Şimdi Ara

SES SİSTEMİ WW JETTA İÇİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkür ederim şimdiden

10 bin tl bütçem var

1 bas 4x16cm hoparlör,mid ve bunlar için 1 adet amfi almak istiyorum. tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

• ana ünite nedir? sesten beklenti nedir, araç dışıda dinlesin gibi bir beklenti mevcut mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecrasniann -- 2 Ağustos 2022; 23:38:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana unitem yok orj teyip fakat aklımda alpine ilx w650 var onuda alicam 10 binde diger parcalara ayiricam yuksek ses istiyorum tabiki ama disariya sadece kuru gürültü gitsin istemiyorum ses net olmalı tesisatı ve yalitimi kendim yapicam uzun suredir bu islerden uzak durdugum icin fikir almak istiyorum. Cevabiniz icin teşekkürler.

• 4DiG3_oguz kullanıcısına yanıt

2 çift hertz esk 165.

Anfi Qline force 5 kanal.

Subwoofera bütçe kalmadı. tercihe göre subwoofera karar verilecek. araç sedan olduğu için subun 38cm olması taraftarıyım. massive 38cm bütçeyi çok zorlarsada 30cm lik for x 212 ve uygun boyutta mdf kabin.

4 awg power kablosu. 3 çift audison fs2550 rca kablosu.

belirtilen alpine teyp

kaliteli yalıtım ve doğru ayar ile araç içi ve dışı yeterli performans verecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecrasniann -- 4 Ağustos 2022; 9:38:57 >
  • Eyvallah ilginize teşekkür ederim.

focal 165 as daha iyi diyenler var hertzden bende sonuçta marka kalitesi yönünden hertz daha ilgimi çekiyor. malın arkasında duruyor hertz daha önce dpk 165 mid lerim vardı çok memnundum. söylediğiniz amfi markasınıda daha önce hiç duymamıştım ben genelde düz marka cahiliyim pioner alpine dışında ürün hiç kullanmadım ama fiyatlar malum. dediklerinizi uygulayacam inşallah memnun kalırım basıda 2 3 ay sonra alırım artık yeterki sistem düzgün olsun bir kere alıp aractan araca taşıycam artık satarken bedavaya gidiyor. ürünler çok pahalandı

• 4DiG3_oguz kullanıcısına yanıt

bişey değil. hertz in belirtilen ürünü ses kalitesi ve şiddeti açısınında f/p dir. focalin aynı ayardaki hoparlörü 1 çifti 8bintl civarı. ve bu kadar yüksek watt değerine sahip değil. benim bu bütçede seçeceğim ilk kolon esk 165 dir. bence fazlasınada gerek yok atla deve değil, qline da aynı şekilde. hayırlı olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.