Şimdi Ara

DÜNYANIN EN İYİ OTO TEYP(Ana Ünite) MARKALARI??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
57.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir sitede yayınlanmıştı, en iyi-orta- alt kategori olarak sıralandırılmış şekilde,bilen yada hatırlayan varmı?

• Alpine
    Becker
    Pioneer
    Kenwood
    Clarion
    Sony
    Blaupunkt
    Jvc
    vsvs....
  • link varmı? benim hatırladığım kadarıyla 1. nakamichi idi alpine ve jvs de vardı en üst sınıfta sonra orta sınıf ve alt sınıf diye sınıflara ayrılmıştı
  • haklsın "nakamichi" rulez
  • Ben de Alpine olarak biliyorum.
  • jvs ve alpın daha sonra sırada pıoneer ve sony var
  • Bu başlıktan sonra şöyle bir inceleme yaptım nette ufak da olsa ve Nakamichi efsane olmuş artık: açık ara lider görünüyor yani. 2. sırada da Alpine geliyor.
  • en iyisine ne gerek var, en iyisiyle birlikte 20bin ytl lik sistem yapasın ki değsin, normal bir araban varsa git Doğubanktan al bi pioneer neyine yetmiyo, su sub bi amfi tamam
  • Alpine
  • Eğer iyi bir tesisat kurma gibi düşüncen varsa Nakamichi nin tek modeli war 2.500 ytl civari 2 modelde olabilir pek hatırlamiorm tabiki bunlar indash değil goruntu anlamina bişe vermez kalite bakimindan cok sey kazandirir.. Yani ses bakimindan param olsa nakamichi alirim.. İndash konusunda alpine kaliteli baya goruntu kalitesi bakimindan sese dair güzel ama bir nakamichi kalitesi yok... Clarion cok guzel usb teypler uretmeye basladi en guzel usb teypler clariondan geliyo... Ses kaliteside gayet kaliteli berrak sesi vardir...

Benim bildigim bunlar...
  • tabiki en iyi nakamichi bana göre sıralama şöyle ilk 10 değil sadece benim sıralamam

Nakamichi
    Clarion
    Alpine
    Jvc
    Kenwood
    Pioneer
    sony çok daha aşşalarda
  • resmi olarak otoriteler tarafından yayınlanan bir site olması lazım
  • Nakamichi artık bitti arkadaşlar eski nakamichi yok artık.
    Bende Nakamichi 80 model bi oto amplisi vardı resmen hastaydım öyle bi bas öyle bi netlik kesinlikle daha dinlemedim duymadım...Şimdi ise eski kalitesi pek yok.

Ana ünite olarak Alpine diyorum,özellikle bu dokunmatik 9855R modeli kendine aşık etmişti beni.
    Çok kullandım o ürünü,tek kelimeyle mükemmel.
  • clarion iletkenlerinin kalitesi sayesinde en iyi ses veren ana ünitedir bana göre ama şöyle bi durum var aldığın teyble beraber kullandığınız hoparlörlerin frekanslarıda önemli.. örnek olarak bose kapı hoparlörleri 70 hz de çalışıyor.. bose hoparlörleri pioneer teybe bagladığınızda ses kalitesi pek zenginleşemiyor frekans farkından dolayı ama clarion kullanırsanız işte ozaman gerçek bose dinlersiniz.. bu kriterleride göz önünde bulundurmak gerekir..
  • clarion ve kenwood bana göre.
  • arkadaşlar bence iyi teyp diyorsanız kenwood neden çünkü çok salam malzemeden üretiliyor kullanımı kolay ses çıkışı a kalite japan malı düğmeleri kaya gibi atsan kırılmaz pıonner kullanımı zor
  • istenilen çok kaliteli ses en güzel malzeme en güzel tuner en güzel menü en güzel ışıklandırma ise alınacaklar bir çift jbl t595 decade veya 2 çift kağıt diyafram köpük körük powerbass kaynak olarakta blaupunkt nav 55 e yi tek geçerim...
  • Sunny
  • ne güzel hortluyor gözlerim yaşardı
  • Clarion.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.