Şimdi Ara

Sevgilimden ayrılmak istiyorum ama.. (Ciddi Konu) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36
Cevap
0
Favori
31.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: whatali12

Arkadaşlar 5 yıllık bir ilişkim var çokta mutluyduk çok bağlandık birbirimize ama bu son zamanlarda sevgilim kendini çok saldı hiç takmamaya başladı beni çok rahat yani.. bunun sebebı benım onu terketmeyecegımden emın olması, bana sonuna kadar güvenmesi, hiç bırakmayacağım sanması.. aslında hala öyle ayrılamıyorum ayrılınca çok büyük bir eksiklik oluyor çok mutsuz oluyorum sonuçta 5 yıllık bir ilişki bu.. ayrılmak istiyorum ama dayanamam buna kendıme guvenemıyorum..
    Ayrılmak istedigimde o karşı çıkıyor olmaz dıyor kendımı öldürürüm sensiz yaşayamam falan diyor ama bu şekildede benım hıc hosuma gıtmıyor gerçekten mutsuzum arkadaşlar bana bı yardım edın dertleşmek istiyorum sizlerle

Dostum benimde 2 yıllık bir ilişkim vardı iş %50 ciddiye bile binmişti fakat bu son 5 aydır beni takmamaya başladı umursamamaya başladı ilerisini düşündüm ilerde beni çok üzer ve ayrıldım zorda olsa. sende iyi bir şekilde tart ölç eğer bnm gibi seni umursamıyor takmıyorsa otur konuş.ben 2 defa oturup konuştum artık 3 de ayrıldım

• Bir daha dünyaya gelirsem uzun süreli ilişki mi aman aman..30 a kadar yaşa hayatını sonra evlen..
  • Milletin sevgilisi var ayrılıcam diyor bizim bi sevgilimiz bile yokki ayrılalım! of ulan offf
  • Benimde 5 yıllık bi ilişkim var.Hatta 2 yıl da önceden(ilk sevgilimdi aradan 4 sene sonra tekrar birlikte olmaya başladık) allah bozmasın ama güzel gidiyoruz.Hiç te ayrılmadık 5 yıl içerisinde.
    Sana tavsiyem ilişki monotonami girdi pat değişik bişi yap ilginç entresan ilişki canlanır.Bizim ilişkimiz monotona girdiği zaman ben öyle yapıyorum.Baktım eski heycanı kalmadı artık biş yapıyorum mutluluktan havalara uçuyo.Çok biş yapmanada gerek yok aslında.Evine bi çiçek yolla üzerinde onu düşündüğünü yad güzel sözler yaz.Ne bileyim entresan hediye al değişik bişi.Onun için şiir ezberle ve oku.(Hiç sevmediğim halde uzunca bi şiir ezberlemiştim okumuştum ve mutluluktan gerçekten ağlamıştı)Bunun gibi şeyler kızları çok etkiler

Diye düşünüyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busvas -- 22 Mart 2012; 19:09:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qmandan

Tek taraflı sevgi olmaz.Sevmiyorsan devam ettirmenin bir anlamı yok. Evlenseniz bile yürümez. Belli bir zaman sonra her hareketi batmaya başlayacak kavga gürültü huysuzluklar. Ne sen ne o hayattan zevk alacak. Yok gerçekten seviyorsan çek konuş rahatsızlıklarını belirt. O kadar çok ayrılırsak kendimi öldürürüm lafı duydum ki... Allah sağlık ömür versin hepsi yaşıyor :) 5 yıllık bir birlikteliğim vardı ayrıldık. Gerçi ben ayrılmadım o ayrıldı neyse. Kendi kendime beni istemeyeni bende istemem bir daha da kimseyle işim olmaz dedim 1 sene sonra evlendim :D Kısmet meselesi bunlar. bir kız gelir seni 10 sene eğitir hazırlar sonra gider sende bu eğitimle başkasını bulur mutlu yaşarsın. Sağlık oldukça hiç bir şey dünyanın sonu değildir. Bütün sorunlar konuşarak ve dinleyerek çözülür ;)

konuyu hortlatıyorum ama kusura bakmayın yazmadan geçemedim.benim de 4 yıllık ilişkim vardı.9 ay önce bitti.bana en son mektup yazıp yollamıştı.sonra bir daha hiç aramadı.unuttum seni sevmiyorum istemiyorum gibi şeyler yazdı.bilmiyorum neden yazdı bunları ben onunla yuva kurmayı hayal ederken meğer o benim için hayal olmuştu. neticede neden bittiğini bile anlayamadım.geçen gün mesaj attım.neden ayrıldın falan diye bana yazdığı tek kelime şuydu:bana bir daha mesaj atma anladın mı?

o beni unutsada ben unutamadım.biliyorum ki o da unutamadı.ama artık kabul ediyorum bir yandan da oı benim artık hayatımda yok ve olmayacakda.unutmadım sadece unutmuş gibi rol yapıyorum.hergün içim yansada yüreğim kanasa da unutmuş gibi yapıyorum.9 ay bitti ve ben hala alışamadım yokluğuna......

ve biliyorum ki 10 yıl da geçse yüreğimin bir köşesinde kalacak.şimdi onun hatıraları ie avutuyorum kendimi.aşk acısı gerçekten çok ama çok zormuş......

• quote:

Orijinalden alıntı: oys14

vur tekmeyi gitsin ilk günler tehdit eder belki uygular ama bir cacık olmaz ondan sonra sana lanet okur sonra iyi ki ayrıldık der sonra köpekler gibi yalvarır bir daha yapmayacağım diye tecrübeyle sabittir

hani biz vurdukda noldu unutmuş çoktan beni
    ciddiyim genelleme yapmayın olmadı işte
  • sevdiğini hiç gitmeyecekmiş gibi seversen hep dönecekmiş gibi beklersin.
  • Hiç bir zaman kimseye bu kadar bağlanma.Ben bunun acısını çekiyorum şuan.6 yıllık ilişkinin ardından acı kaldı sadece.Çekti gitti yüzümü görmek istemedi.Ne olduğunu bile anlayamadım.Çok yemin duydum çok ölürüm lafları duydum.Sana da önerim sakın inanma bu laflara.İnsanoğlu işine gelmediği anda sırt dönebiliyor buna adım gibi eminim.İstediğin kadar yuva, evlilik hayali kur.Sadece ayrıldıktan sonra canını daha çok acıtıyor.Sana tek önerim geleceği planlama sakın.Oturun bir iki konuşun hala aynıysa o zaman ayrıl.Sevgiliyken mutlu olamıyorsan evlenince hiç mutlu olamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acı Biber

Hiç bir zaman kimseye bu kadar bağlanma.Ben bunun acısını çekiyorum şuan.6 yıllık ilişkinin ardından acı kaldı sadece.Çekti gitti yüzümü görmek istemedi.Ne olduğunu bile anlayamadım.Çok yemin duydum çok ölürüm lafları duydum.Sana da önerim sakın inanma bu laflara.İnsanoğlu işine gelmediği anda sırt dönebiliyor buna adım gibi eminim.İstediğin kadar yuva, evlilik hayali kur.Sadece ayrıldıktan sonra canını daha çok acıtıyor.Sana tek önerim geleceği planlama sakın.Oturun bir iki konuşun hala aynıysa o zaman ayrıl.Sevgiliyken mutlu olamıyorsan evlenince hiç mutlu olamazsın.

benim kız arkadaşımda bana sen beni bırakırsan kendimi öldürürüm bileklerimi kesip intihar ederim falan derdi durmadan beni asla bırakma derdi.ve birgün bırakan ben değil o oldu.hani nedenini bilsem bu ayrılığın haklıyım yada haksızım diyeceğim ama bilmiyorum.nasıl ki hayatıma ansızın girdi.ansızın da çıktı gitti.konuşmak istedim defalarca mesaj attım cevabı seninle konuşacaklarım yok bir daha beni, rahatsız etme oldu.9 ay geçti o unuttu ben unutmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: M e t i n

Bir daha dünyaya gelirsem uzun süreli ilişki mi aman aman..30 a kadar yaşa hayatını sonra evlen..

35 diyorum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zucchero -- 21 Temmuz 2012; 10:53:49 >
  • Ne 4 yılı ne 5 yılı... Bu kadar çok birbirinizi seviyorsanız neden evlenmiyorsunuz ? İnsanlar birbirinden sıkılır, birbirlerini bağlayacak bir bağ olması gerekir. Söz, nişan, evlilik, çocuk bu bağlardır.

30-35 yaşında evlenip ne yapacaksınız. 30 yaşından sonra performans düşer kadını hiçbir anlamda memnun edemezsiniz (cinsel+sosyal)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Ne 4 yılı ne 5 yılı... Bu kadar çok birbirinizi seviyorsanız neden evlenmiyorsunuz ? İnsanlar birbirinden sıkılır, birbirlerini bağlayacak bir bağ olması gerekir. Söz, nişan, evlilik, çocuk bu bağlardır.

30-35 yaşında evlenip ne yapacaksınız. 30 yaşından sonra performans düşer kadını hiçbir anlamda memnun edemezsiniz (cinsel+sosyal)

nerden biliyorsunuz 30 dan sonra performans düştüğünü?
  • Yeğen 30 dan sonra sperm sayısı düşer, güç azalır. Gençliğin verdiği bir durdurulamazlık vardır, gider. 19-27 yaş arası azgın boğa yaşıdır. Sonrasında git gide bitersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sen nabıyon ya

Arkadaşlar 5 yıllık bir ilişkim var çokta mutluyduk çok bağlandık birbirimize ama bu son zamanlarda sevgilim kendini çok saldı hiç takmamaya başladı beni çok rahat yani.. bunun sebebı benım onu terketmeyecegımden emın olması, bana sonuna kadar güvenmesi, hiç bırakmayacağım sanması.. aslında hala öyle ayrılamıyorum ayrılınca çok büyük bir eksiklik oluyor çok mutsuz oluyorum sonuçta 5 yıllık bir ilişki bu.. ayrılmak istiyorum ama dayanamam buna kendıme guvenemıyorum..
    Ayrılmak istedigimde o karşı çıkıyor olmaz dıyor kendımı öldürürüm sensiz yaşayamam falan diyor ama bu şekildede benım hıc hosuma gıtmıyor gerçekten mutsuzum arkadaşlar bana bı yardım edın dertleşmek istiyorum sizlerle

aynı durumdaydın dün ne halin varsa gör dedim öldürürüm dedi yiy oldür benden uzak olda dedım ses yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok düşme üstüne ya o gelir birşeyler yapmaya çalışır yada istediğin olur senden kopar ayrılırsınız.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.