Şimdi Ara

Ses sistemi kurma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde 5+1 ses sistemi var.Subwoofer in arkasında herhangi bir giriş yeri yok ve hoparlörlerde de 2 tane kablo var her birisinde, ama uçlarında gri bir tel var.Ben bu ses sistemini dvd playera ya da tv'ye nasıl bağlayabilirim?

• biraz daha açıklarmısın sub kasasında ses girişleri olması lazım
  • hayır işte hiç bir giriş yok bomboş.
  • hocam bir resim koyarmısın
  • quote:

Orjinalden alıntı: umur BEY

hocam bir resim koyarmısın

Tamam,koyuyorum birazdan.
  •  Ses sistemi kurma sorunu

Ses sistemi kurma sorunu

Ayaklı olandan bir tane daha var.Ayrıca tüm hoparlörde dediğim gibi kablolarının ucunda o tellerden var.
  • Kabinlerin anladığım kadarıyla pasif , ampli (receiver) olarak ne kullanıyorsun?
    Receiver kullanmıyorsan bunları dvd player'a bağlayamazsın hoş amplilerin çoğundada sub sinyal çıkışı vardır, sadece özel bazı amplilerde aktif çıkış oluyor...
    Tv'nde hop çıkışı varsa her çıkışa 1 adet bağlayabilirsin. tv'nin hop çıkış uçlarına soket takman gerekir oda ayrı konu ama yinede hepsini bağlayamazsınız.
  • Hmm receiverim yok.Tam olarak ne işe yarıyor anlatabilir misin?Ayrıca bunu nasıl bi receivere bağlayabilirim ve o receiveri de tv ye ya da dvd player a mı bağlamam gerek?Bu konularda çok bilgisizim
  • quote:

Orjinalden alıntı: teknikk

Kabinlerin anladığım kadarıyla pasif , ampli (receiver) olarak ne kullanıyorsun?
    Receiver kullanmıyorsan bunları dvd player'a bağlayamazsın hoş amplilerin çoğundada sub sinyal çıkışı vardır, sadece özel bazı amplilerde aktif çıkış oluyor...
    Tv'nde hop çıkışı varsa her çıkışa 1 adet bağlayabilirsin. tv'nin hop çıkış uçlarına soket takman gerekir oda ayrı konu ama yinede hepsini bağlayamazsınız.

aynen dostum
  • bu sistem daha önce neye bağlıydı ,paket sistemin hoparlörleri olmalı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: feelulive

bu sistem daha önce neye bağlıydı ,paket sistemin hoparlörleri olmalı.

Bilmiyorum,bana bir arkadaşım bu şekilde verdi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.