Şimdi Ara

Sevgilimi Aldatmak Üzereyim. Yardım Edin Lütfen.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
1
Favori
5.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, üniversite için farklı illerdeyiz ve 2-3 gündür. Söz yerindeyse benimle fingirdeşen bir kız var. İmalı imalı laflar, bana yemek yapmalar bana birşeyler ısmarlamalar vb. Amacı biraz biraz ortada ve benimde 14 aylık bir sevgilim var. Ama bunu o bilmiyor. Aslında bende pek söylemek istemiyorum. Üniversite sonuçta herşeyi yaşamakta istiyorum ama o vicdan denen meret beni bırakmıyor.

Ne yapmalıyım sevgilimi seviyorum. Ama bu ilgide hoşuma gitmedi değil. Ne yapmak lazım bu yola bulaşmamak için ?

• Vurucu tim ol 1 geceleğine sonra senden soğudum de kaç.Aman kasetlerin çıkmasın dikkat et bu sevgi saygı hayra alamet değil.
  • Hoşuna gidiyorsa bulaş , bir şey olmaz.Bir şey farketmeyecek en azından "keşke" demezsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

Hoşuna gidiyorsa bulaş , bir şey olmaz.Bir şey farketmeyecek en azından "keşke" demezsin.
    Sevgilinle nasıl olsa ayrılcaksın. Uzaktan uzağa olmuyor o işler. Bence sevgilinle şimdiden ayrılıp hayatına devam et. Çok üzülceksin, pişmanlık vs. hissetceksin ama geçicek
  • quote:

Orijinalden alıntı: EtliPilavımBenim

Arkadaşlar, üniversite için farklı illerdeyiz ve 2-3 gündür. Söz yerindeyse benimle fingirdeşen bir kız var. İmalı imalı laflar, bana yemek yapmalar bana birşeyler ısmarlamalar vb. Amacı biraz biraz ortada ve benimde 14 aylık bir sevgilim var. Ama bunu o bilmiyor. Aslında bende pek söylemek istemiyorum. Üniversite sonuçta herşeyi yaşamakta istiyorum ama o vicdan denen meret beni bırakmıyor.

Ne yapmalıyım sevgilimi seviyorum. Ama bu ilgide hoşuma gitmedi değil. Ne yapmak lazım bu yola bulaşmamak için ?

YAPMA. Daha da tek sözüm yok.
  • quote:

Hoşuna gidiyorsa bulaş , bir şey olmaz.Bir şey farketmeyecek en azından "keşke" demezsin.
    Bu ne saçma bir konudur arkadaşım. İçinden ne geliyorsa onu yap .
  • quote:

Öylemi diyorsun. Düşünmek gerek
  • Motex love kardeşim.
  • quote:

quote:

Öylemi diyorsun. Düşünmek gerek

Alıntıları Göster
    etli pilav iyidir, bulgura sıçrama yazık etme 14 aya...

• quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

etli pilav iyidir, bulgura sıçrama yazık etme 14 aya...

Alıntıları Göster
    Empati kur. Ve kabullenebiliyorsan yap...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lee-on!

Alıntıları Göster
    Yapma, değmez dostum. Pişman olursun.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Kızın sana yaptığını düşün aynısını
  • Önce vicdanının sonra da benim sözüme kulak ver..
  • pirince giderken evdeki bulgurdan olacaksin. bugun sana fingirdeyen yarin baskasiyla da fingirder. akilli ol 14 ayligi aldatma ;)
  • quote:

Empati işte herşeyin çözümü hocam. Düşününce gerçekten çıldırırdım heralde.
  • Eger yapicaksan once diger kızdan ayril benim de basimda ayni bela varv hatta gecen hafta benzer konu ben acmistim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Captain

Eger yapicaksan once diger kızdan ayril benim de basimda ayni bela varv hatta gecen hafta benzer konu ben acmistim.

sonuç ne hocam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Captain

Eger yapicaksan once diger kızdan ayril benim de basimda ayni bela varv hatta gecen hafta benzer konu ben acmistim.

sonuç ne hocam

Alıntıları Göster
    Yap diyenler var şaka gibi.

Arkadaşım vicdanının sesini dinle, kendini sevdiceğinin yerine koy. Empati yap.

O senin arkandan iş çevirse ne hissederdin ?
  • Ben zaten uzaktaki kız arkadasimla mutlu degildim sadece onun uzulmesini istemiyordum daha once de soylemistim ayrilalim diye aglamisti filan dayanamamis geri adim atmistim ben de ama simdi yeni bir kızla tanistim ve kesin kararliyim bir iki gun icinde ayrilicam uzaktaki kiz arkadasimdan. Biz 2 yildir uzaktayiz ve en az 3 sene daha boyle olucak ama artik bu durum bana eziyet gibi gelmeye basladi 3 yil daha dayanamicagima emin gibiyim ondan is işten daha da gecmeden bitiricem. Sizin ki daha yeni şuan devam edebilirsiniz gibi geliyordur belki ama yakinda anlarsin cidden bir sure sonra dayanilmaz oluyor. Bence sen de daha fazla uzatmadan bitir daha az uzulursunuz hem

• Bu kız sevgilin değil anca ... olur. Adamsan yapmazsın!

Sert oldu ama gerçek bu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.