Şimdi Ara

Sevgili ile hangi adaya gitmeli?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
1
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 2 aydır birlikte olduğumuz sevgilimle Adalar'a gitmeye karar verdik. İzin halledilirse cuma günü eğer olmazsa cumartesi günü gideceğiz. Daha önce ikimiz de birer kez gittik, o da sadece plaja. Ondan nereler gezilir, nerelere gidilir bilmiyoruz pek. Biraz gezip ardından da bir piknik yapmayı planlıyoruz.

Sessiz sakin, kalabalık olmayacak bir konum arıyoruz piknik için. Önce Adalar'dan hangi ada'ya gitmemizi önerirsiniz ardından da varsa bildiğiniz güzel piknik yapabileceğimiz bir konum, onu iletirseniz sevinirim.

Büyükada'yı baştan eledim kalabalığı yüzünden. Heybeliada'da da orman kapatılmış, piknik alanı daraltılmış sanırım corona sebebiyle. Burgazada aklıma yatıyor şimdilik ama orası da çok küçükmüş sanırım, emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 11 Ağustos 2020; 14:3:16 >

• 4 ay ve adalar 2 sene de kıta değiştiren biliyorum
  • standartlarabidesi S kullanıcısına yanıt

2 ay yazacağıma 4 ay yazmışım da, sürenin alakası ne anlamadım. Daha önce de bir konuştuk ettik ama ikimiz de çalıştığımızdan haftasonu hem kalabalık hem de yazlıkçı akını var diye sonbaharda gideriz demiştik. Şimdi epey yer gezdik, farklılık olsun diye Adalar'a gidelim dedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 11 Ağustos 2020; 14:5:4 >
  • Yunanın adalarına gidin 1000 tane adası var adamların
  • Arnavut zühtü kullanıcısına yanıt

Hele hele Zühtü.

• Şu mevsimde hele ki hafta sonu hiçbirine gitmeni önermem sadece çile çekersiniz. Ama ben gidecek olsam büyük adaya giderim kiliseye çıkıp manzaraya karşı bir bira içerim. Bisiklet ile çıkarsanda kiliseye çıkan son taşlı yolun orta kısmında bir patika yol var dönerken orayı kullan.

• çerkes89 Ç kullanıcısına yanıt

Valla verdik öyle bir karar bana da pişman olacağız gibi geliyor ama. Cuma gitsek de yine kalabalık olur mu ki?

Bisiklet kullanmayacağız hocam, kız korkuyor. Tabana kuvvet.

• nicosia kullanıcısına yanıt

Cuma günü hafta sonuna göre tabi ki daha sakin olur ama bu demek değil ki rahat rahat gezebilirsin. Adaya gideceksen havalar soğuyunca hafta içi gideceksin muazzam oluyor. Bu arada hangi semttesin yakınlarında yok mu piknik için bir yerler.

• çerkes89 Ç kullanıcısına yanıt

Ya aslında Yıldız veya Maçka Parkını düşünmüştük ama kız arkadaşım Adalar'a gitmek istediğini söyledi ondan yapıyoruz. Piknikten ziyade Adalar amaçlı.

• sedef adası

hafta içi çok güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: JazHoyt

sedef adası

hafta içi çok güzel olur.

+1

• Ben sevgilimle canlı türünün en çok olduğ bir adaya gitmek isterdim. Sevgilim işini deniz hıyarı ile görürdü bende fok balıkları ile sevişirdim. Ada da ki tek erkek tek kız olabiliriz. Ama ben tipsiz im tip yok bende bulgur kazanı gibi kafam komado ejderi gibi boynum var.
  • Heybeliadaya gidiyorsun iskelenin sol çaprazındaki dondurmacıdan dondurma yiyorsun sonra değirmen burnu tabiat parkına gidiyorsun ama yolu uzat tarihi evler arasından yürü. Sonra farklı bi yer diye bi mekan var orada yemek yiyorsun ve geri dönüyorsun.
  • Issız adaya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.