Şimdi Ara

Serverlardaki durumlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saturn serverında oynayan bir kişi olarak oyundan çok soğudum..PvP ler samarkand'da(Çoğunlukla yüksek lwller pt kurup 1 kişiye spawn kill yapma gibi durumlar ile karşılaşıyorum),FW gibi takım halinde oynanan ve zevkli geçen savaşlar artık kalmadı çok güçlü guildler tek bir union kurdu ve karşı çıkacak güç olmadığı için karşılarında;FW'lere yetersiz katılım oluyor..Nedeni de çok az guildin aktif olarak fwlere katılması yada "zaten kazanamayız" düşüncesinin ağır basmasından dolayı bu gibi savaşlardan da mahrum kalınıyor..Jobwar durumuna gelelim;geçtiğimiz capde thief sayısı oldukça fazla ve aktif isimlerden oluşuyordu şuandaki capde thief sayısı hunter sayısının 5/1'i bile etmiyor...Sonucunda da tradeler zevksiz geçiyor...Medusa/Roc uniquelerine gelelim;Medusa ptler genelde güzel oluyor ama küfür etme-pk olma gibi durumlar had safhada olduğu için Medusa'ya gitmek bu gibi durumları göze almamıza neden oluyor;Roc ptler ise katılım olmadığı için genelde zayıf olup vakit kaybına neden oluyor...En son olarakda saturn serverı çok büyük bir değişim sürecine girdi(Türkler için)...Çoğu arkadaşların/abilerin çarlarını satması ve satın alan kişilerin ortamı bilmemesinden dolayı iletişimde zorluk yaşanıyor ve bu da serverda gerekli olan birleşimi engelliyor...Kendine guild açıp sessiz-sakin kalmayı tercih ediyorlar genellikle...Bilemiyorum gelecekte ne olacak ama bu durum devam ederse Saturn'de eğlence adına birşey görmek imkansız olcak...

Arkadaşlar oynadığınız serverlardaki durumları açıklayabilirseniz sevinirim....Teşekkürler..

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.