Şimdi Ara

ŞENOL HOCAYLA YOLLAR AYRILMALIDIR. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hep gönderilsin hep gönderilsin konuları açılıp duruyor.Ya bir kere de kim gelsin kim gelmeli konusu açsanız ? Tamam gönderelim de kimi getirelim arkadaş onu da yazıverin bari de anlamlı olsun ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şenol hocayı gönderin 10 yıl unutun şampiyonlugu adam geldi iyi kötü birşeler yaptı ondan önceki hocalarıda hatırlıyorum ben kim onun kadar başarılı olabildi ? sattılar büyün forvetlerini kaleciden yana sıkıntılar yaşadı şenol hocaya 3-4 tane sağlam transfer yapılsın her sezon gelecek 5 yılın 2 si kesin şenol hocanındır.
  • Şahsen Senol hocanın bjk den ayrılmasını isterim..
  • senol hoca turkiye tarihinin en iyi hocasi. bu cok acik. boyle baslik acanlar fenerli yada gsliler oluyor genelde.
  • 2 yıldır sattıkları adamların ve takımın eksiklerinin yerini dolduramayan yönetim yine aynı kafada devam ediyor.Hoca gitse daha iyisini mi bulacak ? 3 yıldır sağ bek orta saha bulamayan yönetim hoca mı bulacak ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenor gitse kim gelecek, Kılışdar mı ? Kılışdarda liderlik vasfı yok bir kere. Parti aynı kafada devam ediyor sürekli, yeni aday çıkaramıyor. Rakip olmadığı için oyum Şenor'a
  • Şenol gitsin de görün..
  • Ne boş yapmışsın be kim her sene şampiyon oluyorda Beşiktaş da her sene şampiyon olacakmış. Şenol'un şampiyon olduğu senelerdeki kadrosuyla şimdiki kadrosu bir mi? Adam elinden geleni yapıyor işte nankörlük yapmayın.
  • Şenol Hoca'dan önce bazı futbolcuların gönderilmesi lazım. Takımı içten kemirenler var.
  • Ligin 2. yarısını da görelim. Ondan sonra karar verilecek gitsin mi kalsın mı.
  • Ben de yolların ayrılmasını ve Sergen Yalçın’a bir şans verilmesini isterim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adam bütün bildiklerini unutmuş, destekliyordum fln ama bi yere kadar abi bi adam bu kadar mı geriler ne taktik var ne değişiklerde bir anlam var güzellikle ayrılalım olmuyor işte bu sezonda gitti bu takım şu görüntüyle n.. şampiyon olur hayal satmayın boşuna
  • federasyon Lucescuyu gönderdi , Yarın Şenol Güneş açıklanacakmış habere göre .

link
  • Muhtemelen sezon sonuna kadar kalacak. Sezon sonu da Milli takıma gidebilir. Fakat ben kalmasından yanayım. Eğer gidecekse yabancı teknik direktör yerine Türk teknik direktör almalıyız.
  • ŞG giderse zor toparlanır takım yeni TD ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

ŞG giderse zor toparlanır takım yeni TD ile.
    Ljajiç oyundan çıkarken yüzüne bile bakmadı. oyunu katleden futbol katili şaklabanına sarılıyordu ama oyundan çıkarken! benim bu laza güvenim yok kimseyi BEŞİKTAŞTAN üstte tutmayın kardeşim!
  • Şenol Güneş'i milli takıma istiyorlar bu konuyu açan paralı trol, algı peşindeler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetmiraccileli

Şenol Güneş'i milli takıma istiyorlar bu konuyu açan paralı trol, algı peşindeler
    ben konuyu açtığımda milli takım olayı yoktu. ayrıca kim para verecek şg istifa dedim diye lan aptal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol giderse Fener’in durumuna düşer Beşiktaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.