Şimdi Ara

Server değişimi yapan arkadaşlara bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Borderlar/ödüller kalıyor değil mi? Supportla uğraşmak istemiyorum da

• Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asıl support sizle ugrasmıs oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastikd0n

asıl support sizle ugrasmıs oluyor

haklısın kardeşim özür dilerim az önceki söylemimden dolayı
  • Ödül derken kurdela dan bahsediyorsun sanırım kalmıyor bende honorable vardı (tr onurlu rakip mi ne) server değiştirince gitti zaten çok da takan yok bi çok iyi oynayanların streamlerinde görüyoruz onlarda bile yoksa ne işe yarar bizim en kötü oynayan arkadaşta bile var trde durumu çok abarttılar

• quote:

Orijinalden alıntı: RisiN9

Ödül derken kurdela dan bahsediyorsun sanırım kalmıyor bende honorable vardı (tr onurlu rakip mi ne) server değiştirince gitti zaten çok da takan yok bi çok iyi oynayanların streamlerinde görüyoruz onlarda bile yoksa ne işe yarar bizim en kötü oynayan arkadaşta bile var trde durumu çok abarttılar

çerçeve/icon/ward skini/ elise skinin den bahsetmiştim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: canberk88

quote:

Ödül derken kurdela dan bahsediyorsun sanırım kalmıyor bende honorable vardı (tr onurlu rakip mi ne) server değiştirince gitti zaten çok da takan yok bi çok iyi oynayanların streamlerinde görüyoruz onlarda bile yoksa ne işe yarar bizim en kötü oynayan arkadaşta bile var trde durumu çok abarttılar

Valla hocam ben de sezon bitmeden geçtiğim için yorum yapamayacağım ama elise ile skini kesin duruyor ward skini de duruyor ama çerçeveyi falan tam bilmiyorum ama ticket atarsan vereceklerini düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: canberk88

quote:

S3 ödüllerinin hepsi duruyor, daha önceden aldığın ödüller varsa onlar da durur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.