Şimdi Ara

Serdal Adalı 22:25'te TV8 Telegol'de ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
2.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serhanuygur

haydi be King Serdal, 2. başkan olsan Fiko yönetiminde hadi be abim

fikret orman bjk başkanlığında verdiği sözlerin yarısını tutmamış,
    1 gün verdiği demeci ertesi gün farklı şekilde vermiş,
    yönetimindeki sayısız ismi satmış,

Beşiktalı bir işadamı.

Tutamayacağı sözleri vermede usta Fikret Orman'ın yönetimine dikkat ederseniz bu dönem KİMSE GİRMİYOR.
    tarihin en güçsüz yönetim kurulu listesini oluşturuyor orman.

Sportif direktör-taraftar kart vb projelerin mimarları yeni yöneticiler, Urgancılar, Dalgakıran vs'lerin hepsini küstüren,
    Altınsay'ı ilk fikir ayrılığında satan Fikret Orman'ın yanında yer alanlar anca hayatında gelemeyeceği önemli pozisyonları kovalayan fırsatçılardır ne yazık ki.

---------

Keşke Fikret Orman'da S.Bilgili gibi olsaydı.
    Onun yönetimi mesela oldukça güçlüydü. Sonu iyi olmadı bir işler döndü ama keşke öyle olsa.

S.Adalı ve Murat Aksu ÖMER SABANCI'ya bizzat gidip gelin başkan olun yönetiminizde yer alalım, istemezseniz dışarıdan destekleyelim demiş insanlar. EN GÜÇLÜ BEŞİKTAŞ'I YARATMAK İÇİN ÇABALIYORLAR.

F.Orman ise yönetimindeki isimlere istifa çağrısı yapma durumunda bir Beşiktaşlı..

• quote:

Orijinalden alıntı: semblance

quote:

Orijinalden alıntı: TheFormul

Beyler sakın Adalı'yı savunduğumu düşünmeyin bence de proje yönünde çok zayıf fakat Fikret Orman'ın projelerini sıralayacak biri var mı bana? mali yapıyı düzelteceğiz falan onlar hariç

1 - Stat(En önemlisi)
    2 - Futbol Komitesi , Transfer yapısı , Otorite
    3 - Mali disiplin
    4 - Bahçeşehir Beşiktaş Futbol Akademileri
    5 - Beşiktaş öz kaynak düzeni
    6 - Y.d pisliklerinin temizlenmesi

İlk 3 madde de Serdal Adalı'yla aynı paralelde.
    Stadı 1 yıla bitiricez diyor, keşke bitse ama bu da yanar döner bir açıklama belli. Adalı çok daha imkanları geniş ve STADI YAPACAK FİNANSLA geliyor.

Adalı ilk 3 maddede DAHA İKNA EDİCİ bana göre. Stada vinçle gidip şov yapmaktansa finansmanı belirlemek daha önemli.
    Sportif direktör fikri aynı. Transfer bütçesi dışında Beşiktaş'a para harcatmayacaklar orası kesin.
    ----------

Burada farklı iki proje var.
    ŞAN ÖKTEN VADİSİ projesinde bu 2 madde de zaten karşılanıyor.

----------

FİKRET ORMAN HAYALLER DİYARINDA..
    1 senedir pislik temizleyecek..
    Hesap SORACAĞIM diyor 110.yıl törenlerinde, ertesi gün yok ne haddime BEŞİKTAŞ BAŞKANLIĞI HESAP SORMA YERİ DEĞİL diyor.

Tüm bunlara ek olarak Serdal Adalı basketbol ve diğer amatör şubelerde de atılım sözü veriyor.
    Bir iki gayrimenkul, lokal vs kazandıracağını müjdeliyor.
    FAİZ YÜKÜNDEN KURTARMA AMAÇLI ÜNAL AYSAL MODELİNE BENZEYEN NAKİT AKIŞI DA SAĞLAYACAK KULÜBE.

• Beşiktaş için en hayırlısı neyse o olsun. Umarım bu isimler bu konuşmalar sadece ağızda kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Teknik direktör isterse Quaresma'yı alabiliriz dedi hatta rakiplerimizin talip olduğu oyunculara teklifte bulunabiliriz dedi. Adalı gelirse yine yıldızlarla dolu eski günlere döneriz. Bu sefer başarılı oluruz ya da olmayız bilinmez orası.

Hangi yıldızlar bir sayabilir misin ? Guti emekliliğe geldi, ölüsü oynardı ama bitirdiler orası ayrı.

Bir Q7 var, Ferdi de tamamen şans.Mendes iteledi resmen ama Ferdi baba topladı kendini patlama yaptı.

Simao'da Guti gibi..

4 isim, başka ? Öyle bir demişsin ki sanki Los Galacticos..

fernandes 1.5 sene önce valencia'ya 20m euroya gelmişti başarısız olmuştu.

bu adamı bulup getirdi, başarılı oldu.
    herkes dedi 8m euro fazla falan kira sonrası alım için adam gitti 2m euro'ya aldı.

buna bile çamur atacak duruma düştüğünüze göre fikret beyin tahtı sallanıyor.

simao atl., guti real'den geldi 2side bedava denecek fiyata geldi. şimdiki yönetim nene-ronaldinho gibi tiplerle uğraşıyor. astronomik para vermeden alamıyor. Adalı daha uygun fiyata anlaşıyordu, transferi yapıyordu.
    q7 de almeida da iyi transferdi. almeida bugün satsan 5m ederi var. q7 geldi 1 sene oynadı sezon sonu 12m euro falan teklif gelmişti keşke satsaydık, satmadık...

BİR SEZONDA KAÇ YILDIZ ALACAK?
    mesele yıldız meselesi değil derseniz tamam.

ama Adalı'nın transferde başarılı olduğu bariz. Çamur atacam diye debelenmek boşuna..

YAV HE HE bulup getirdi YAV HE HE.Yazdım, yine yazıyorum Mendes iteledi resmen.Bu programda da söyledi bize önerilen oyuncular var diye.Bitti bu devir BİTTİ, sende anlayacaksın o3 bunu..

Guti 34, Simao ise bir türlü uyum sağlayamadı boşa israf.Sen kızarsın ya hani bu ikiliye biri boşa harcanan para diğeri yaşlı transferi, senin söylemlerin.Fail oldun yine.

Bir sezonda 5 yıldız alsın isterse, o kadar geniş değil ensemiz sende biliyorsun.Bu defa gelirleri 2023 e kadar temlikler, alır.Evet alsın..

Sen boşuna debelenme usta, Türk oyuncularda başarılı Serdal bey, yabancıların hepsi menajer itelemesi.

5 yıldız 1 sezonda getirmiş. senin sözün --> kaç tane getirmiş yeaa

guti, simao kötü transferler değildi.
    sadece başarısız oldular. benim isteğim değil bu adamların alınması. ama makul ücreti verip almanın zararı yok. bak drogba'ya. kuyt kaç yaşında geldi? AVRUPANIN BÜYÜK KULÜBÜNDEN GELEN İSMİ BÜYÜK OYUNCUYA KAPI AÇIK. ben OĞUZHAN bulsunlar isterim, olmadı ferdi ama drogba gibilerde iş yapar yani tutturmak önemli.

33lük göbek yapmış adamı 4m imza parası 4m yıllıkla getirenleri eleştiriyorum doğrudur. ronaldinho'ymuş..

fernandes'i mendes iteledi tabi..
    mendes'in itelediği adam belli adalı yokken gelen alves'ler vsler.

adam söyledi BÜTÇEYİ AŞMIYACAZ.
    SENSE ÇAMUR ATIP GELİRLER 2023'E TEMLİKLİ DİYORSUN. anca çamur...

Türk oyuncularda başarılı olmak için milyonlarca euro harcamak gerekiyor.

Adalı M.PEKTEMEK gibi milli olacak oyuncuyu aldı 4m'a. Sakatlanmasa daha da başarılı olurdu.
    Veli'yi aldı rotasyon diye adam as oluyor takımda
    tanju'ları vs gökhan süzen'i alıp menajere para yedirmek isteyenler aldı yoksa onlarda katkı verebilirdi.

TRANSFERDE BU ADAM GERÇEKTEN BAŞARILI.
    Yani transfere oy vermem diyene eyw da bu konuda çamur atmak komik.

• o3 ile uzun alintilar vol 45624361

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

o3 ile uzun alintilar vol 45624361

bu alıntıların olmaması için gereken bu sanırım, yani senin umduğun:

- fikret başkan bir senedir feda diyerek taraftar sayımızı nasıl da artırdı, arkadaşlarım tshirt'ü çok beğendi, 2 cimbomluyu boşver şampiyonluğu feda hikayesi anlatayım sana diye beşiktaşlı yaptım.

- fikret orman bir senedir dinliyorum hesap soruyormuş, incelemeler falan filan bittin sen demirören.

- başkanımız 1 senede bitirecekmiş stad inşaatını. işte bu iş böyle olur, çarşı çalmasaydı vinçi şimdiye yeni açık yıkılmış, harfiyat için düzenleme yapılmıştı.

- fikret orman başkan sağolsun bir senede 150 milyon borç ödemiş, valla arsa satmadık birşey yapmadık nasıl 150m ödedik hayret.

- daha önce bizi küme düşürme talihsizliği yaşayan erman kunter getirildi artık GERÇEK BASKETBOLUN TEK ADRESİ Beşiktaş'dır.

Adalı niye konuşuyormuş o yapmadı mı 550m borcu tek başına transferleyile peh.

• sana 100 bin defa cevap verildi sen hala ayni sorularda dolaniyorsun. ben yazmaktan biktim artik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Imaginations

Aklım almıyor ya serdal adalının her tarafı tutarsızlık. Türkiye'nin en zeki taraftarını bizde zannederdim oysaki ben. Haber1903 teki yorumlar neredeyse tamamen serdal adalı diyor. Müstahak böyle taraftara ya... Ahh, ah Fikret orman bir dönem daha kalsa iddaa ediyorum ki efsane başkan olur çünkü söylediğini yapıyor, uçuk vaatler vermiyor ve gerçekten Beşiktaş' ı sevdiği için oturuyor o koltukta.

Fikret Ormanı da Serdal Adalıyı da tanımıyorum.Ancak Beşiktaşımızı çok seven ve takip eden birisiyim.Fikret orman beşiktaşa ne yaptı şimdiye kadar avrupaya gidilmesi için uğraştı bunu onun yerinde hangi başkan olsa yapacaktı.Borçlar konusu borçlar aynen duruyor sadece ileri tarihlere ötelenmiş.Eksilerine geldiğimiz zaman bir kere yöneticilerini doğru düzgün seçememiş nerdeyse yarısı istifa etti .Şu anda kurduğu yönetim de iyi bir yönetim değili 1-2 isim dışında ve yine transfer hataları yapmış üstüne bir de Samet aybabaya verilecek tazminat söz konusu ve bir de fikret orman şu denetleme raporunu açıklamadı.Bu da gösteriyor ki demirörenin desteklediği kişi fikret ormandır.Sırf bu yüzden bile Serdal adalıya oyumu veririm.Serdal adalıya gelince futbol şubesi ondayken yaptığı bütün transferleri takdir ediyorum.Bunları oynatamayan insanlarda kabahat.Ben Serdal Adalının ve yönetiminin daha iyi olduğunu düşünüyorum o yüzden bir oyum olsaydı Adalıya kullanırdım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

o3 ile uzun alintilar vol 45624361

bu alıntıların olmaması için gereken bu sanırım, yani senin umduğun:

- fikret başkan bir senedir feda diyerek taraftar sayımızı nasıl da artırdı, arkadaşlarım tshirt'ü çok beğendi, 2 cimbomluyu boşver şampiyonluğu feda hikayesi anlatayım sana diye beşiktaşlı yaptım.

- fikret orman bir senedir dinliyorum hesap soruyormuş, incelemeler falan filan bittin sen demirören.

- başkanımız 1 senede bitirecekmiş stad inşaatını. işte bu iş böyle olur, çarşı çalmasaydı vinçi şimdiye yeni açık yıkılmış, harfiyat için düzenleme yapılmıştı.

- fikret orman başkan sağolsun bir senede 150 milyon borç ödemiş, valla arsa satmadık birşey yapmadık nasıl 150m ödedik hayret.

- daha önce bizi küme düşürme talihsizliği yaşayan erman kunter getirildi artık GERÇEK BASKETBOLUN TEK ADRESİ Beşiktaş'dır.

Adalı niye konuşuyormuş o yapmadı mı 550m borcu tek başına transferleyile peh.

İmzamı atıyorum dostum .Söylediklerine Fikret Ormanla devam edeceksek 3 sene byunca 3.lüğe alışın derim.

• Erman Çok Fena G.. Etti .
  • Fikret baskan bu adami ezer gecer

• o3 ün yazdıklarını okumadım geçiyorum ben artık. göz zevkimi bozuyorsun o3.
  • bana biri fikret ormanın projelerini anlatabilirmi küçülmek hariç ayrıca fikret orman hiç basın toplantısı düzenlemedi acaba neden serdal adalı'nın ilk basın toplantısına çıktığında söylediği borç azalmadı iddiasına yanıt veremedi ben burda fikret ormanın sezon boyunca attığı yalanları sıralarım hatta en basit bugun ahmet nur çebi ronaldinho'ya teklif götürdük dedi bugün menajeri teklif gelmedi dedi tolga'ya teklif götürdük dedi trabzon yalanladı dortmund modeli dendi uğur boral?escude? gökhan süzen? hangisi bu modele uyuyor.?yahu bu adamların hayatları yalan ben neyine inanıyım fikret orman ve ekibine..neyseki aklı selim beşiktaşlılar var haftaya adalı seçilcek zaten bundan eminim ben ozaman bu yalancılardan kurtulcaz en çok sevindiğim olay bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk_26

bana biri fikret ormanın projelerini anlatabilirmi küçülmek hariç ayrıca fikret orman hiç basın toplantısı düzenlemedi acaba neden serdal adalı'nın ilk basın toplantısına çıktığında söylediği borç azalmadı iddiasına yanıt veremedi ben burda fikret ormanın sezon boyunca attığı yalanları sıralarım hatta en basit bugun ahmet nur çebi ronaldinho'ya teklif götürdük dedi bugün menajeri teklif gelmedi dedi tolga'ya teklif götürdük dedi trabzon yalanladı dortmund modeli dendi uğur boral?escude? gökhan süzen? hangisi bu modele uyuyor.?yahu bu adamların hayatları yalan ben neyine inanıyım fikret orman ve ekibine..neyseki aklı selim beşiktaşlılar var haftaya adalı seçilcek zaten bundan eminim ben ozaman bu yalancılardan kurtulcaz en çok sevindiğim olay bu.

Bitmediniz arkadas

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bjk_26

bana biri fikret ormanın projelerini anlatabilirmi küçülmek hariç ayrıca fikret orman hiç basın toplantısı düzenlemedi acaba neden serdal adalı'nın ilk basın toplantısına çıktığında söylediği borç azalmadı iddiasına yanıt veremedi ben burda fikret ormanın sezon boyunca attığı yalanları sıralarım hatta en basit bugun ahmet nur çebi ronaldinho'ya teklif götürdük dedi bugün menajeri teklif gelmedi dedi tolga'ya teklif götürdük dedi trabzon yalanladı dortmund modeli dendi uğur boral?escude? gökhan süzen? hangisi bu modele uyuyor.?yahu bu adamların hayatları yalan ben neyine inanıyım fikret orman ve ekibine..neyseki aklı selim beşiktaşlılar var haftaya adalı seçilcek zaten bundan eminim ben ozaman bu yalancılardan kurtulcaz en çok sevindiğim olay bu.

Bitmediniz arkadas

ya arkadaşım bana cevap versene bitmediniz falan ?!cevap veremiyorsan alıntı yapma

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: semblance

quote:

Orijinalden alıntı: TheFormul

Beyler sakın Adalı'yı savunduğumu düşünmeyin bence de proje yönünde çok zayıf fakat Fikret Orman'ın projelerini sıralayacak biri var mı bana? mali yapıyı düzelteceğiz falan onlar hariç

1 - Stat(En önemlisi)
    2 - Futbol Komitesi , Transfer yapısı , Otorite
    3 - Mali disiplin

İlk 3 madde de Serdal Adalı'yla aynı paralelde.
    Stadı 1 yıla bitiricez diyor, keşke bitse ama bu da yanar döner bir açıklama belli. Adalı çok daha imkanları geniş ve STADI YAPACAK FİNANSLA geliyor.

Adalı ilk 3 maddede DAHA İKNA EDİCİ bana göre. Stada vinçle gidip şov yapmaktansa finansmanı belirlemek daha önemli.
    Sportif direktör fikri aynı. Transfer bütçesi dışında Beşiktaş'a para harcatmayacaklar orası kesin.
    ----------

Burada farklı iki proje var.
    ŞAN ÖKTEN VADİSİ projesinde bu 2 madde de zaten karşılanıyor.

----------

FİKRET ORMAN HAYALLER DİYARINDA..
    1 senedir pislik temizleyecek..
    Hesap SORACAĞIM diyor 110.yıl törenlerinde, ertesi gün yok ne haddime BEŞİKTAŞ BAŞKANLIĞI HESAP SORMA YERİ DEĞİL diyor.

Tüm bunlara ek olarak Serdal Adalı basketbol ve diğer amatör şubelerde de atılım sözü veriyor.
    Bir iki gayrimenkul, lokal vs kazandıracağını müjdeliyor.
    FAİZ YÜKÜNDEN KURTARMA AMAÇLI ÜNAL AYSAL MODELİNE BENZEYEN NAKİT AKIŞI DA SAĞLAYACAK KULÜBE.

Kardeş ben sana borç verdim tamam mı? 100 lira borç verdim..
    Aradan zaman geçiyor , eşin bana sen bu adama neden borç verdin diye beni suçluyor..

Ortalıkta yapılan başarısız transferlerin ve başarısız yönetimin borçları var. Adamlar bile bile yapmamışlar iyi yönetememişler. Fikret ormanda 100 milyonluk y.d borcunu sildirmek için uğraşıyor adam ne yapsın.

• Erman soruları direk net sordu hep. Serdal adalı bir tuhaf ya net cevap vermedi sorulara bu adamdan başkan olmaz.

• kafayı yemiş arkadaşlar görüyorum... başkan adaylarının görüşüne saygı duyarsın, desteklersin, "şu şu sebepten dolayı destekliyorum" dersin ve hatta desteklemediğin adayı neden desteklemediğini söylersin. bunların hepsi kendince ve sana ait sebeplerdir... ama sempatizan misali bunu sayfalarca tartışıp, uzuuuun uzun yazılar yazıp, alıntılar yapıp görüşünüü karşıt görüşteki bi insana dayatmaya ve kabul ettirmeye çalışmak; özellikle de bunu bu ortamda yapmaya çalışmak (ki her ortamda saçma bi eylemdir kanımca) çok gereksiz değil mi ?

ben bunu destekliyorum çünkü şusu var; onu desteklemiyorum çünkü busu yok demek neyinize yetmiyo ?
  • Serdal Adalı başkan olmasın diyen arkadaşlar Fikret Orman aday olmadan önce Beşiktaş'ın başkanı Serdal Adalı diye bağıranlardandınız belkide.İkisininde vizyonu farklı biri maddi olarak destek yapıp iyi oyuncular getirerek sportif başarı yakalayıp borçların eriyeceğine inanıyor ki buna yönelik kurmaylarını belirliyor.Diğeri ise maddi anlamda küçülerek çok daha ucuz oyuncular alarak belli sistem üzerinden giderek daha fazla araştırarak başarı artacağına inanıyor .ikiside mantıklı yöntem.Fikret Ormanında Serdal Adalınında tabiki hataları oldu olacaktırda.Bizim için aslolan Beşiktaşımızın menfaatleridir.Hangisi başkan olursa olsun arkasında durmaktır sırt çevirmek degil.Eğerki kongre üyesiyseniz 16 Haziranda oyunuzu doğru işler yapacağına inandığınız adaya atarsınız ve sonuçları bekleyip kongre üyelerinin kararına saygı duyarsınız.Bence bundan öteye gidilmesi o kötü bu kötü o bunu yaptı şu bunu yaptı denilmesi yanlıştır.Sonuç olarak 2 adaydan birisi kazanacaktır belki sizin adayınız belkide istemediğiniz aday olacaktır ama sonuçta istemeseniz de o aday Beşiktaşımızın başkanı olacaktır.Benim düşüncem kişiler bazında konuşulmamalıdır.Konuşulması Beşiktaşımıza zarar vereceğini düşünmekteyim..

• "Borçlar ödenmemiş, sadece ileri tarihe ertelenmiş" diyen arkadaşlar; madem bu iş bu kadar kolaydı Demirören/Adalı neden borçları erteleyemedi de biz vadesi geçmiş borçlar sebebiyle Avrupa'dan men cezası aldık? Borcu yapana değil, ödemeye çalışana taş atmak cidden enteresan.

Beşiktaş uzun yıllardır ilk defa kimsenin şahsi kefaleti olmadan bankalardan kredi alabilir hale gelmiş. Buna rağmen hala ekonomik konularda Fikret Orman'a laf ediyorsanız art niyetlisiniz demektir.

"FEDA tişörtlerinin parası Aybaba'nın tazminatına gitti" diye hayıflanan arkadaşlar; isterseniz Adalı-Aksu Demirören yönetimindeyken futbolculara, hocalara, diğer firmalara ödenen/ödenmeyen tazminatların konusunu açmayalım burada, sayfalar yetmez. Kulüp aleyhine açılan yüzlerce dava Fikret Orman zamanında olmadı herhalde?

Demirören'den hesap sormadı diye Fikret Orman'ı eleştiren arkadaşlar; Serdal Adalı gelince hesap soracak mı sanıyorsunuz? 8 senelik Demirören başkanlığının 5 senesinde Adalı ve Aksu yöneticilerdi. Borçta onların da parmağı var. Kendilerinden mi hesap soracak bu adamlar?

"Adalı'nın transferleri daha başarılıydı" diyen arkadaşlar; yahu adam yaptığı transferlerin parasını bile ödememiş ki, siz neyden bahsediyorsunuz? Adamlar kasada para bırakmamış ki Fikret Orman doğru düzgün transfer yapsın. Bu sene yapılan bütün transferlerin bonservis ücretleri toplamı Quaresma'nın bir yıllık maaşı kadardır herhalde. Kasada para yoksa ancak daha fazla borçlanarak, ileriki yılların gelirlerini harcayarak pahalı oyuncular getirebilirsiniz. Başka bir yolu yok bunun. Siz bunu istiyorsanız diyecek birşey de yok, 2 sene sonra yapılan transferler tutmayıp kulüp kayyuma gidince biz nerede hata yaptık diye ağlayıp durursunuz.

Heryerde "Beşiktaş'ın forması ilk 3'e girer" deyip Fikret Orman'ın takımının 3. olmasını başarısızlık olarak görüyorsunuz. Adalı'nın yıldızlar topluluğu kadrosunun iki sene üst üste ilk 3'e giremediği hatırlatılınca konu başka yere çekiliyor hep.

Yazacak çok şey var ama gerek yok, konu dönüp dolaşıp aynı yere geliyor. Bir hafta sonra Beşiktaş taraftarı, Beşiktaş kongre üyeleri güzel bir sınavdan geçecek. Gerçekleri söyleyene mi, hayal satana mı oy atacaklar hep birlikte göreceğiz.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.