Şimdi Ara

Sevgilim sürekli cinsellik konuşuyor ve sevişmek istiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
6
Favori
60.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler 1 yıldır çıkıyoruz başta böyle değildi sonradan böyle oldu ilk zamanlar hevesimi alıyordum çok hoşuma gidiyordu böyle olması gün geçtikçe sıkmaya başladı sürekli whatsappta cinsel sohbetler açıyor her gün konuştuğumuz tek konu bu buluştuğumuzda sadece sevişmek istiyor ben demeden kendı yapıyor cidden cınsellıkten sogudum artık her buluşmada istemesini geçtim bari bulusmadıgımız zaman whatsapptan şu konuları açmasın bu kız nasıl böyle oldu anlamıyorum şimdi ne istiyorsun böyle kız bulmuşssun diyeceksnizde bununda bi sınırı var her gün bunu konuşup her buluşmad sevişmek istiyor red etsemde bi süre sonra triplere giriyor sen benden soğudun beni istemiyorsun başkası var diye cidden başta böyle değildi bikere seviştik sonra kız aşırı abaza oldu ayrılmakta istemiyorum çok seviyorum nasıl yola getırıcem ama bu kızı yardımcı olun yaşlarımız benım 19 onun 18.
    (Kız bakire bu arada)
  • ne diyeceğime ne kime ne diyeceğinie kim e kimse kimse bişey etmez ne
  • Krem sür nasır tutmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nerden biliyon
  • Memleket nire,izmir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kere seviştik (kız bakire)

• Ya bu soruyu burda 31 cekmekten cildiran adamlara soruyosun. Bence duzgunce al karsina konus, ilk sevismeden sonra istemesi dogal. Kirma onu.

• Okumadim ama..ona deki ben senin bildigin kizlardan degilim.hadi baska kapiya yallah de..

• Kimse kimsenin sevişmesine karışamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN-61

Bir kere seviştik (kız bakire)

Sevismeyi sadece sokup cikarmak sanan insan beyani. Demedim mi?

• +benim yüzümdeeeennn
    +benim yüzümdeeeennn

• quote:

Orijinalden alıntı: Oggiowski

Krem sür nasır tutmasın.

• Anladık kız bakire

• buraya konu açtığına göre pek sevmiyosun. hatta ve hatta öyle bi sevgilin yok. dh ahali kül yutmaz SS isterük
  • joe joe joe unutuyorsun hep...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZindanadaM

quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN-61

Bir kere seviştik (kız bakire)

Sevismeyi sadece sokup cikarmak sanan insan beyani. Demedim mi?

Ver Kurtul

• Kızın tutumu normal de, senin ki pek normal gelmedi bana. Tam dönemindesiniz, biribirinizi merak etmeli ve biribirinize zarar vermeyecek her şeyi tatmalısınız. Tabiki olayı yaşayan ve tecrübe edinen sensin, durumunda ciddi bir sıkıntı hissediyorsan kız arkadaşına bu durumu dile getir. Aksi halde ufkuna sığınmanı tavsiye ederim.

'' Hayat: 70 yaşına geldiğinde edindiğin deneyimlerin,yaşantıların hafızandaki yeri kadardır...''
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çekilin Ben Baytarım

buraya konu açtığına göre pek sevmiyosun. hatta ve hatta öyle bi sevgilin yok. dh ahali kül yutmaz SS isterük

Evet kızın olduğunu+sevişmek istediğini+sevistiginizi+ bakire olduğunu kanıtlaman lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Oggiowski

Krem sür nasır tutmasın.

Sevgilim sürekli cinsellik konuşuyor ve sevişmek istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: amashe

Kızın tutumu normal de, senin ki pek normal gelmedi bana. Tam dönemindesiniz, biribirinizi merak etmeli ve biribirinize zarar vermeyecek her şeyi tatmalısınız. Tabiki olayı yaşayan ve tecrübe edinen sensin, durumunda ciddi bir sıkıntı hissediyorsan kız arkadaşına bu durumu dile getir. Aksi halde ufkuna sığınmanı tavsiye ederim.

'' Hayat: 70 yaşına geldiğinde edindiğin deneyimlerin,yaşantıların hafızandaki yeri kadardır...''

Kızın tutumu nasıl normal oluyor onu anlamadım ben?

Bence bizim oğlanın tutumu normal kızın ki anormal.

Tam tersi olsa, erkek arkadaşım habire sevişmek istiyo ya of deseler hemen kıza hak verirsiniz kızlar da erkekler de.

Pozitif ayrımcılık yapmayın.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.