Şimdi Ara

Pharmaton mu Supradyn mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
2
Favori
40.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sürekli yorgunluk hali, halsizlik hicbirsey yapmama isteği var siz hangisini önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Spor

• Supradyn'i öneririm. Ayrıca ilacı içinde sanki NZT-48 etkisi yapacağını düşünürsen yanılırsın. Yanında protein, ve karbonhidratını da almalısın. Bu ilaçların içinde yalnızca mineral ve vitamin vardır. Senin yorgunluğunun sebebi ise enzimlerinin yeterli çalışmamasından kaynaklanıyor. Enzimlerin yapısında protein+mineral veya vitamin olduğunu düşünürsek proteine her durumda ihtiyacın var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chefarcher

Supradyn'i öneririm. Ayrıca ilacı içinde sanki NZT-48 etkisi yapacağını düşünürsen yanılırsın. Yanında protein, ve karbonhidratını da almalısın. Bu ilaçların içinde yalnızca mineral ve vitamin vardır. Senin yorgunluğunun sebebi ise enzimlerinin yeterli çalışmamasından kaynaklanıyor. Enzimlerin yapısında protein+mineral veya vitamin olduğunu düşünürsek proteine her durumda ihtiyacın var.

Mübarek ayda ağzımı bozacam döner dönmez çizecekler beni..

Kardeş bu yorum nedir, adama kan tahlili yaptırmış gibi konuşuyorsun?

Bu tür ürünleri kafanıza göre kullanmayın. Doktorunuza danışmadan vücudunuza takviye almayın..

Herkes uzman olmuş.. Her konuda.

• Pharmaton cinselligi guclendiriyor . Gece uyutmuyor trollemiyorum

• chefarcher C kullanıcısına yanıt
    Hocam benim bobreklerde biraz agri , sol goguste sikisma , dislerde sararma , gozde kasinti elde bir titreme , surekli yorgunluk , elimde de bir kasinti bogazimda da geniz akintisi var sizce sebebi nedir

• ekmeği azaltıp proteine ağırlık vereceksin kahvaltıda 2 yumurta sarısı (akını yemene gerek yok coğu su zaten) kayısı kıvamına gelinceye kadar (~10-11dk kadar) pişireceksin (fazla pişirmek protein özelliğini azaltır) kaşar veya mağlıç peyniri + marul maydanoz gibi yeşilliklerle yanında da birkaç dilim pastırma (sucuk, salam vs fazla işlenme ve katkı maddeleri yüzünden iyi değil) aldın mı gün boyu farkı hissedersin.

Multi vitamin iyi değil, suda çözünen C ve Magnezyum ve Benexol B arasıra almak daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: galapagoskaplumbağası

Hocam benim bobreklerde biraz agri , sol goguste sikisma , dislerde sararma , gozde kasinti elde bir titreme , surekli yorgunluk , elimde de bir kasinti bogazimda da geniz akintisi var sizce sebebi nedir

Hocam ben sorun ne bilmiyorum da supradin ic

Me gecmez. O kesin.

• hiçbiri solgarın formulası çok güçlü ayrıca halsizliği etkileyen birdne fazla sebep var hepsini çözmen gerek eğer sadece vitamin oldjğjnj düşünüyorsan formulayı al biraz pahalı

• Bende de halsizlik var diye Pharmaton aldım hiç bir işe yaramadı. Bence çok medet umma bunlardan.

• quote:

Pharmaton cinselligi guclendiriyor . Gece uyutmuyor trollemiyorum

Doru ama abarttın biraz

• Dahiliye gidiyorsun kan testi yapıyorlar sonucuna göre sana sorunu söylerler. Kardeşim de demir eksikliği çıktı 3 hafta ialç kullandı düzeldi. Bende ayak uyuşması vardı. Meğer idrarı dan çok fazla protein atıyormuşum. Spor marketlerinde satılan fiyatın 20/1 i fiyata yeşil reçeteli ilaç kullandım 1 ay soru. Çözüldü. Doktora git kozmetik şeylere aldanma. Bu gün melatonin hapı 80-120 tl arası satılıyor uyku getirsin diye. Doktorun yazacağı uyku hapı 6 tl. İkisinde ortak özelliği melatonin kısaca doktora git.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sakin ol şampiyon. Vitamin bunlar reçetesiz satılan bildiğin vi ta min. Bu arada meyvelerden elde edilen vitamin ile laboratuvar ortamında elde edilen vitamin yapısı BİREBİR aynıdır. Doktor değilim kimya mühendisiyim ve biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cmea06

Sakin ol şampiyon. Vitamin bunlar reçetesiz satılan bildiğin vi ta min. Bu arada meyvelerden elde edilen vitamin ile laboratuvar ortamında elde edilen vitamin yapısı BİREBİR aynıdır. Doktor değilim kimya mühendisiyim ve biliyorum.

Reçetesiz satıldığını ben de biliyorum. Ancak reçetesiz de olsa, bedava da dağıtılsa, bir insan; vücudundaki bir anormalliği; doktora görünmeden kendi kafasına göre uygulayacağı takviyelerle geçiştirmemelidir.

Hiçbir insanımız herhangi bir rahatsızlığına şifayı, bir kimya mühendisinin vereceği akılda aramamalıdır.

Edit: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-435EB715D -- 31 Mayıs 2017; 3:47:43 >

• Yorum yapanlar bunları kullanıyor mu merak ettim doğrusu.
    Ben İkisini de kullanıyorum,
    Ders çalışacağım zamanlar pharmaton alıyorum,konsantrasyon sağlamama çok faydası oluyor,saatlerce etkisini görüyorum.
    Bedensel çalışma içinse Supradyn faydalı oluyor.
    Bünyeden bünyeye fark ediyordur belkide.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmea06

Sakin ol şampiyon. Vitamin bunlar reçetesiz satılan bildiğin vi ta min. Bu arada meyvelerden elde edilen vitamin ile laboratuvar ortamında elde edilen vitamin yapısı BİREBİR aynıdır. Doktor değilim kimya mühendisiyim ve biliyorum.

bir ilacın reçetesiz olması herkesin kafasına göre alıp kullanabileceği anlamına gelmiyor. bu konuda yorum yapmak için kimya bilmek yetmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persom

quote:

Pharmaton cinselligi guclendiriyor . Gece uyutmuyor trollemiyorum

Doru ama abarttın biraz

Hocam bir hastaligim rahatsizligim var bu yuzden ayda bir kan ve idrar tahlili yaptiririm. Idrar seviyemde birsey cok fazla çıkmış . Doktor bunun Pharmatondan olabilecegini soylemisti cinselligi baya etkiliyor. Supradyn e gecirmisti beni ama ikisinide fazla kullanmiyorum en iyisi dogal besin. Bu gece uyutmadigi konusunda da yalan soylemedim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.