Şimdi Ara

Sevgilinizin/Çıktığınızın sizi sevdiğini nasıl anlarsınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
9.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• gözünün içine bak;

iki gözün de onun iki gözüne tutsaksa sevdiğini anlarsın...
  • Benim için fedakarlık yapıyorsa veya vazgeçemeyeceği şeylerden vazgeçiyorsa beni seviyordur
  • beni kendinden önce düşünüyor HEP. hatta benim için ban yedi 4 gün nicki UniLéE
  • biliyorum ama.
  • dostum tek bir hareketinden değil ama birlikte geçirdiğiniz zamanlardaki yakınlığından , size olan ilgisinden ve özellikle kıskançlığından hemen anlayabilirsiniz
  • rap_üstad'a katılıyorum.

Bunu zaman içinde anlarsınız. Git beni seviyorsan kendini köprüden at diyemessiniz herhalde.

Eğer sizi bir kızdan kıskanıyorsa, kendi kız kardeşinizde ablanızdan bile kıskanıyorsa o kişi gerçekten seviyor demektir.

Ben kız kardeşimle kol kola çarşıya çıkarım alışverişe, o durumda beni görsün kıskanmaya başlar. Anında triplere girer suratı asılır.
  • Sevdiğini anlamaya çalışma..

Bırak herşey dağınık kalsın..

Şunu aklından çıkarma sevmiyor olsaydı seninle 1 dk daha zaman geçirmezdi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

rap_üstad'a katılıyorum.

Bunu zaman içinde anlarsınız. Git beni seviyorsan kendini köprüden at diyemessiniz herhalde.

Eğer sizi bir kızdan kıskanıyorsa, kendi kız kardeşinizde ablanızdan bile kıskanıyorsa o kişi gerçekten seviyor demektir.

Ben kız kardeşimle kol kola çarşıya çıkarım alışverişe, o durumda beni görsün kıskanmaya başlar. Anında triplere girer suratı asılır.

senin ki cidden aşık dostum.insan kardeşinden kıskanırmıbenimkide kuzeninden kıskanıyor.

• quote:

rap_üstad'a katılıyorum.

beni çoğu zaman diğer kızlardan kıskanıyor fakat rol de yapıyor olamaz mı acaba?
  • Bana seni seviyorum diyo demekki beni seviyo anlayacak başka bi şey yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Method Man

quote:

rap_üstad'a katılıyorum.

beni çoğu zaman diğer kızlardan kıskanıyor fakat rol de yapıyor olamaz mı acaba?

Şimdi tanımadığınız için ne anlatsam burda boş.

Acayip kıskanıyor.

Mesela bir örnek.

Geçen cafeye gittik okey oynuyoruz 4 arkadaş sevgilimde hemen karşımda ortağım.

Yan tarafa 2 tane kız geldi, peeeh bee kızlara bak şu kızların birini bana yapsana Tolga dedim, kafama okey ıstakasını yedim. Hala ağrıyor orası.

• rondosunu yiyince bişey demiyosa seviyodur
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkangsk

Bana seni seviyorum diyo demekki beni seviyo anlayacak başka bi şey yok

işte kardeşim demek önemli değil de öylesine söylüyorsa ne yapıcaz?

neyse sizin de içinize kurt düşürmeyelim
  • quote:

quote:

Çok süphecisin.

Herkesin ilişkisi farklıdır, bilemessin ki.

Demekki senin sevgilin o şekilde söylüyor ki burada böyle söyleyip duruyorsun. Relax ol

• aynı şeyi bende düşünüyorum biliyomusun yani acaba beni su an düşünüo mu ? acaba gerçekten seviyormu ? yoksa dedikleri uydurmamı falan..

Ama sevdiğini suradan anlayabilirsin ..

- Senin için önceden hiç yapmadığı şeyleri yapıyorsa
    - Gelecek hakkında planlarını sürekli tekrarlıyorsa beraber yaşayacağınız şeyler hakkında
    - Ailesiyle seni tanıştırdıysa / tanıştıracaksa

Ya kısacası sen onun gözlerindeki masum gülümsemeye bak .. Gözler hiç bir zaman yalan söylemez hemen elverir .. Bol bol sana bakıyorsa içli içli anlaşılır kardeşim ..
    Bir de rahat ol bence çokta sıkıntı haline getirme kardeşim iyi geceler

• quote:

quote:

quote:

Çok süphecisin.

Herkesin ilişkisi farklıdır, bilemessin ki.

Demekki senin sevgilin o şekilde söylüyor ki burada böyle söyleyip duruyorsun. Relax ol

Ben rahatım valla benimki beni seviyo..
    Eğer şüphen varsa o sizin aranızdaki mevzu ona bi şey diyemem

• quote:

Orjinalden alıntı: ozzyouz

aynı şeyi bende düşünüyorum biliyomusun yani acaba beni su an düşünüo mu ? acaba gerçekten seviyormu ? yoksa dedikleri uydurmamı falan..

Ama sevdiğini suradan anlayabilirsin ..

- Senin için önceden hiç yapmadığı şeyleri yapıyorsa
    - Gelecek hakkında planlarını sürekli tekrarlıyorsa beraber yaşayacağınız şeyler hakkında
    - Ailesiyle seni tanıştırdıysa / tanıştıracaksa

Ya kısacası sen onun gözlerindeki masum gülümsemeye bak .. Gözler hiç bir zaman yalan söylemez hemen elverir .. Bol bol sana bakıyorsa içli içli anlaşılır kardeşim ..
    Bir de rahat ol bence çokta sıkıntı haline getirme kardeşim iyi geceler

kardeşim mesajın için teşekkürler ayrıca herkese mesajlar için teşekkür ediyorum.
    galiba ben çok takıyorum ya saydığın şeylerin3 ü de var ben en iyisi rahat olmaya çalışayım.

• içimden geçen senin içinden geçer mi
    nasıl saklarım seni ne çok sevdiğimi

benim içimden geçen senin içinden de geçer mi
    ama nasıl saklarım seni ne çok sevdiğimi

sözler az kalır , çaresiz kalır
    gözler anlatır , aşkı gözler anlatır

ne "seni seviyorum" demesinden anlıyorum , ne kıskançlığından anlıyorum , ne sevmese ayrılırdı ayrılmıyo demekki seviyo diye düşünüyorum , ne planlardan , ne de tavırlarından..
    sadece hissediyorum , biliyorum. ruhumu okuyabiliyo demekki seviyo beni. bu kadar işte. siz de böyle anlarsınız die bi tarifi olmaz böyle şeylerin , seviyosa anlarsınız sorgulamayı aklınızdan geçirmezsiniz

• Eline bir levye yada odun al sağlam olsun bükülmesin kırılmasın. Allah ne verdiyse neresine gelirse vurmaya başla. Ve sebepsiz yere. Neden yapıyorsun derse. Öylesine canım istedi de. Sonunda yine boynuna atlarsa, bil ki seni çok seviyordur
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.