Şimdi Ara

Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
6
Favori
46.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 13_Iskender

Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! )

buyrun buda benden :))

custom skin olup olmadığını nerden bilelim?(Custom skin derken dosya değiştirme olayı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimlisiz

quote:

custom skin olup olmadığını nerden bilelim?(Custom skin derken dosya değiştirme olayı)

ban sebebi neden diamond olmuş üyeligimi riske atıyım :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isimlisiz

quote:

ban sebebi neden diamond olmuş üyeligimi riske atıyım :)

Ban sebebi değil custom skin vs kullanmak.
  • S1 müdavimlerindeniz hocu.

2012 sonrası seasonalleri saymıyorum bile gerçi onnar legacyyyy pööfff......

yAZ YAZ YAZ EN SONA BENİĞĞĞ

senin twistedi de göster de herkes safını bilsin rofl
  • 12. sıraya yazarsan sevinirim.

• judgement kayle neden vermişlerdi ? bende de var da.s1in sonunda başlamıştım sanırım.2010 haziran falan.lol bi konu altından konuşluyodu msn grubu vardı.kısaca ekle hocam eve gidince atarım ss

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdloader11

Evet beyler forumdaki eski arkadaslari bir platforma toplayayim dedim ve eski gunleri yâd edelim hep beraber. Grup icin imza falan yapabilecek arkadaslar varsa bana pm atabilirler.

Katilmak icin tek sart judgement kayle skininin acik oldugunu kanitlamaniz bir ss ile. Bu benim judgement kayle skinim,

Uyeler

1) hdloader11

2) GurcellOnline (Onur Uyesi + As Baskan + Maykrosoft AyTi Speysiyalist)

3) sarsi

4) -SkyKiller-

5) Sipâhi (2. sira gursel beye ozel )

6) Gece Şarkısı

7) utku1676

8) Yudmud

kardeş benide eklersin artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elania -- 7 Mayıs 2013; 16:45:22 >
  • Benide yaz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreeege -- 9 Mayıs 2013; 20:48:31 >
  • Yaz beni de

• Vay be sezon 1 de verdiler dimi kayleyi yaz beni de

• http://puu.sh/2OFBc.jpg

Benide yaz "SideBlast"
  • s2 son çeyrekte başladım adamlar s1den beri oynuyur kayle'ım olaydı eyiydi çok seviyorum judgment kayle'ı.
  • eski hesabin id pw neydi acaba 3. seviye leaver oldugum icin o hesabi birakmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ekle benide.
  • 10. ya ekle sen beni ss yi editle eklerim birazdan

Edit:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsliyim -- 7 Mayıs 2013; 18:26:05 >
  • Beni de yaz. Judgement Kayle skininin olduğu hesap TR'ye taşınmıştı, hesap biraz çöp olduğu için geri EU'ya taşımadım. Open Beta'dan beri oynuyorum, tabi aralar vererek oynadım. Bazı zamanlar geri kaldım. Serverlar ayrılmadan önceki zamanlar çok iyiydi, forumdaki herkes ekliydi bende. Sonra bazı kişiler East'te kaldı bazıları da West'e taşındı benim gibi.

Sizin için clienti TR'ye çevirip SS aldım.
  •  Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! )
  •  Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! )
  • adamda zombie ryze var. o skin 2k rp bile veririm.
  • OHA! Bu Kayle skininden hiç haberim yoktu. Ben daha ranked olayı yokken oynuyordum LOL'ü. Vay be...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.