Şimdi Ara

Sevgililer günü hediyesi (erkekler için öneri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet önerileri alalım. iki yıldır birlikteyiz bu süreçte alınabilecek her şeyi almış gibiyim parfüm, ledli fotoğraf tahtaları, giysi, ayakkabı. playstationu vs oyunla alakalı her şeyi var ne alabilirim önerinizi bekliyorum

• Ben kız arkadaşımdan bir hediye almak istesem , kendi kullandığı parfümü çok hoş olurdu .
    Tabikide kendim kullanmak için değil , başkasının kullanması içinde değil , yanımda olmadığın da onu hatırlatması , kokusu hep yakınım da olması için...

Asla benim kız arkadaşım sevgilim olmayacak çünkü ben tipsizim bende tip yok, bulgur kazanı gibi kafam komodo ejderi gibi boynum var.
  • Birbiri ile uyumlu deri kemer ayakkabı cüzdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensegrity

Birbiri ile uyumlu deri kemer ayakkabı cüzdan
    teşekkürler başka önerilere de açığım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dream_55

teşekkürler başka önerilere de açığım

Alıntıları Göster
    Ben kız arkadaşımdan bir hediye almak istesem , kendi kullandığı parfümü çok hoş olurdu .
    Tabikide kendim kullanmak için değil , başkasının kullanması içinde değil , yanımda olmadığın da onu hatırlatması , kokusu hep yakınım da olması için...

Asla benim kız arkadaşım sevgilim olmayacak çünkü ben tipsizim bende tip yok, bulgur kazanı gibi kafam komodo ejderi gibi boynum var.

• quote:

Ben kız arkadaşımdan bir hediye almak istesem , kendi kullandığı parfümü çok hoş olurdu .

Alıntıları Göster
    Bulgur kazanı dedin de canım çiğ köfte çekti, akşama çiğ köfte yerim artık.

• quote:

Alıntıları Göster
    Son cümlen de yaktın bitirdin beni ben asla bir sevgiliye hediye almayı bırak göz göze gelemeyeceğim offff ulan offff

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10B574946

Bulgur kazanı dedin de canım çiğ köfte çekti, akşama çiğ köfte yerim artık.

Alıntıları Göster
    Afiyet olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: standartlarabidesi

Son cümlen de yaktın bitirdin beni ben asla bir sevgiliye hediye almayı bırak göz göze gelemeyeceğim offff ulan offff

Alıntıları Göster
    Acaba sevgili cananı yanlış yerdemi arıyoruz.

Gerçek sevgililer kalmadı hediye vermek için sevgililer gününü beklemek , ne hediye alayım diye konular açmak , başkaslarından görüp imrenmek özenmek, ünlüler gibi mahremiyetini öne çıkartıp gündem de kalıp konuşulmak istemeler.
    Böyle bir dönüm de zaman da bulgur kazanı gibi kafamın olması benim lanetim değil , asıl lanet sevgili gibi görünüp de sevgisiz kalmak

• quote:

Acaba sevgili cananı yanlış yerdemi arıyoruz.

Gerçek sevgililer kalmadı hediye vermek için sevgililer gününü beklemek , ne hediye alayım diye konular açmak , başkaslarından görüp imrenmek özenmek, ünlüler gibi mahremiyetini öne çıkartıp gündem de kalıp konuşulmak istemeler.
    Böyle bir dönüm de zaman da bulgur kazanı gibi kafamın olması benim lanetim değil , asıl lanet sevgili gibi görünüp de sevgisiz kalmak

Alıntıları Göster
    Bilmiyorum bulgur kazanı komodo ejderi bilmiyorum yine bir sevgililer günü ve yine sevgilisiz geçen asırlar yılı nereye kadar sürecek bu yalnızlığımız hiçliğin ortasında duran bir gudubetmiyiz biz yüzümüz hiç gülmeyecek mi bizim çok mu şey istiyoruz sadece saçını kulağının arkasına atmak istiyoruz neden neden

• Burada hakkında hiçbir şey bilmediğin ilişki için gerçek sevgililer kalmadı artık demek ne desem bilmiyorum gerçekten. Sana forum ortamında ilişkimi ispat edicek değilim ama şunu söyleyeyim neden yalnız olduğun gayet belli oluyor.

• Hayatımda iki yıldır hiç sevilmediğim kadar sevilip değer veriliyorum.konu açıyoruz kursağımızda bırakıyosunuz. Siz yalnızsanız başkalarının ilişkilerine bok atmayın olur mu? Konu açtık diye gerçek ilişkimiz yokmuş şaka gibisiniz gerçekten.

Kimseden öneri istemiyorum moderatörler konuyu hemen silerse sevinirim.

• Tensegrity T kullanıcısına yanıt
    Boş yapma, sana hayatini soran olmadi konu sahibi sadece öneri istemiş gelmişsin ne anlatıyon.

Konu sahibide, konuyu Konu dışı özele açmalısın oradan ciddi cevaplar alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 5 Şubat 2020; 12:25:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

Boş yapma, sana hayatini soran olmadi konu sahibi sadece öneri istemiş gelmişsin ne anlatıyon.

Konu sahibide, konuyu Konu dışı özele açmalısın oradan ciddi cevaplar alabilirsin.
    Kendi kullandığı parfümünü hediye edilmesi konusunda son derece ciddiyim.
    Tabi siz bunu anlayamayacak kapasitede olduğunuz için boş yapmak gibi geliyor.

• 17 yaşında mısın

• quote:

Orijinalden alıntı: dream_55

Hayatımda iki yıldır hiç sevilmediğim kadar sevilip değer veriliyorum.konu açıyoruz kursağımızda bırakıyosunuz. Siz yalnızsanız başkalarının ilişkilerine bok atmayın olur mu? Konu açtık diye gerçek ilişkimiz yokmuş şaka gibisiniz gerçekten.

Kimseden öneri istemiyorum moderatörler konuyu hemen silerse sevinirim.
    Önce siz kendinize değer verin, başkaları size layik olmak için çabalasın.
    İlişkinize gelecek olursak kimse kimsenin ilişkisi hakkında yorum yapmak haddine değil. Ben sadece gelir geçer gördüklerimi , doğruları dile getirdim , bu rada sizi rahatsız eden ne oldu anlamış ta değilim.

• quote:

Kendi kullandığı parfümünü hediye edilmesi konusunda son derece ciddiyim.
    Tabi siz bunu anlayamayacak kapasitede olduğunuz için boş yapmak gibi geliyor.

Alıntıları Göster
    Hacı sen hiyerarşinin en dibinde değil miydin ? Ne kapasitesi ? Sunduğun donelere göre herkesin kapasitesinin seninkinden yüksek olması lazım

Derin parfüm felsefeni anladım.Keşke 1700'lerde yaşasaydın.İkinci nedim olabilirdin.Ama şimdi sadece sapık olarak yaftalanacaksın

////////////////

Hediyenin işlevseli makbuldür.İyice gözlemle adam neyden şikayetçi.Örneğin evi gürültüden geçilmiyorsa ses yalıtımı yaptır.Evet kulağa romantik gelmiyor ama bana soracak olursan en romantik hediye yaşam kalitesini arttırandır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 5 Şubat 2020; 13:45:29 >

• Kablosuz kulaklık bu aralar popüler birde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • full + full csb
  • Granit tencere seti al

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • napsın tencereyi mutfağa girdiği yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.