Şimdi Ara

'Peter, please answer' hikayesi doğru mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlarwww.peter+answers.com adresli bir site var, arkadaşım anlattı ben inanmadım. bu siteyi duyan oldumu neyin nesidir?

"+" yı kaldırın

• oraya kendi sorunun cavabını yazıyosun ama gözükmüyor. Sonra alttaki satıra yine kendi sorunu yazıyosun answer diosun.

kendin sor kendin cevapla yani
  • Petition: Peter, if you don't answer the questin you are a gay
    Question: Are you a gay?
    Peter answers: I will not answer now.

Şimdi size bi soru Peter gay mi değil mi ?
  • evet gerçek o telepati yönüyle iletişime geçiyor seninle script.
    töbe est :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: SilverQuasar

oraya kendi sorunun cavabını yazıyosun ama gözükmüyor. Sonra alttaki satıra yine kendi sorunu yazıyosun answer diosun.

kendin sor kendin cevapla yani

Pardon bu o değil galiba karıştırdım
  • araştırdım öğrendim içim rahatladı :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2e3a

araştırdım öğrendim içim rahatladı :)

nEYMİŞ BURAYADA YAZ
  • zaten biz cevabını yazıyoz hileli o
  • quote:

Orjinalden alıntı: SilverQuasar

quote:

Orjinalden alıntı: 2e3a

araştırdım öğrendim içim rahatladı :)

nEYMİŞ BURAYADA YAZ

cevabını kendimiz yazıyoruz arkadaşımızı kekliyoruz bu kadar basit. kodlar sayesinde bizim yazdığımız cvplar orda gözükmüyor. soruyu yazıyoruz sorar sormazda cvp otamatik geliyor :)))
  • bu sağlam bi kekleme yöntemi
  • burda petition kısmına az sonra sorucağımız sorunu cevabını yazıyoruz.ama yazarken dikkat edin bastığınız harfler değil orda peter please answer gibi bir cümle oluşuyo..görenler oraya peter asnwer the question yazıyorsunuz sanıyor.ama aslında gizliden gizliye cevabı oraya yazıyorsunuz..
  • Ben anlamadım bunu nasıl kekliyicez ?
  • arkadaşlar o bi hile. youtube a peter answer with me yazın nası yaplıldığı çıkıyo heralde.
  • efendim.Özellikle yanınızdaki arkadaşınızın sorularını daha bir güzel cevaplıyor :) Siteye girince karşınıza 2 kutu çıkıyor.”Insert petition” alanına “Peter, please answer:” yazıyorsunuz. “:” koymayı unutmayın sonuna ve otomatikman alt satıra geçiyorsunuz.Burayada sorunuzu yazıp sonuna “?” koyunca otomatik olarak cevaplıyor.Eğer sayfada ilk defa işlem yapıyorsanız üst kısımda çıkan kutuyu onaylamanız gerekli.İşte cevabını verdi değilmi ama siz memnun kalmadınız bu cevaptan :) Bir de şöyle yapın. “Insert Petition” alanına “Pe” yazdıktan sonra “.(nokta)” koyun ve soracağınız sorunun cevabını(!) yazın.Yalnız cevabın “eter, please answer:”‘dan kısa olmasına dikkat edin ve : koyduktan sonra sorunuzu yazın.Türkçe de sorabilirsiniz.”?” koyduktan sonra cevabını verdi değil mi? :) Arkadaşlarınızı “Olum , bu site varya bir kahin tarafından yapılmış ,herşeyi biliyor” diyerek iyi vakit geçirebilirsiniz.Arkadaşınız soruyu sorar sizde yukarıdaki taktikle önce cevabı sonra soruyu yazarsınız onunda ağızı açık kalır

alıntıdır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.