Şimdi Ara

Semtex Steam Clan

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam sahibi olan herkes gelebilir maksat dhkt steam maç server ve public serverını canlandırmak dhkt ve -de nin çoğu oyuncusu steam sahibi eğer forumda steam sahibi olanlar varsa bana steamden ulaşsınlar nick : dunker , pm yoluylada almak isteyenler çıkarsa diabloxt arkadaşımız yardımcı oluyor .

Semtex Steam Clan

Semtex|dunker
    Semtex|Kuzucuk
    Semtex|Escoteric
    Semtex|HitEmUp
    Semtex|wait4u`
    Semtex|queec
    .
    .
    .
    * 5 ' in çıktığına bakmayın gelmek isteyenler mesaj atsın yeterli . Alımlar devam ediyor .

* Steam olmayanlarda bu güzel ortama katılmak istiyorlarsa DiabloXT arkadaşımıza danışsın .

* Steam aldığınızda ne gibi güzelliklerin olduğunu zurrani arkadaşımızın açtığı topicten görebilirsiniz .

Steam Nick : dunker [ ekleyin ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dankır -- 2 Şubat 2009; 1:32:12 >

• Gelmek isterim.

Zaten profilimde ekliydin sanırım.
  • steamde bulamadım seni tam nick ne ?
  • Steam var , bende gelmek isterim . Dün oynayak 2 kişi sizmiydiniz ?
  • yok dün ben girmedim steam senide ekliyorum steamden ekleyin beni -dunker-
  • dunker sen DHKT Steam Public girdin mi hiç?
  • girdim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dunker1

girdim.

Benim ismimi sormuştun ama o an pc başında degildim ismim Mert
  • tamam Mert seni gatherdan biliyorum zaten İmpact Mert diye ayrıca wasp forumlarındada görmüştüm steam olduğuna göre senide ekliyorum benim gather nick : DunkerTR bi ara çok girerdim de artık baydı takım oyunu oynayan yok herkes kendi şovunu yapıyo çok sağlam adamlar var o ayrı .
  • quote:

tamam Mert seni gatherdan biliyorum zaten İmpact Mert diye ayrıca wasp forumlarındada görmüştüm steam olduğuna göre senide ekliyorum benim gather nick : DunkerTR bi ara çok girerdim de artık baydı takım oyunu oynayan yok herkes kendi şovunu yapıyo çok sağlam adamlar var o ayrı .

Ekleme... Ama DHKT serverda ismim XtR oynamıştık senle ordan hatırladım
  • tamam biliyorum train ve d2 de oynamıştık galiba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dankır -- 27 Ocak 2009; 14:55:08 >
  • Steam süper gerçekten ekle benide hocam
  • up
  • Bende de var, Ra'ya giremessem veya girmem halinda izin verirlerse, bende eklerim tagı

Düzeltme: Arkadaşlar herkes Steam ID yazsın bu arada benim ki:

wait4u` değiştirirsem bilgilerinize sunraım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost -- 28 Ocak 2009; 21:02:24 >
  • Steam 1.6 almak isteyen arkadaşlar bana ulaşırlarsa 20TL gibi bir fiyattan temin edebilirim.
    Sıfır oyun hesabıdır, istediğiniz nick ile açabilirsiniz.

Steam nedir diye soran olursa, veya daha önce steam konusunda bizim uğraşlarımızı merak eden olursa aşağıdaki linkten görebilirler.

Steam'daki rahatlığı gördükten sonra, Non-Steam CS'ye oyun demiyorum ben...

http://forum.donanimhaber.com/m_26416492/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=28287046

• Ümit abi ben internetten çeşitli yollarla para kazanıyorum ve bunu senin internet banka hesabın varsa oraya yatırsam , bankalarda filan yaşımdan dolayı sorun çıkıyor , ailem de oyun için para ödememe karşı . Paypal vb. yollarla aktarabiliyoz mu yani parayı sana ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4EveRULtrAsLaN

Bende de var, Ra'ya giremessem veya girmem halinda izin verirlerse, bende eklerim tagı

`Forcies | TR değiştirirsem bilgilerinize sunraım

Tamam önemli olan steam clan altında toplanmak ekliyorum senide .

Bu arada arattım bunu ->`Forcies | TR steamde bulamadı en iyi sen beni ekle .-dunker-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dankır -- 27 Ocak 2009; 23:12:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr.dRe`

Ümit abi ben internetten çeşitli yollarla para kazanıyorum ve bunu senin internet banka hesabın varsa oraya yatırsam , bankalarda filan yaşımdan dolayı sorun çıkıyor , ailem de oyun için para ödememe karşı . Paypal vb. yollarla aktarabiliyoz mu yani parayı sana ?

Banka hesabına sahip olmanız gerekmiyor, herhangi bir AKBANK BTM cihazından kartsız işlem menüsünden, havale gideri olmadan para gönderebilirsiniz.
  • alımlar devam etmekte Diablo arkadaşımızda bu konuda çok kolaylıklar sağlıyo ..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: 4EveRULtrAsLaN

Bende de var, Ra'ya giremessem veya girmem halinda izin verirlerse, bende eklerim tagı

`Forcies | TR değiştirirsem bilgilerinize sunraım

Tamam önemli olan steam clan altında toplanmak ekliyorum senide .

Bu arada arattım bunu ->`Forcies | TR steamde bulamadı en iyi sen beni ekle .-dunker-

Unable to find -dunker-. Hit 'back' if you want to try and search again.

Ben sana oyun nicki vermişim Steam değil pardon :D

X_wait4u_X dener misin?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.