Şimdi Ara

Servet'in O Anı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok gerekli bir konu olmadığının farkındayım. Ama bu fotoğrafta yaptıklarının cezasını ödeyen bir oyuncunu görüntüsü var; paylaşmak istedim.

Bir zamanlar defansın vazgeçilmezi olan, daha sonra transferi gerçekleşmeyince umursamaz tavırlarıyla öne çıkan ve bir gencin çıkışıyla tüm ünü silinen bu adam Eskişehir-Marsilya maçında içinden şunu geçiriyor olabilir mi?
    "Şu an karşı takımda ben olabilirdim."

Servet'in O Anı

Çakma O An'ı okudunuz

• Egemen'ı servet'ın eski haline benzetiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşver, o da Umut bulut gibi dönerdi ülkesine, yine bir anadolu takımıyla anlaşırdı. bence elense bile halinden memnundur..

Egemenin daha yapacağı çok iş var + Servet gibi inişli çıkışlı bir kariyeri yok, aksine yükseldikçe yükseliyor ve hedef büyütüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

Egemen'ı servet'ın eski haline benzetiyorum

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fburakd

Boşver, o da Umut bulut gibi dönerdi ülkesine, yine bir anadolu takımıyla anlaşırdı. bence elense bile halinden memnundur..

Egemenin daha yapacağı çok iş var + Servet gibi inişli çıkışlı bir kariyeri yok, aksine yükseldikçe yükseliyor ve hedef büyütüyor...

dönerse dönsün biz 8 m € alıcaktık ordan ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

quote:

Boşver, o da Umut bulut gibi dönerdi ülkesine, yine bir anadolu takımıyla anlaşırdı. bence elense bile halinden memnundur..

Tarihinin en büyük kazığını atacaktık ama adamlar son anda uyandı

• quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

quote:

Orijinalden alıntı: yusei

quote:

Tarihinin en büyük kazığını atacaktık ama adamlar son anda uyandı

Başkanları değişti değişmeseydi şimdi kasamızda fazladan 8 milyon euro olacaktı. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mymi

Başkanları değişti değişmeseydi şimdi kasamızda fazladan 8 milyon euro olacaktı. :)

Değişmedi, öldü!
  • Yok la ne düşünecek o, kaç kere sümkürdüğünü sayıyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç unutmam ankaragücüne asy de kaybetiğimiz maçta, Rezil bir top oynamıştı hatta sattı diyenler bile vardı; Neyse bu adama herşey mübahtır.
  • bence OM ye gitse satılırdı zaten OM oraya çok transferler yaptı son yıllarda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.