Şimdi Ara

Series s mi ps4 slimmi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkaşlar şimdi bende pc var işimi görüyor cs gibi oyunalrı lowda 60 fps oynatır konsol almayı düşünüyorum benim alma amacım özellikle forza fortnite rdr gibi oyunlar ama çok hikayeli oyun takıntım yok sıkılıyorum abimle fifa yada a way out oynamak için alıyorum ps4 slim dediler ama eski nesil oldugu için karasızım (bütçem 7k civarı) ve 7kya garantili series s geliyor slimde geliyor yani sizce hangisi beni memnun eder

• s al

• Direk series x al imkanin varsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arada çok fark var yaşadıgım şehirde almayı düşünüyorum ve burda en ucuz series x 14 k 2 katı

• Series s al ps 4 ölmek üzere kolay kolay yeni oyun gelmez
    Ben eskileri oynamadım daha diyorsan ps4 de olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pirate19 -- 26 Temmuz 2023; 18:16:28 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Series S seni memnun eder. Oynanacak aynı oyunlar zaten. X icin bence zorlama kendini.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Series s ile ps4 karşılaştırması bile yapılması manasız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bende ikisi de var. PS4'ten Sonra Series S almıştım. Çok net bir şekilde Series S al derim. Hem sessiz hem de hızlı çalışıyor PS4 Slim'e göre. Slim'de şiddetli fan sesi var ve eski nesil olduğu için oyunlar geç açılıyor.

• Ss

• Raphrase R kullanıcısına yanıt
    Full hd ekranda mi oynayacaksin 4k ekran dami hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 slim değil pro bile olsa Series S.

Ps4 devri bitti. Oyunların büyük kısmı bile ps5 exclusive olarak çıkıyor. Series S'i en kötü 30 fpsde olsa oynattırıyorlar ama.

• arkadaşlarr aldım ama hiç benlik degil ama heves sattım ama hiç pişman degilim kuzenimle online oyun oynarken bile onda donmalar oluyodu onun cihazı ps4 slim ama arkadaşlar pc cennettir

• Ne almış ne satmış anlayan varmı? 😁

• EFSANEBRAD kullanıcısına yanıt

kanka kusura bakma ya cihaz series s almıştım allta şey yazdım kuzeniminki ps4n slim diye sende haklısın anlaşılır olmamış :)

• Raphrase R kullanıcısına yanıt

series s'de nasıl donmalar oluyordu imkanı yok böyle bir şey olmasının

• kanka xbox canavar ya hiç donma kasma yoktu ps 4 slimde kasıyodu dedim yoska cihhaaz taş gibi 7k ya sattım aciliyetten şuanda pc bulamıyorum hocam pişmanmıyım yarı yarıya ama oyunları benlik degil alışmışım ben online oyunlara arkadaşalrla kavga etmeden eglenmiyom :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.