tanımam etmem diyin bakalım inanırlar mı ?

2- Kullandığınız araçla kaza yaptınız ve yanınızdaki refakatçi öldü... Ailesinin açacağı dava ile her türlü taksirle ölüme sebebiyet hatta bilinçli taksirle ölüme sebebiyetten yargılanırsınız ...

Üç beş kuruş ucuza yolculuk yapacam diye o kadar riske girmeye değmez. Kapıyı çalıp bu gece sizde yatayım bulaşıkları da ben yıkarım diyeni eve alıyormuyuz ki tanımadın 3 dk telefonla konuştuğun Ada'mı arabamıza alalım...

Sakat işler bunlar, değmez 3-5 kuruş için...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.