Şimdi Ara

Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! ) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
6
Favori
46.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! ) Ekle gardaşşş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDrum -- 10 Mayıs 2013; 18:45:58 >
  •  Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! )
  • ekle benide.nedense hiç kullanmadım bu skini

Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! )
  • Yaz benide

• benide yazıver joe bi yer ayırttıydım da göremedim üşendim cevaplaya tıkladım direk
  • beni de ekle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pandaman -- 11 Mayıs 2013; 17:05:20 >
  • beni de ekleyebilirsin bende diyodum ne zaman aldım bu kayle skinini :) Meğer 2 yıl önce beleşten vermiş riot. ss eklerim gerekirse
  • Meğersem bedavadan vermişler yeni anladım  Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leetnock -- 10 Mayıs 2013; 23:31:34 >
  • Beni de ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: SenJi

Resim gözükmüyosa buda linki http://tinypic.com/r/k4jns7/5

Bu arada beyler 15vs15 custom oyunları hatırlayanlar varmı aranızda :D odalar kurulurdu ama oyuna giriş yapılamazdı :D ne günlerdi ama :D Ama eski twisted fate haritasında 6vs6 yapılıyordu ve baya zevkliydi o zamanlar 30 level değildim 30 olamyanlarıda odaya almıyorlardı pek fazla o tarz maçlar atamıyodum o yüzden.

Listede adımı görmedim

@
    hdloader11

• hocam beni de ekleyin gruba, fotorafğla ilgili bir sıkıntı vardı ama hallettim şimdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Ekle kanka.

Yemez bence.

Sen söyleyene kadar farketmemiştim ben .

• quote:

Orijinalden alıntı: ColdCode

quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Ekle kanka.

Yemez bence.

Sen söyleyene kadar farketmemiştim ben .

• http://speedy.sh/wACam/Art-18.png

resim yüklemeyi de unuttum inşallah olmuştur. Artı18

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇapulcuAyyaş -- 11 Mayıs 2013; 20:03:57 >
  • Benide ekle hocam

• Yer varsa bende geleyim =)
    eski zamanları özledik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zuraka -- 12 Mayıs 2013; 14:24:08 >
  • Yaz beni aga, westteki sattığım hesap olan Merdane'ye selam ederim

Judgement Kayle geliyor

Arkadaşa verilen hesabın Jacmınt Keyl'i;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saf köylü -- 12 Mayıs 2013; 14:46:55 >
  • http://imageshack.us/photo/my-images/713/lollllllllll.jpg/

Phantom Dancerın dodge verdiği zamanlar op JAX hey gidi günler..

Beni de yaz hocam.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.