Şimdi Ara

Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
6
Favori
46.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! )
    yazzzz
  • Hepiniz eklendiniz sayin arkadaslar.
  • Yaz benide http://puu.sh/2OGUU.jpg
  • yaz benide
     Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! )
  • quote:

Orijinalden alıntı: seurse

quote:

Ekle benide.

Beni eklemeyi unutmuşsun :) spam olucak ama kusura bakmazsın artık

• Yaz Kardeş

Yaz beni de.

• S1'in sonlarinda basladim 2.-3. Ayimda s3 geldi ranked atmadim s1de ondan kayle yok sanirim.Eklersen sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskilerden gürcell,errayyirik,cok zengin bir arkadaş, türkiyenin en iyi oyunucusu, mertkosava bi de watafak reyiz vardı hatırladıklarım
  • Yaz benide birazdan koyucam Kayle skins fotosunu

geldi resim http://m1305.hizliresim.com/19/7/muyhj.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PryZeX -- 7 Mayıs 2013; 22:17:33 >
  • 3'e yazaydın
  • yaz yaz yazz pc gecince koyarım ss

ss -->

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussaro -- 7 Mayıs 2013; 22:43:32 >
  • Birazdan skin ile beraber yüklerim de bu skin ne zaman verilmişti ? Oyunu tam ne zamandır oynadıgımı bilmiyorum da :D
  • s2 başında başladım ben orta yaşlıyım ozmn
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeDaLion_

Birazdan skin ile beraber yüklerim de bu skin ne zaman verilmişti ? Oyunu tam ne zamandır oynadıgımı bilmiyorum da :D

Sezon 1 de 10 oyun oynayan herkese verildi

• Yaz dostum benide yaz LorenBlake01

• Grup imzasi ne zaman çikar? Heyecanlandim

• quote:

Orijinalden alıntı: utku1676

Lise 4'de arkadaşlarıımın vasıtasıyla başlamıştım taa 2010 sonlarıydı vay be koskoca 3,5 - 4 yıldır hala oynuyorum hiç bıkmadan..

buda kayle'm :

Not : [ Böyle bişy iyi oldu yeni yetmelerle eskileri ayırmak hoş olur. ]

2010 sonları ? suan 2013 deyiz 3.5-4 derken ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

Bir şey diyeceğim. Kayle skini ilk sezon yada öncesi oynayana bedava mı verildi?

İlk sezonda 10 oyun oynayan herkese verildi benim tam 5 farklı hesabımda judgement kayle var. O zamanlar noob olduğum için sürekli ban yiyip yiyip yeni hesap açıyordum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.