Şimdi Ara

Seven (Yedi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yönetmen : David Fincher
    Senaryo : Andrew Kevin Walker
    Görüntü Yönetmeni : Darius Khondji
    Müzik : Howard Shore
    Yapım : 1995, ABD , 123 dk.
    Oyuncular:Morgan Freeman (Dedektif William Somerset) , Brad Pitt (Dedektif David Mills) , Andrew Kevin Walker (Ölü Adam) , Daniel Zacapa (Dedektif Taylor) , Gwyneth Paltrow (Tracy Mills) , John Cassini (Memur Davis) , Kevin Spacey (John Doe)

7 ölümcül günahı işleyenleri kendi vahşi yöntemleriyle öldüren bir seri katil ve onun peşindeki iki polis dedektifin çabalarını konu alan bir gerilim başyapıtı.

Yönetmen David Fincher imzalı film, gerek sürükleyici konusu gerekse oyuncuların performanslarıyla gişede büyük başarı yakalamıştı. En iyi kurgu dalında 1996'da ödüle aday olan film bu ödülü alamamıştı.

Özellikle sürpriz kötü adamı ve çarpıcı finali ile şimdiden bir klasik olarak yerini aldı

Seven (Yedi)

Bu filmle ilgili de konu göremedim(aradım mamafih bulamadım) Forum için eksiklik olduğunu düşündüm ve açtım konuyu.
    Film güzel ve etkileyici.Özellikle sürpriz son meraklılarına iyi gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weresth -- 28 Temmuz 2008; 17:46:57 >

• Fincher'ın Fight Club'tan önceki başyapıtı. Morgan Freeman ve Kevin Spacey müthiş oyunculuklar çıkarmıştır. Psikolojik Gerilim filmlerinin en önemlilerinden biri. Bu türü sevenler izlememişse hala; büyük kayıptır...

MediaMarkt'tan dvd versiyonu 5 ytl'ye alınabilir. Arşivcilere duyurulur, dvd kaliteli...

• sürpriz sonlara meraklıysanız bu filmi kesinlikle izleyin.

Ben son 10 dakkasında bu kadar gerildiğim bi film hatırlamıyorum
  • O gün Kanal1 de verdi izliycektim o saate kadar bekledim film başladıktan beş dakika sonra uyudum
  • Güzel film
  • sabahtan beri mevcut olan filmlerin yeni konularını açıyorsunuz
    Arama yapınca sonuca ulaşılıyor

http://forum.donanimhaber.com/searchpro.asp?phrase=se7en&criteria=AND&sortMethod=d&timeframe=%3E&timefilter=0&author=&forumid=218&topicreply=both&message=subject&language=single&top=1000&minRank=0&submitbutton=+Tamam+

Arama yapalım lütfen. Daha detaylı ararsanız bulursunuz

• aramayı yaptım.DH Film Arşivi konusundan baktım.Sonradan arama bölümünden baktım.ama bi şey çıkmadı.Demek ki alttaki arama gereksiz Şikayeti yapabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weresth -- 28 Temmuz 2008; 21:20:45 >
  • ya sizden kaynaklanmıyor dh ı bildim bileli arama olayı tam bir keşmekeştir özellikle oyun bölümünde bundan çok çekiyoruz her yer metin 2 kaynıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

sabahtan beri mevcut olan filmlerin yeni konularını açıyorsunuz
    Arama yapınca sonuca ulaşılıyor

http://forum.donanimhaber.com/searchpro.asp?phrase=se7en&criteria=AND&sortMethod=d&timeframe=%3E&timefilter=0&author=&forumid=218&topicreply=both&message=subject&language=single&top=1000&minRank=0&submitbutton=+Tamam+

Arama yapalım lütfen. Daha detaylı ararsanız bulursunuz

Bu konulardan hiçbiri Se7en'la ilgili bilgi amaçlı değil. Mesela bi tanesinin ilk mesajı:

"arkadaşlar bu filmi bayağı duymaya başladım yakın zamanlarda nasıl bir film izlemeli miyim sizce konusu nedir?"

Bir diğerinin ilk mesajı:

"Arkadaşlar bu film yer yarılmış yerin dibine girmiş resmen hiç bir online satış sitesinde yok çevremdeki vcd marketlerde bulamadım allah rızası için bana biri bu filmin orjinal dvd si vcd si artık nesi varsa elinde söylesin uygun fiyattan satın alayım. Brad pitt in bir bu filmini izlemedim acaip eksikli hissediyorum kendimi kurtarın beni :)"

Bu da bu konunun ilk mesajı:

"Tür : Gerilim / Macera / Polisiye
    Yönetmen : David Fincher
    Senaryo : Andrew Kevin Walker
    Görüntü Yönetmeni : Darius Khondji
    Müzik : Howard Shore
    Yapım : 1995, ABD , 123 dk.
    Oyuncular:Morgan Freeman (Dedektif William Somerset) , Brad Pitt (Dedektif David Mills) , Andrew Kevin Walker (Ölü Adam) , Daniel Zacapa (Dedektif Taylor) , Gwyneth Paltrow (Tracy Mills) , John Cassini (Memur Davis) , Kevin Spacey (John Doe)

7 ölümcül günahı işleyenleri kendi vahşi yöntemleriyle öldüren bir seri katil ve onun peşindeki iki polis dedektifin çabalarını konu alan bir gerilim başyapıtı.

Yönetmen David Fincher imzalı film, gerek sürükleyici konusu gerekse oyuncuların performanslarıyla gişede büyük başarı yakalamıştı. En iyi kurgu dalında 1996'da ödüle aday olan film bu ödülü alamamıştı.

Özellikle sürpriz kötü adamı ve çarpıcı finali ile şimdiden bir klasik olarak yerini aldı..."

Bu bölümdeki 10larca gereksiz konu dururken bunun şikayet edilip, kaldırılmasını doğru bulmuyorum...

• Sonunda kahrolduğum film... Bradd Pitt'e o kadar yalvarmıştım televizyon başında sonunda. Ama dinlemedi beni hıyar.
  • Şiddetle tavsiye edebilirim bende
  • quote:

Orjinalden alıntı: .Alp.

Sonunda kahrolduğum film... Bradd Pitt'e o kadar yalvarmıştım televizyon başında sonunda. Ama dinlemedi beni hıyar.

• Sonunda keske ızlemeseydım demıstım.Ama katılın son kısımlardakı konusmaları falan etkıleyıcı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.