Şimdi Ara

Ses Bombasının pil modelini bulamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar elimde bir ses bombası denilen bluetoothlu hoparlörden var. Sürekli açık olarak unutuldu cihaz ve pili öldü. Pili de modeline bakmadan atma gafletinde bulundum. Bunu yapalı 1 yıl oluyor. Cihaz micro usb girişinden sorunsuz çalışıyor. Şimdi internetten pil sipariş etmek istiyorum ancak modelini bulmakta zorlanıyorum. Fotoğrafta gördüğünüz dikdörtgen boşlukta duruyordu pil ve AAA ince pilden daha kısa ama tombul görünüme sahipti (ayrıca açık yeşil oem renkteydi). Ve sanıyorum fotoda da gördüğünüz üzere pilin oturduğu yerin sağında metal parça eksik gibi. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. :)

Edit : İnternetten baktığım modellerde sürekli olarak karşıma pin girişli yastık bataryalardan çıkıyor. Bulamadığım için buraya yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcalago -- 16 Ekim 2020; 12:44:55 >

• Oraya sığabilecek 3.7 volt değerinde her lityum pil işinizi görür. Boyutuna göre 18650 olur, 14500 olur veya lityum pack tipi yassı batarya da olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustyyyyy kullanıcısına yanıt

Tesekkür ederim yanitiniz icin. Belirttiginiz 18650 ve diger pil modellerinin boylari AA dan daha büyük gösteriyor. Bana AAA dan kisa ve enine hafif genis tipli gerekiyor tabi belirttiginiz degerlerde de bakiyorum suanda. 3.7 volt Önerebileceginiz farkli bir model var mi acaba?

• Drone bataryası diye aratın. Onlar ufak oluyor. Metalin koptuğu yerde B- yazıyor orayı bıçak ucu ile kazıyın bakıra ulaşacaksınız. Pilin eksi ucunu oraya lehimleyebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koddaki 18mm çap 650mm de uzunluğu ifade eder, siz karttaki açıklığı ölçün buyrun resimden tespit edin;

Kopuk yer arkadaşların dediği gibi kazıyarak lehim yapılabilir duruma getirilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.