Şimdi Ara

Sevgilimi Aldatmak Üzereyim. Yardım Edin Lütfen. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
118
Cevap
1
Favori
5.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan ne adamlar var ya. Karşındaki bir insan bunu öncelikle bil, böyle saçma sapan şeyler düşünebiliyorsan zaten adam değilsin benim gözümde. Tek üzüldüğüm şey kız gerçekten saf duygular besliyor seviyorsa çok üzülecek. Böyle bir saçmalık olabilir mi? İyi o zaman herkes 2 cilve yapanla birlikte olsun, biraz düşün kız böyle yapsa ne halde olurdun? Gerçi böyle bir şey yapabilmeyi vs düşünüyorsan hiç bir halt olmazdı sana, gider biriyle devam ederdin. Çünkü gerçekten sevmiyorsun o kızı sen.

Edit: Bak seni de anlıyorum belki mesafeler yüzünden sorun yaşıyorsun, ne bileyim o heyecanı o hissi yaşayamıyorsun. Seni en iyi ben anlarım çünkü benim de sevgilim farklı bir şehirde. Ancak şuan o gördüğün ilgi, bulduğun yeni heyecan, yeni heves gelip geçici bir şey. Çok büyük hata yaparsın bana kalırsa. Kendine hakim ol. Fingirdeşen kıza sevgilinin olduğunu söyle yada belli et, hem o uzaklaşırsa senin için daha kolay olur. Ne bileyim sevdiğin kızın yanına git bi haftasonu vs ne kadar zamandır görüşmüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gripholion -- 26 Aralık 2013; 0:19:56 >

• Emin ol karşına çıkar bu olay birde sevgilin bir kere şüpheye düşerse bitersin ne demişler. "Şüphe tek gerçektir"

Çok ince bir noktadasın en kötür karar kararsızlıktan iyidir :)
  • yapma desek de yapacaksın.bişey demiyorum o nedenle.sadece
  • cilveleş ama vurma hocam. Çok ciddiyim bir erkeğin ve ya kızın tek hoşuna giden şey cilveleşmektir. Birisinin seni beğenmesi herkesin hoşuna gider. Eğer cinsel dürtülerin çok fazla oluyorsa masturbasyon yap inan kızla konuşmazsın.

Not: Çok ciddiyim
  • Tercih meselesidir

Kimi erkek sadiktir sevgilisine asla aldatmaz

Kimi erkek de firsatlari degerledirir

Ama sunu unutma

Iliskiler de insanlara benzer

Dogar buyur yaslanir ve olurler

Bimeyen bir iliski yoktur

Guc bela, aliskanliktan zorla surdurulen bir iliski vardir

Universitedesin

Evlilige en uzak zamanlar

Henuz gozun acilmamis

Her yer kiz kayniyor

Birak uzun iliskiyi senin her kizla tanisman lazim

Rockci'si rahat'i namuslu gecinen'i

Ne kadar farkli kiz tanirsan o kadar tecrube kazanirsin

Kaldi ki kiz, farkli ilde

Ben sana kendi yorumumu yaparsam

Aranizda ask yok

Sadece aliskanlik var

Baska kizlarla tanismaya cesaretin olmadigindan,

Hala o kizla gorusuyorsun

Eldeki 1 kus , agactaki 5 kustan daha degerlidir misali

Halbuki ayni sehirde sevgili olanlari,

Her gun gorusenleri

Evde beraber yemek yapanlari, uyuyanlari, sevisenleri gorunce

Kiskaniyorsun ve kendine bunu yakistirmiyorsun

Sen su an bu kafadasin, korkuyorsun

Ve korkanlarin hepsi de

''Asla aldatma sevgilini uzme'' demis

'' Sap gibi ortada kalirsin'' demis

Universite orasi yahu

Oradaki kiz potansiyelini hayatinin hicbir doneminde goremeyeceksin emin ol

Mesele sap kalma, aldatma degil

Mesele senin baska kizlara olan korkun

Yoksa korkmayan bir adam durup da,

Kiz iki fingirdedi, ne yapsam diye sormaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.B.V. -- 26 Aralık 2013; 3:56:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eger sevgilin temiz bir kızsa ve ciddi düşünüyorsan sakın ama sakın yapma. Gerek yok 3-5 dakikalık zevk için belki geleceğin olacak biriyle ayrılmana. Bence yapma ileride pişman olabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: EtliPilavımBenim

Arkadaşlar, üniversite için farklı illerdeyiz ve 2-3 gündür. Söz yerindeyse benimle fingirdeşen bir kız var. İmalı imalı laflar, bana yemek yapmalar bana birşeyler ısmarlamalar vb. Amacı biraz biraz ortada ve benimde 14 aylık bir sevgilim var. Ama bunu o bilmiyor. Aslında bende pek söylemek istemiyorum. Üniversite sonuçta herşeyi yaşamakta istiyorum ama o vicdan denen meret beni bırakmıyor.

Ne yapmalıyım sevgilimi seviyorum. Ama bu ilgide hoşuma gitmedi değil. Ne yapmak lazım bu yola bulaşmamak için ?

sağlam kafa sağlam vücutta bulunur dostum bence yapmamalısın bunu kendini bir an için sevgilinin yerine koyup düşünsen gelip buraya bu konuyu açmazdın
  • Sen zaten kadınını sevmiyosun ki. Aldatmayı geçtim sevgilinden en kısa sürede ayrılmanı öneririm. Sevdiğine değer veren bir birey tek bir cümleyle yalan ederdi o hatunu " ne münasebet"
  • Bir benzeri benimde başıma gelmişti üstelik beraber olduğum kızın yakın arkadaşı bana karşı ilgi duyuyordu ben birşey yaptım mı lan konu açtımmı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gripholion

Ulan ne adamlar var ya. Karşındaki bir insan bunu öncelikle bil, böyle saçma sapan şeyler düşünebiliyorsan zaten adam değilsin benim gözümde. Tek üzüldüğüm şey kız gerçekten saf duygular besliyor seviyorsa çok üzülecek. Böyle bir saçmalık olabilir mi? İyi o zaman herkes 2 cilve yapanla birlikte olsun, biraz düşün kız böyle yapsa ne halde olurdun? Gerçi böyle bir şey yapabilmeyi vs düşünüyorsan hiç bir halt olmazdı sana, gider biriyle devam ederdin. Çünkü gerçekten sevmiyorsun o kızı sen.

Edit: Bak seni de anlıyorum belki mesafeler yüzünden sorun yaşıyorsun, ne bileyim o heyecanı o hissi yaşayamıyorsun. Seni en iyi ben anlarım çünkü benim de sevgilim farklı bir şehirde. Ancak şuan o gördüğün ilgi, bulduğun yeni heyecan, yeni heves gelip geçici bir şey. Çok büyük hata yaparsın bana kalırsa. Kendine hakim ol. Fingirdeşen kıza sevgilinin olduğunu söyle yada belli et, hem o uzaklaşırsa senin için daha kolay olur. Ne bileyim sevdiğin kızın yanına git bi haftasonu vs ne kadar zamandır görüşmüyorsunuz?

Söylediklerine diyecek bir sözüm yok. Bayramdan beri yüz yüze görüşmedik hiç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EtliPilavımBenim -- 26 Aralık 2013; 8:00:56 >

• Aldat gitsin diyenler var, yazik...

• sana 1 kız ilgi gösterir senin hatun bir kuyruk sallamaya başlasın günde 10 erkek kaldırır bence iyi düşün
  • herkes namus abidesi kesilmiş, çoğuda kıskançlıktan. ellerine geçmiyor ya. birisi size az cilveleşse. evlide olsanız akıl gide.r
  • Onu coktan aldatmıs oldun derım

• karakterli olmak lazım
  • Ben arkadaşımdan yola çıkarak örnek vereceğim, adamın 5-6 yıllık baya uzun bir ilişkisi var ama üniversiteyi farklı illerde okuyorlar (istanbul-hatay) kaç sefer kalktı istanbula gitti geldi ama yetmiyor. Uzun ilişkisi olana değil ama öteki kıza her zaman sevgilisi olduğunu söylüyor(ya da bir şekilde öğrenmesini sağlıyor). Ve kız bunu kabul ederek geliyor daha sonra ayrıldıklarında beni kullandın şöyle-böyle yaptın gibi laflara maruz kalmıyor. Facebook'u yok. twitterı yok. ikinci-üçüncü kızlara arkadaşlarının numaralarını verir. Önce bunu ara diye çünkü sevgilisine yakalanmamak için. Hatta kendide demişti, sevgilim aldattığımı biliyor ama yakalayamıyor diye. E şimdi o kadar yıl üniversitede eliyle geçirecek değil ya. Kimse kendini kandırmasın. Eğer dürüst olursa uzun ilişkisi olduğu kızı terk etmek zorunda, halbuki onunla evlenmeyi düşünüyor. Bence evlenene kadar da aldatmış sayılmaz.

Yani önündeki seçenekler;
    Eski ilişkine devam edip yıllarını elinle beraber geçirebilirsin
    Eski ilişkini bitirip yeni kızla bir süre de olsa beraber olabilirsin
    Her ikisini de aynı anda idare edebilirsin yukarıdaki örnekteki gibi
    Her ikisinide idare etmeye çalışıp yakalanabilirsin bu durumda allah yardımcın olsun.

Tam bilmeden karar veremem ama ben olsam ikisinide idare etmeye çalışırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Tercih meselesidir

Kimi erkek sadiktir sevgilisine asla aldatmaz

Kimi erkek de firsatlari degerledirir

Ama sunu unutma

Iliskiler de insanlara benzer

Dogar buyur yaslanir ve olurler

Bimeyen bir iliski yoktur

Guc bela, aliskanliktan zorla surdurulen bir iliski vardir

Universitedesin

Evlilige en uzak zamanlar

Henuz gozun acilmamis

Her yer kiz kayniyor

Birak uzun iliskiyi senin her kizla tanisman lazim

Rockci'si rahat'i namuslu gecinen'i

Ne kadar farkli kiz tanirsan o kadar tecrube kazanirsin

Kaldi ki kiz, farkli ilde

Ben sana kendi yorumumu yaparsam

Aranizda ask yok

Sadece aliskanlik var

Baska kizlarla tanismaya cesaretin olmadigindan,

Hala o kizla gorusuyorsun

Eldeki 1 kus , agactaki 5 kustan daha degerlidir misali

Halbuki ayni sehirde sevgili olanlari,

Her gun gorusenleri

Evde beraber yemek yapanlari, uyuyanlari, sevisenleri gorunce

Kiskaniyorsun ve kendine bunu yakistirmiyorsun

Sen su an bu kafadasin, korkuyorsun

Ve korkanlarin hepsi de

''Asla aldatma sevgilini uzme'' demis

'' Sap gibi ortada kalirsin'' demis

Universite orasi yahu

Oradaki kiz potansiyelini hayatinin hicbir doneminde goremeyeceksin emin ol

Mesele sap kalma, aldatma degil

Mesele senin baska kizlara olan korkun

Yoksa korkmayan bir adam durup da,

Kiz iki fingirdedi, ne yapsam diye sormaz

Birader sen harbiden bunları telefonla mı yazdın ?

• Way be millet neler yasiyo ben hala elizabet simdi cok uzun seyler yazardimda yazmiyorum herkes gerikeni yazmis
    Eger obur kiz ssni seviyorsa onu birakma oburkube çak gitsin bikere sonra sensen sogur zaten caktigin ondan sonra mutlu mesut yasaarsiniz 2yillik sevgilnle

• Yapma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unorthodox

quote:

Orijinalden alıntı: EtliPilavımBenim

Arkadaşlar, üniversite için farklı illerdeyiz ve 2-3 gündür. Söz yerindeyse benimle fingirdeşen bir kız var. İmalı imalı laflar, bana yemek yapmalar bana birşeyler ısmarlamalar vb. Amacı biraz biraz ortada ve benimde 14 aylık bir sevgilim var. Ama bunu o bilmiyor. Aslında bende pek söylemek istemiyorum. Üniversite sonuçta herşeyi yaşamakta istiyorum ama o vicdan denen meret beni bırakmıyor.

Ne yapmalıyım sevgilimi seviyorum. Ama bu ilgide hoşuma gitmedi değil. Ne yapmak lazım bu yola bulaşmamak için ?

YAPMA. Daha da tek sözüm yok.

+1 yapma
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.