Şimdi Ara

Sevilen seri Crysis'in yenilenmiş versiyonu Crysis Remastered Trilogy duyuruldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Crysis 1 in remastered ını oynadım rezaletti ne optimizasyon geliştirilmiş ne grafik. Bidaha oynamam crysis
  • Crysis 2 ve Crysis 3 hala güzel gözüken oyunlar ama Windows 10'da artık sıkıntılı çalışıyorlar. Alt-Tab yaparken oyunların siyah ekranda kaldığı oluyor veya oyun kendini 60 FPS'e sabitliyor ve 60'dan yukarısını göremiyorsunuz. Bu iki sorunu giderseler bir de Multiplayer desteğini geri getirseler her iki oyunda her türlü iş yapacak durumda diye düşünüyorum.

• Crysis 1in remasteredını oynayamadık. Sürekli çöküyordu.
    Çok ümitli değilim.
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Crysis 2-3 oynamış biri olarak, crysis remastered grafik olarak crysis 2 ve 3 ten düşük grafik olduğu halde daha yüksek sistem istemesi optimizasyon problemi midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloody Roar -- 4 Haziran 2021; 00:21:38 >
  • Krone K kullanıcısına yanıt

Half life'tan sonra yenisinin çıkması en çok beklenen 2. oyun sanırım. Ciğerimiz soldu beklemekten ama pek de umut yok sanırım.

• moustapha129 M kullanıcısına yanıt

Bayılıyorum dead spaceye ,bende çok üzülmüştüm.

Şimdi yenisi geliyor diye söylentiler var. EA yapıyormuş. Yakında kokusu çıkar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.