Yüzbaşı
13 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar biraz kaşınmam sonucu sanırım bilgisayarı bozdum. Notebookum 6 senelik bir casperdi ama çok iyi bakmıştım ısınmaya maruz kalmamıştı. Bataryasının bile kapasitesinin %50 si duruyordu. Fanı arada süpürgeyle çekiyordum böyle böyle 6 sene kullandım lakin bu akşam biraz kaşındım fan bozuldu bende fanı sökmeye çalıştım.Fan ızgaralar o soğutma için çipset ekran kartı işlemci üzerinde ki plakalar söktüm hepsini fan kırıldı tabii yedek bulmam gerekecek.Br de ekranın soketini çıkartıp taktım. Yalnız herşeyi söktükten sonra bi sıkıntı oluyormu diye bilgisayarı çalıştırmaya kalktım(sanırım orda oldu ne olduysa ya da birşey olmadı bilemiyorum) ekrana görüntü gelmiyor ve 5-6 sn sonra bilgisayar kendini kapatıyor.

Şimdi asıl sorum chipseti ya da başka birşeyi böyle bir durumda açılmaya çalışılırsa bozulurmu yoksa fanı plakaları ızgaraları yenileyip takarsak sorun düzelirmi. Yarın zaten götüreceğim tamirciye ama genede bi çöpe atmaya hazırlanayım diyorum.
Kadıköy civarında sağlam , bu işlerden anlayan bilindik yer varmı. Arkadaşın kasanın içinden parça kırılmış resmini koydum zaten sıkıntılı çalışıyor sanırım ekran kartını tutan bir parçaydı. Notebook acer. Şimdiden yorumlar için teşekkürler..
Kafama takıldı sonuçta bu forumda çoğunun arabası var ya da olacak ya da olmuştur. Biliyorsunuz bizim insanlarımız da değişik huylar var cebinde en pahalı telefonla gezip kontör alacak parası olmaması gibi. Sizce bir araba alacak olsanız aylık kazancınızın kaç katı değerinde bir arabaya binersiniz. Ne kadarı mantıklı olur. Fikirlerinizi öğrenmek istiyorum...
Tek bir zafer seni pek çok yenilgiden koruyamaz...

Asıl mücadele kazandıktan sonra başlar...

Köprüleri yıkmazsan gemileri yakmazsan her zaman arkana bakarsın...

Hedefine odaklan yolunda yürü yanından gelip geçenlere bakma onlarında ne olacağı belli değil...
İkisinin de fiyatı uygun aknazı biliyorum tadı fena değil ama dostu hiç bilmiyorum kabı felan daha şekil gözüküyor. İki peyniride yiyenler hangisini neden güzel bulduğunu yazarsa sevinirim.
Öğrenci evinde 3 kişiyiz.Arkadaşla kız arkadaşı bide kız arkadaşının 4 tane kız arkadaşı bize geldi.Sonra arkadaş ve kız arkadaşı gittiler gelicez az sonra diye bekledik bekledik gelmediler masada konuşmaya çalışırken diğer kızlarla bu arada ben utangaç arkadaş benden utangaç soğuk terler dökerken kızlardan biri bu ne sessizlik dedi gitti arkadaşın bilgisayarından şu müziği açtı...

Arkadaşda bende panik olduk.Arkadaş fena durumda napalım acil yardım!!!
Arkadaşlar uzun süreli geçmeyen hıçkırıklarda tek bir çözüm yolu var.Tabiri caizse bizim domalarak dediğimiz pozisyonda bir bardak su içildiği zaman hıçkırık tamamen geçiyor.(Suyu içerken yanınızda iki kişi bulunsun)

4 yıl sonra gelen ekleme...

Bunu kim yazmış bilemedim. Büyük ihtimal universitedeyken bizim fırlama arkadaşlardan biri hepsini çok severim güldüm görünce :) Msjı silmeyeceğim anısı olsun :)
Dün mü ne sevgilim küçük çocuk dövdü diye konu açmıştı biri..

http://www.kadinlarkulubu.com/derdim-var/467236-sevgilim-kucuk-cocuk-dovdu.html

Birgün olsun seni bağrıma basıp
Kalbimi kalbine dinletebilsem
Elimde olsa belki sevmezdim
Seni bilmem nasıl unutabilsem

Yıllarca sabrettim sana söylemedim
Bilsen neler çektim
Hiç dert demedim
Günlerce ağladım
Mihnet demedim
Bilmem bu halimde haberin var mı?

Sevginle yanmaktayım için için
Günlerce hasretini çektiğim için
Gönlümü feda ettim senin için
Bilmem bu derdin de beteri var mı?
Mouseum yan tuş takımına media player ve ses fonksiyonları atamıştım.Artık çalışmıyor ne kadar uğraşırsam uğraşayım olmadı.Onun haricinde mouse düzgün olarak çalışıyor.

Tavsiyesi olan varmı
Hakkında
Forum İmzası:
Keşke Hayat Bu Kadar Etobur Olmasaydı...
Hakkımda:
165a5b984579b55a5999bde53eb83d472.png
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.580
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 87.649 (Bu ay: 21)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 537 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.