Şimdi Ara

Ses Sistemini Laptopa Bağlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar başlıkta okuduğunuz gibi eski bir 5.1 ses sistemini laptopa nasıl bağlarım merak ediyorum. samsung bir ses sistemi. Boşta duruyordu laptoptan az ses aldığım için daha verimli ses almak adına kullanmak istedim ama işin içinden çıkamadım. Daha önce ses sistemini kullanırken optik kablo ile tvye bağlıyordum. Fakat laptopa bağlama yöntemi bulamadım. hdmi ile denedim ama ses sisteminde hdmi in yok hdmi out var anladıgım kadarıyla o yuzden o şekilde laptopa baglayamıyorum. ses sisteminin girişleri aşagıdaki resimdeki gibidir laptopta ise sadece 3.5mm kulaklık girişi var monster laptop. illaki 5.1 ses çıkışı alacagım diye bir durum yok hatta hoparlörler çubuk gibi olan kolonlardan 1 2 tanesi bile çalışsa fena olmaz aslında :) yani 500-1000 tl ye falan ses kartı alma durumum yok. ucuz yollu çözülebilir mi fikirlerinize ihtiyacım var teşekkürler.

Ses Sistemini Laptopa Bağlama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur3372 -- 1 Aralık 2021; 6:53:14 >

• Bir tarafı 3.5mm diğer tarafı rca olan bir ses kablosu alırsanız 5.1 feğil ama stereo ses alırsınız. Hatta arkadaki kolonlar da çalışır, sadece ses surround olmaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.