Şimdi Ara

Servispoint ürün takip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar servispoint ürün takip edebileceğim yer varmı? sürekli çağrı merkezini arıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bildigim kadariyla yok.

• sezer1578 kullanıcısına yanıt
    servis point kendisi geri dönüş yapıyor mu? biz aramazsak.

• Yapıyor kardeşim
  • Arkadaslar laptopun kPagini acip kapatan mentese cerceveyi ve arka kapagi parcaladi kirdi.biraz arastirdim.msi nin mentesinin cercevesinin kirmasi kronik bir sorunu gibi biseymis.avrupada yuzlerce sikayet gorsum.suan laptop servis point de.cok yuksek bir ucret cikartirlarmi?panel saglam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf_TV -- 28 Eylül 2016; 9:29:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salih-amel

servis point kendisi geri dönüş yapıyor mu? biz aramazsak.

Daha önce anakartı servis point' göndermiştim. İşleri bitince telefon edip haber veriyorlar.
  • Ahmet453 kullanıcısına yanıt
    sizde galiba ücretsiz yapıp haber verdiler. ücret çıkarsa bildiğim kadarıyla beni bilgilendirmeleri lazımdı iki gün oldu hala ses yok inşallah bunun anlamı bedava değişim yapıldığı içindir.

• Ben vatan computer aracılığı ile servise verdim. Bana dönüş yapsrlar mı ? İade talebinde bulunmuştum

• egecano kullanıcısına yanıt
    Teknik servis iadeyi onaylarsa mutlaka geri dönüş yaparlar hocam. Bu arada sorun neydi?
  • Draker kullanıcısına yanıt
    Ses cızırtısı açılıştan itibaren var. Oyunda aniden fps kaybı.Ufak da olsa menteşe çıkmışlığı var gibi.Aşırı ısınma. Vatandaki pc 1900 rpm tek fan 27 derecede çalıştırıyor. Bnmkş 3500 rpm 47 derecede açıyor.Memnun değilim bu konularda ilk gamer laptobum. Fifa gibi oyunda kasıyor.

• spsy.servispoint.net
    ServisPoint Arıza Takip
    http://spsy.servispoint.net/ArizaTakipC.aspx
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.