Şimdi Ara

Servis kayıtlarına ulaşma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar servis kayıtlarına servise gitmeden nasıl ulaşabilirz . Satıcı 2. Sahibinden borç karşlılğı aldığını söylüyor araç hakkında bilgisi yok.
    Gitmek en basiti ama malesef o kadar vakit yok.
    - Telefonla vermiyolarmış tanıdık olmadıkça
    - Şaşi no plaka elimde mevcut yardımcı olabilecek cıkar mı acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Araç 'Hyundai' ise yardımcı olabilirim
  • Jozef38 J kullanıcısına yanıt
    Malesef ford ancak bütün yetkili servisler kayıtları görebiliyor diye biliyorum

• ozgun_izmirli35 O kullanıcısına yanıt
    Abim Hyundai yetkili servisinde çalışıyor Size cevap yazmadan sordum Hyundai ise bilgi verebilirim dedi. Çıkar illaki FORD yetkili servisinde bi tanıdık veya aradığınızda yardımcı olmuyorlar mı
  • tanıdığa gerek yok kolay yolu var

yeni araç aldım geçmişte bakımları sizde yaptırılmış bende sizde devam etmek istiyorum diyorsunuz bakım fiyatlarını ögrenmek istiyorum dedikten sonra plaka vs. soruyor daha sonra muhabbete girerek en son ne için fiyat alınmış kaç binde bakıma gelmiş değişen boya varmı diye sorup öğreniyorsunuz

ancak aracın o serviste bakımı oldugundan emin olmalısınız başka servisde bakım yapılmışsa bilgi vermezler sadece bakım fiyatı verir

bu şekilde bir çok araç bilgisini arayıp almışlığım var hatta coğuna yeni aldım bile demiyorum kendileri sazan avi oluyor gecen ay fren diski için fiyat almışsınız gelmediniz vs.. diye muhabbetler oluyor
  • Geçen fiat ta araca bakim yaptırırken birisi satmak istediği aracın gecmis belgelerini istedi servis olumsuz cevap verdi. O kayıtları tutmak sizin sorumluluğunuzdur ben size veremem dedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jozef38 J kullanıcısına yanıt
    Arabayla birlikte gelin ruhsatla gelin gibi baştan savmalar.

• by_MuKa kullanıcısına yanıt
    Bi denemeye çalışayım bakalm sağolun

• Araç sahibi ile servise giderseniz belge vermeselerde sözel olarak öğrenebilirsiniz
    Araç sahibi dışındaki kişilere bilgi vermezler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.