Şimdi Ara

Balıktan sonra dondurma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
32.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar.Bugün balıktan sonra dondurma yedim.Sonra da düşündüm dondurma sütten yapılıyor falan diye ve korktum.Sizce bir şey olur mu ?

•  Balıktan sonra dondurma
  • Bişey olmaz ikisinden biri bayatsa en fazla ölürsün.
  • Bizim bi arkadaş balıktan sonra dondurma yemişti. Annesi hergün ağlıyor.
  • Bir şey olmaz ben balıkla ayran içtim
  • Balık tazeydi .İnşallah birşey olmaz. Ölceksem de 10 gündür boşuna ders çalışmış olcam ona yanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fmciyizfm -- 2 Temmuz 2012; 18:33:23 >
  • olmaz bisey korkma yav zehirli mantar yemedin ya.en fazla mideni yıkarlar,o da en son ihtimal yani
  • Bizim bir arkadaş da öyle yapmıştı geçen doğumgününü kutladık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben spor yaparken ekmeğin arasına konserve balık yumurta peynir koyup yaninda sutle yiyordum sıkıntı olmuyo ama zaman içinde insanlıkdan çıkıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moussasow1907

Balık tazeydi .İnşallah birşey olmaz. Ölceksem de 10 gündür boşuna ders çalışmış olcam ona yanıyorum

Ya dondurma bayatsa ?. Allah ailene sabır versin üzüldüm
  • yaklaşık 3 buçuk saat oldu. biraz karnım ağrıyordu ve bi ara kuscak gibi oldum ama şu an daha iyiyim. zehirlenme değil ama biraz dokundu herhalde
  • Dostum çok ciddi söylüyorum bir arkadaş aynısını yaptı ertesi gün poposundan lazer çıktı
  • O degilde balikli dondurma ne igrenc birsey olurdu birlikte yense...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cremiesto

O degilde balikli dondurma ne igrenc birsey olurdu birlikte yense...

önce balığı yedim sonra da evde dondurma vardı canım çekti yedim. 5 saat oldu yaklaşık . şu ana kadar kusma , baş ağrısı,fenalık falan olmadı ama karnım hala ağrıyor biraz
  • kusma baş ağrısı falan olursa üzgünüm... bu dediklerim olursa 2013 de aramıza yeni biri katılacak
  • sanki gerçek süt var birşey olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdasdqwertyveyaalxyvance -- 2 Temmuz 2012; 22:27:02 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.