Şimdi Ara

Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! ) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
6
Favori
46.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sezon 1 de bakmıştım sevmemiştim . Sezon 2 de başladım olmaz mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastellonA

quote:

Orijinalden alıntı: Judo1997

Bu da bnenım kaylem :D
     Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! )

97li 17yasind mi oluyo 16yi dolduruyo 17den gu aliyorsun sanirim,4 sezondur ooynuyorsun demek
    12-13 yasinda mi basladin ( j.kayle sezon 1 de falan verildi sa.irim pek bilgim yok sezon 3 te baslayip sonradan elmaslardanim:)

7.sinifa giderken arkadaşın tavsiyesi ile başlamıştım. Şimdi 11 en gidiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hydrogena

quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

quote:

Orijinalden alıntı: hydrogena

quote:

Orijinalden alıntı: afrasyap81

ekle benide

LoLskins ?

LoLSkins oyun içinde görünür sadece, profile etki etmiyor. Her gelene önyargıyla bakıyım derken sapıtıyorsunuz iyice.

Sadece Takılıyordum bu kadar alıngan olma.

tamam şimdi defol git buradan şizofren
  • s2 de basladım ben be uf
  • Hesabı sattım, bu konuu gördüm, ne yapsak ki?
    Başladığımızda sıraya girerdik oyuna girmek için yazları saat 8'de kalkıp 10'da anca oyunda olurduk, tekrar beklememek için oyundan çıkmazdık.
    Bakım olunca herkes dc yer sonra hücum ederdi oyuna. Ayırdılar east,Nordic,West diye de rahatladık.

Önceden daha zevkliydi oyun,popüler oldukça oyuna akın oldu çoluk çocuk doluştu oyuna.

Tryndamare alan takım kazanıyordu,millet birbiriyle yarışıyordu Tryndamare'i alabilmek için.
    Yanlış mı hatırlıyorum ama bir ara Alistar sanki 6300 IP'di?
  • Lol ihtiyarlar heyeti tavan yaş 20
  •  Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! )

Eklersen sevinirim hocam.
  • Ekle benide dostum

• Buyur burdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estwokeys -- 17 Mayıs 2014; 16:36:54 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nyandalee -- 11 Haziran 2014; 10:18:09 >
  • qq

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litendria -- 19 Temmuz 2014; 20:52:42 >
  • ben bunun olduğunu bile bilmiyordum :D diğer resimlerdeki kayle özellik grafikleriyle bendeki farklı ??
  • eqLe qnq
  • victorius jarvan olan varmı ?
  •  Sezon 1 ve daha eskiden beri oynayanlar grubu, İhtiyarlar (Imza Geldi !!!! )
  • ekleyin gitsin :)
  • Merhaba

League Of Legends Riot Points satışlarımız devam ediyor.
    Bir çok ödeme seçenegi ile sitemizden temin edebilirsiniz.

Sitemizin canlı destek hattından detaylı bilgi alabilirsiniz

xgame

iyi oyunlar diler
  • kendimi ehtiyar olarak hissetmiyodum ama ehtiyarlamışız anladık artık buraya kayıt zamanı gelmiş :(

edit resmi 2 kere eklemişim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikei -- 12 Haziran 2014; 15:49:32 >
  • Eskiden buralar hep dutluktu.
  • 29 lwl karakterimde var pc ye gecince ss elinde

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.