Şimdi Ara

Ses Sistemi Önerisi Olan Var Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.2007 Model Honda Civic HB 1.8 i-vtec Sport aracıma ses sistemi yaptıracağım.Gümbür gümbür aracın içinde durulmayacak bir ses istemiyorum.Hafif bass, tok ve net tınılar almam yeterli.Malzemeleri internetten alıp toparlayıp bir sistemciye montajını yaptırmayı planlıyorum.Fakat bir kaç sorum var.İşten anlamadığım için tam olarak ne yapmam neler almam gerektiğini bilmiyorum.Bütcem montaj hariç 400-450 TL kadar.Orta halli birşeyler yapmaya yeter sanıyorum.Sorularım ve merak ettiklerim şöyle ;

- Subwoofer ile bagajımı kapatmak istemiyorum, bu konuda bütcem dahilinde neler yapabilirim ?
    - Subwoofer vs. olmadan kaliteli ekipman hoparlör vs. ile işimi görebilir miyim ? Bunlar olmadan nasıl bir sistem yapılabilir ?
    - Ankara'da montajı temiz düzgün işçilikle yapabilecek yer tavsiyeniz var mı?

Sorularımla birlikte internetten satın alabileceğim linkleriyle şunları şunları al bir sistem kurmuş olursun diye öneri sunmanızı rica ediyorum.Hangi amfi hangi bass ile kaç watt uyumludur gibi bilgilerden yoksun olduğum için yapabileceğiniz en büyük yardım sistemin tüm ekipmanlarını belirtmeniz olacaktır.Şimdidenn hepinize teşekkürler forumdaşlarım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.