Şimdi Ara

Seneye Hazırlanacak Mezunlar Toplanma Noktası [132 Olduk] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.206
Cevap
6
Favori
38.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Buyrun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1342 -- 26 Temmuz 2011; 2:22:39 >
  • Yukarıdaki yeni mezunlara öncelik verilmesi dalgası kafamı karıştırdı. Olmaz lan öyle şey. Yani inşallah olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodie*

Yukarıdaki yeni mezunlara öncelik verilmesi dalgası kafamı karıştırdı. Olmaz lan öyle şey. Yani inşallah olmaz.

Sanmıyorum yapamazlar böyle birşeyi
  • Müfredat değişiminden dolayı da böyle bir söylenti çıkmış olabilir.Belki müfredat değişikliğindeki amaç ilk girenlerin mezunlara karşı avantajlı omasını sağlamaktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratxfb

Müfredat değişiminden dolayı da böyle bir söylenti çıkmış olabilir.Belki müfredat değişikliğindeki amaç ilk girenlerin mezunlara karşı avantajlı omasını sağlamaktı

Tamam müfredat değiştirip avantajlı yapsınlar. Biz çalışır eşitleriz durumu da, direk ikinci plana atarlarsa o zaman kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetzn93

quote:

Orijinalden alıntı: muratxfb

Müfredat değişiminden dolayı da böyle bir söylenti çıkmış olabilir.Belki müfredat değişikliğindeki amaç ilk girenlerin mezunlara karşı avantajlı omasını sağlamaktı

Tamam müfredat değiştirip avantajlı yapsınlar. Biz çalışır eşitleriz durumu da, direk ikinci plana atarlarsa o zaman kötü.

ben de yerleştirmede öncelik tanıncağını sanmıyorum müfredat değişikliği varken bakıcaz.
  • Ben de varım:( hedef Diş hekimliği..
  • Böyle birşeyin olması bana göre imkansız Hemen her bölümü tercih eden aday sayısı kontenjanının x katı oluyor yani yeni mezunlara öncelik tanınması durumunda kontenjanları yeni mezunlar rahatlıkla doldurabilir Böyle olunca hiçbir eski mezun yerleşemez sizce bu mümkün mü ?
  • Ben de seneye tekrar gireceğim.
  • Seneye kalma ihtimalim yüksek.
    Hedef Yıldız Teknik-Makina
  • Yaz benide
  • bnde 2.sene gırıorm hedef hukuk ılk sene olmadı o kadar calısmama ragmen yanına yaklasamadm sanırım dersanesız hazırlancam buda benı cok tedirgin edıo ancak ailem yollamıcak sanırım her nese acaba evde calısarakda hedefime ulaşablrmym.
  • quote:

Seneye hangi bölüm ve hangi üniversite için çalışacaksınız hedeflerinizi görelim :)

boğaziçi-galatasaray işletme
  • quote:

Seneye hangi bölüm ve hangi üniversite için çalışacaksınız hedeflerinizi görelim :)

Odtü elektrik-elektronik ya da İtü elektronik ve haberleşme müh.inş.
  • Bu yıl sınava ilk kez girdim ve diyebilirimki aldığım kötü sonucu sonuna kadar hakkettim.Hedefim için hiçbir şey yapmadım.Zaten Lise-1'den beri ortalama ile sınıf geçtim.Lise boyunca bende tamamiyle bir boşvermişlik vardı.Sonuçlar açıklandıktan sonra kendimden bir adım uzaklaştım ve kendimi sorguladım.Hedefim için hiç çalışmamıştım.TM-2'de 82973 sıralamayla hedefimden 60000 kişi uzaktayım.Aldığım puanı bir Anadolu Lisesi öğrencisi olarak kendime hiç yakıştıramıyorum.Kısa süre içerisinde kararımı verdim ve bende önümüzdeki yıl sınava hazırlanacağım.1 senelik tecrübemle tek bir şey söyleyebilirim 'hedefiniz için ne olursa olsun çalışın'.Ben okuldan aldığım 51 puana rağmen umutsuzluğa kapılmıyorum.Umuyorum ki burada toplanan arkadaşlar tecrübelerimizi paylaşırız ve seneye bugünlerde istediğmiz yeri kazanmış oluruz.

Hedef:Marmara Üniversitesi Siyasal Bilimler Ve Uluslararası İlişkiler(İng.)

• quote:

Orijinalden alıntı: magedinn

Benim dershane 26 eylülde başlıyor biraz geç değilmi

cok gec yav bizimki 15agustos
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteor4in

quote:

sen mezun grubuna kaydolduğuna emin misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eAddL

quote:

quote:

evet.Gecen senede oraya gitmistim hocamız dedi zaten herkez eylülde baslıyo.Biz erkenden baslayalım bu sene baslamayıp nabacanız yatacanız bos bos erken erken bitiririz bu sene daha iyi olacak dedi eyw dedik baslıcaz 15inde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eAddL

quote:

quote:

evet.Gecen senede oraya gitmistim hocamız dedi zaten herkez eylülde baslıyo.Biz erkenden baslayalım bu sene baslamayıp nabacanız yatacanız bos bos erken erken bitiririz bu sene daha iyi olacak dedi eyw dedik baslıcaz 15inde

dostum o zaman bizim çok geç değil sizin çok erken bu arada hocanızın tarzını beğendim

• öylede olabilir tabi hocamız süper ya onun gibisini görmedim
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.