Şimdi Ara

Sevdiğim kız sevdiğimi biliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim 4 5 aydır sevdiğim bir kız var. Başlarda çok iyi arkadaştık sonra hoşlanmaya başladım ve açıldım. Kesin birşey söylemedi. İstemediğini vurguladı sözlerinde, kısaca kırmamaya çalıştı. Ben o gündür hâlâ bu kızı seviyorum ve cuma günü kız arkadaşlarım gidip bu kız ile konuşmuşlar "seni çok seviyor, sana çok değer veriyor" vs vs diye o attığı şarkılar falan hap senin için diyerekten. Kız ise benim sevgilim var zannediyormuş ve şarkıları ona atıyorum diye düşünüyormuş. Demişler işte "O senin kalbinin saflığını sevdi hep hiç güzelliğinden bahsetmedi Allah var güzel kızsın ama o senin içini sevdi hep." Sonra kız ise "ben açıkçası bir şans vermeyi düşünüyorum, söylediğiniz için teşekkürler." demiş. İşte ben çok cesaret topladım özgüvenim geldi ve gidip kıza dün yazdım. Dünden belli de konuşuyoruz. Gayet iyi anlaşıyoruz. Hani istemese belli eder konuları uzatmaz ama ben konu konuşurken tıkandığım zaman o konu açıyor oradan yürüyoruz anlatılamaz bi uyumumuz var. Kız arkadaşlarım da işte olmanızı istiyoruz felan diye dua ediyoruz diyormuş oda gülüyormuş vs. Benim sorum şu, bu flörtleşme dönemimiz bizim ne zaman sevgili aşamasına girecek. Konuş konuş nereye kadar kısacası ben nasıl ve ne zaman kıza sevgilim diye hitap edebileceğim :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Başlangıçta kendiliğinden değil de sonradan başkalarının yakıştırması ve telkini ile sizi sevmeye başladıysa bu kızın size olan sevgisinin samimiyetine dair iyiye bir işaret değil. Sizi elinin altında kendisinin ağzının içine bakan hazır ve nazır bir adam gibi görüyor ve gerçek bir sevgi beslemiyor olabilir. Belirli tip insanlar ne yazık ki fazla ya da bildiğimiz anlamda sizi sevemezler. İnsanları kullanma ve manipüle etme eğiliminde olurlar. Bana da sevdiğiniz kişi öyle geldi. Sizi bu anlamda uyarayım. Yine de bunu ancak sezgilerinizle siz anlayabilirsiniz. Yakıştırmam yersiz de olabilir; gerçek de. Yanılabilirim. Zaten kendisini görmedim de.
  • sabırlı olmalısın
    sürece bırak biraz birbirinizi tanımaya özen gösterin

• Ufak ufak dışarı çıkmaya davet et, bir süre sonra da eğer o hissi iyice alıyorsan şakayla karışık dersin.

• Temiz kalpli birine benziyorsun

İnşallah bu kız senin kalbini kırmaz

Kızlar arkadaşlarının görüşlerine çok önem verir yani bence bu iyi değil kızın direkt kendisi seni istemesi daha iyi olurdu

Ayrıca '' Şans vermeyi düşünüyorum '' çok tehlikeli bir kelime. Sanki sana bir lütufta bulunuyormuş gibi... Gibi değil öyle aslında

Ben daha fazla yorum yapmayacağım

Seni biraz sarsıp kendine getirmek istedim

• Derslerine çalış.

• Cüheyir kullanıcısına yanıt
    Konsere davet ettim neden olmasın dedi gideceğiz büyük ihtimalle oda zaten hislerinden tam emin değil yeni yeni konuştuğumuzdan tanımaya ihtiyacı var beni zamanla olacak herşey felan diyormuş arkadaşlarına

• Beratkyk123 B kullanıcısına yanıt

''Konsere davet ettim neden olmasın dedi...'' e ne güzel işte, böyle böyle ufak ufak dışarı çıktıça sende vaziyeti iyice anlarsın.

Burada şuna dikkat et, kendini kaptırma. Çoğu kişi kendini böyle kaptırıp sonra işler sarpa sarınca çöküşe uğruyor.

• Cüheyir kullanıcısına yanıt
    Evet öyle yapacağım. Teşekkürler vaktinizi ayırdığınız için

• Vay be bazı yerlerde imkansızlıklar ve biten konuşmalar bir yerde başlangıçlar mutluluklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahtsizadam76 B kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle oldu dostum bu kızdan olmaz artık dedim ta ne zamandan şimdi olucak gibi kader kısmet

• sakin ol liseli

• Başlangıçta kendiliğinden değil de sonradan başkalarının yakıştırması ve telkini ile sizi sevmeye başladıysa bu kızın size olan sevgisinin samimiyetine dair iyiye bir işaret değil. Sizi elinin altında kendisinin ağzının içine bakan hazır ve nazır bir adam gibi görüyor ve gerçek bir sevgi beslemiyor olabilir. Belirli tip insanlar ne yazık ki fazla ya da bildiğimiz anlamda sizi sevemezler. İnsanları kullanma ve manipüle etme eğiliminde olurlar. Bana da sevdiğiniz kişi öyle geldi. Sizi bu anlamda uyarayım. Yine de bunu ancak sezgilerinizle siz anlayabilirsiniz. Yakıştırmam yersiz de olabilir; gerçek de. Yanılabilirim. Zaten kendisini görmedim de.

• Yavaş yavaş hallolacak ben güveniyorum. Buradakilerin de dediği gibi sabret. Ve gidişata bırak. Mutlaka ilerleyecektir hir noktada. Hem birbirinizi de tanımış olursunuz.

• Olumlu veya olumsuz durumda yaz sonucu.İstatistik cikariyorum:d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 6 Haziran 2022; 0:55:10 >
  • aşkım yaz sana cevap olarak aşkım? yazarsa efendim dersin

• yazık la sana

• Güzel kanka oluru var iyi davran xd

• < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • LoonyTynes kullanıcısına yanıt
    Öyle yapıyorum :)

• EnergyHill kullanıcısına yanıt
    Yazarım elbet kız kesin birşey diyince

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.