Şimdi Ara

Sennheiser CX500'üm bozuldu. Bana kulaklık bulalım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar 5 yıldır kullandıgım canım kulaklıgım bozulmuştur.
    Tahmin edersiniz ki bayadır ilgilenmiyordum bu alanla. Yeni bir özellik geldi mi ne olmuş ne bitmiş falan.
    Bu arada CX500 çok kaliteli en iyi bassı ve en iyi tizi verebilen ve dışarı gram ses çıkarmayan bir kulaklıktı.

Sizlerden tavsiye bekliyorum. Fiyatın önemi yok çok uçmamak kaydıyla :) Saygılar.

• kaça almıştım sorması ayıp cx500 ü
  • quote:

Orijinalden alıntı: haisak

Evet arkadaşlar 5 yıldır kullandıgım canım kulaklıgım bozulmuştur.
    Tahmin edersiniz ki bayadır ilgilenmiyordum bu alanla. Yeni bir özellik geldi mi ne olmuş ne bitmiş falan.
    Bu arada CX500 çok kaliteli en iyi bassı ve en iyi tizi verebilen ve dışarı gram ses çıkarmayan bir kulaklıktı.

Sizlerden tavsiye bekliyorum. Fiyatın önemi yok çok uçmamak kaydıyla :) Saygılar.

cx 500 için önebileceğim tek kulaklık gene cx 500 üstüne tanımam benimde vardı malesef kaybettim bozulduysa yaptırabilirsin
  • HD 419 ala bilirsin mesela
  • cx500 ü nerden aldın hocam. arıyorum kaç gündür bulamadım hiç bir yerde. bulamazsam bende cx300 II yi alıcam yada başka birşeyde alabilirim birisi başka birşey önerirse.
    Edit: hocam birde sorunun ne olduğunu sorayım kulaklıkta bazen kir birikmesi olabiliyormuş az önce kolanyalı mendille mazgalları temizledim bide biraz emdikten sonra birşeyi kalmıyor kulaklığın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Earnest35 -- 17 Aralık 2011; 11:56:15 >
  • cx500 ler m2 den iyi midir. veya m3 ten..ebay da 29 dolarmış..m2 nin en ucuz olduğu anda bile 44.50 dolara satılıyordu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.