Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
5
Favori
19.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
223 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Aekar -- 10 Nisan 2022; 1:37:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• geçen gün sahilde oturuyorum yanıma çok yakınıma 23 24 yaşlarında üniversiteli iki kız oturdu anlatmaya başladılar kendi aralarında konuşuyorlar ve benim duyabileceğim seviyede konuşuyorlar,

biri diğerine adam 45 yaşında babaım yaşında instagramdan ekledim buluştuk vs diye anlatmaya başladıdiğer kız hmm yakışıklıymış başka varmı vs dedi kızlar 20 li yaşlarda bakımlı sosyete olduğu belli

yani kızlar böyle gençler babası yaşında ki parası cüzdanı kalın zngin erkeklere bakıyor

kadınlar güce tapar...
    Bizim kizlarda gereksiz bir ego ve trip hastaligi var. Sizin icin rutin bir sey, onlar icin asiri değerli olabiliyor ve bundan problem cikiyor.

Hep erkekler bizim pesimizden kossun, hep onlar arasin, hep cicek gondersin, hediyeler alsin, 5i bir yerde olsun, gıyabında koc kessin diye gidiyor.

Bu hepsinde var. Kimisinde az, kimisinde yania yaklasilmayacak derecede cok.

Ama bu hatunlarin bu kadar egosunu yukseltip, trip bagimlisi yapan bizleriz. Otobüste, metroda ciftler goruyorum, cocuk kiza ahtapot gibi sarilmis, gozu diger erkeklerde, biri bakiyor mu vs diye.

Yapmayin bunu arkadaşlar. Medeni iki insan gibi seyahatinizi yapin.

Instagramda goruyorum, evlilik teklifi icin herif hiltonu kapatmis, şirketle anlasip salonu susletmis. Ondan sonra i said yes falan filan... Yapana saygim sonsuz ama kizin beklentisini daha bismillah derken arsa cikarirsan sonra basini alamazsin. Zira o kiz, evlenecek arkadaşlari berkecanlar, pelinsulardan asagi kalmak istemeyecektir. Hadi otur onu tatmin etmeye calis, berkecanla pelinsuyla yaris...

Su da var, akilli uslu biriyle denk gelirseniz, hayatinizin bir anlami oluyor. Birinin sizi dusunuyor olmasi, her daim yaninizda oluyor olmasi paha biçilemez. Hayatta karsilasilan zorluklara iki kisi olarak göğüs geriyorsunuz. Velhasil, Sevgi güzel bir şey.
  • Çok iyi bir yazı bu cidden.
    şuan düşündüğüm herşeyi farklı bir yere yönlendirdin sağolasın.

• Aynen oyle kari ne kari kim bu kari o kim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • üzülmüyorum ama abazalık da kötü be hacı :(
  • oturduğun yerden değişim bekleme. seni seven bi kız istiyorsan bunun için çaba sarfetmen gerekir. ona değerini en iyi şekilde hissetirirsen "şükür seni bana verene" diyen bi sevgilin olabilir. aksine verdiğin değerin karşılığını alamazsan, o zaman ona değer değil yol verirsin. kendini bağlamazsın ileride üzülmemek için. seçici olun. her kıza koşmayın. yeterki 250 gram olsun diye kendinizi küçük konuma düşürmeyin. kızlar öyle veren cinslersen değil. iki üçü para için herşeyi satıyorsa bunu genelleme yapamayız. tıpkı iki üç düzgün temiz kız görüp işte tüm kızlar böyle demediğiniz gibi...

• Aynen, bir şeyler de iyi olmaya çalışıyorum, yıllarım gitti belki ama hedeflerime ulaşırken karşıma çıkacaktır bir gün. Şimdiden selam ediyorum kendisine. :)
  • Düzgün bir eş aramıyoz ki ? her hafta farklı kızı yatağa atmak istioz ?
  • Güzel yazmışsın bro şukunu verdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende anlayamıyorum arkadaş ne dur bu sevgili meselesi beni bugün kız terketti en fazla 1 hafta çekerim acısını sonra unutulur mu bilmem bu iki oldu ucuncusunu sevmiyecegim sevmeyin kardeşim genclihinizi yaşayın hayat gençlere güzel 10.20 sene sonra ararsınız bu zamanlarını ben hafta sonları hep balığa gidiyorum Üsküdar Sarıyer Pendik gibi mekanlara olta atıp balık tutuyorum gerçekten çok iyi geliyor farklı farklı aktiviteler yapın yaşayın bu hayatı başka türlü olmuyor yeni arkadaşlar edinin konuyu acani canı gönülden tebrik ederim iyi bir noktaya değinmiş

• Herşey çok güzel geldi, aha tamda ben dedim, ta ki sondaki cümleye kadar

• Yazıyı beğendim, up.
  • Şu an sevgilisi olan arkadaşlarıma bakıyorum da.. Güzel vakitten çok kötü vakit geçirmene sebep oluyor resmen. Mesela sana yok nereye gidiyorsun yok neden o kızla çok samimisin yok neden benimle ilgilenmiyorsun gibi saçma sapan şeyler söyleyince moralin bozuluyor. Her 2 kişi de kendine eziyet çektiriyor resmen. Yani bu bir genelleme değil tabi ama tanıdıklarımdan yola çıkarak diyorum bunları.

Sevgilim yok ve istediğim zaman istediğim şeyi yapıyorum istersem bugün Fatmayla sinemaya giderim yarın Gülşenle cafede takılırım mesela.

Ayrıca hayat kızlardan ibaret değil. Yakın arkadaşlarınızın kıymetini bilin..
  • Teşekkürler internetteki random insan
  • Kesinlikle doğru.Yaşanılan bu eksiklik bir sevgilinin verdiği hissiyattan çok daha şiddetli.
  • geçen gün sahilde oturuyorum yanıma çok yakınıma 23 24 yaşlarında üniversiteli iki kız oturdu anlatmaya başladılar kendi aralarında konuşuyorlar ve benim duyabileceğim seviyede konuşuyorlar,

biri diğerine adam 45 yaşında babaım yaşında instagramdan ekledim buluştuk vs diye anlatmaya başladıdiğer kız hmm yakışıklıymış başka varmı vs dedi kızlar 20 li yaşlarda bakımlı sosyete olduğu belli

yani kızlar böyle gençler babası yaşında ki parası cüzdanı kalın zngin erkeklere bakıyor

kadınlar güce tapar...

• şimdi ki kızlar böyle ya baba parası yiyen liseye bile arabayla gelen ünide kendi evinde kalan altında son model araba olan baba parası a.ş tiplerle takılırlar 30 dan sonra kullanılıp bir köşeye atılınca ve yalnız kaldıklarında efendi 30 dan sonra işini gücüne eline almış beyaz yakalı efendi erkeklerle evlenirler...

tanıdığım bazı 20 25 yaş arası kadınların aynı anda kaç erkeği idare ettiklerini kaçını yedekte tuttuklarını görseniz...

• Şahsen benim derdim sevgilimin olmaması değil. İnsanları sevmiyorum zaten. Beni tek üzen şey, kendi türümden bir dişinin cinsel organına ulaşamıyor olmam. (Not:karıya gitmek kendini kandırmaktır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keira- -- 17 Ekim 2019; 10:59:34 >
  • Güzel bir nokta. Evlenene kadar kızlarla işim olmadı pek. İyi bir iş olunca kızlar sıraya giriyor zaten. Şimdi anlıyorum ki kızlarla takılmamak özgürlükmüş. Harika zaman geçirmişiz arkadaşlarla

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.