Şimdi Ara

(SGK)Genel Sağlık Sigortası prim borcu gelecek nisan ayına kadar borçlarını ödemek zorunda! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunewiki

Ben bu yasayı savunan AKPlileri gördükten sonra artık kesinlikle hiçbirşey demiyorum. Bu insanlara müstehak, Benim bu konuda konuşacak hiçbir sözüm kalmadı...

akp liyim hangi akpliymiş ben görmedim o o akp li o partiden ya ekmek yiyodur kesin üye filan akple camdan atlayan bir tiptir ,kendine beyin enjekte ettirmesi lazım,yada at gözlüğünü atması lazım o akp linin,suriyeli mülteci baskını gibi bu olayı savunan akpli görmedim pek amcam parti üyesi oğlu işsiz o bile ne saçma sapan iş dedi 28 yaşında kazık kadar adamın primini ödemek zorundamıyım dedi ve ödemiyorlar şu an ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Eylül 2014; 15:10:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: tunewiki

Ben bu yasayı savunan AKPlileri gördükten sonra artık kesinlikle hiçbirşey demiyorum. Bu insanlara müstehak, Benim bu konuda konuşacak hiçbir sözüm kalmadı...

akp liyim hangi akpliymiş ben görmedim o o akp li o partiden ya ekmek yiyodur kesin üye filan akple camdan atlayan bir tiptir ,kendine beyin enjekte ettirmesi lazım,yada at gözlüğünü atması lazım o akp linin,suriyeli mülteci baskını gibi bu olayı savunan akpli görmedim pek amcam parti üyesi oğlu işsiz o bile ne saçma sapan iş dedi 28 yaşında kazık kadar adamın primini ödemek zorundamıyım dedi ve ödemiyorlar şu an ...

iş yerinden fakir, kiracı bir arkadaş..

• tunewiki kullanıcısına yanıt
    o artık akp li olmanın nirvanasına çıkmış , ben burdan söylüyon sandım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Eylül 2014; 20:43:54 >
  • amerika iyi para topluyor
  • Benim gelecek ay borçlarımıda yazmışlar. " Bu önümüzdeki aylarda da çalışmaz " diye düşünmüşler herhalde. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim bu yıl temmuz ayında okulum bitti.Ardından bir ay sonra gelir tespiti işini formlar doldurarak yaptım.Şu an 10 günlüğüne destek eleman olarak Lc Waikikide çalışıyorum.İnternetten sgk borç dökümünde bana 411.95 TL borç çıkarmışlar.G-2 kapsamından dolayı. Temmuz - Ağustos ve Eylül aylarında 136 şar kusur TL Borç yazılmıştır.Bu borcu sildirmem için ne yapmam lazım.
  • Yillar once turkiyedem gitmistm bana bile borc yazmislar bulursaniz alirsin tayyip aga

• 1800 lira borç var git gide artıyor acaba bi af filan gelirmi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.