Şimdi Ara

service pack 3 istiyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • işyerimdeyim ve wotlk az evvel elime geçti. akşam eve gidince northrend e geçicem. ama minimum kurulum gereksinimlerinde windows xp service pack 3 diyor... forumda "service pack" diye arama yaptım ama bi sonuç çıkmadı. service pack 3 sonradan kurulduğunda da pcdeki bir çok programda sorun yarattığını okumuştum. forumda bahsedilmemiş ama service pack 3 kurmadan mı girdiniz mi? kurdunuz da mı girdiniz mi? kuran-kurmayan bi cevap yazarsa mutlu olurum. evde sürpriz olsun istemiyorum... şimdiden teşekkürler...

• oynarsın kurmadan da.. bir problem olmaz.
  • quote:

service pack 3 sonradan kurulduğunda da pcdeki bir çok programda sorun yarattığını okumuştum.

Service packin amacı problemleri gidermek. Nerden duyduysan onu söyleyenler windows un w sinden anlamayan adamlar.
  • cevaplardan anladığım kadarıyla sp 3 olmadan da oynayabilirim ama sp 3 kursam da pc de sorun yaratmaz...

"ohoo ben sp3 kurmadan oyunu kurdum, 80lvl bile oldum." şeklinde kesin bi cevap olsaydı daha huzur dolacaktım. evde bi sürprizle karşılaşmak istemiyorum da ... ama yine de cevaplar için teşekkürler.
  • "ohoo ben sp3 kurmadan oyunu kurdum, 80lvl bile oldum." için rahat etsin hadi ii kasmalar
  • eyvallah...
  • windows 98'de de oynanır ama sonra hack mı yersin yoksa pc başka birşey mi yer bilemem :P
  • kurdum, oynuyorum..
    cavaplar için teşekkürler.
  • aynen benim pc tam bir külüstür aslında çok kötü değil ama eski yani iyi değil Ama grafikler lowda vs vs önlemi alınca hiç bi şekilde kasmaz Kasarsın"ohoo ben sp3 kurmadan oyunu kurdum, 80lvl bile oldum." Diyebilirsin.
  • sp2 ile oynuyorum ben bir sorun yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.