Şimdi Ara

SELECT CHARACTER DEDİM VE CHAR IM SİLİNDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar b3 te select karakter dedm ve char silindi anlamadım ne bi girip çıkıyım dedim girişte select karus select elmorad yazısı çıktı karus seçtim tekrar ama char yok oldu beyler yardım plss gitti chitilerim :(

• lvl kaçtı?
    quote:

Orjinalden alıntı: pesimist_24

Arkadaslar b3 te select karakter dedm ve char silindi anlamadım ne iş bi girip çıkıyım dedim girişte select karus select elmorad yazısı çıktı karus seçtim tekrar ama char yok oldu beyler yardım plss gitti chitilerim :(
  • quote:

Arkadaslar b3 te select karakter dedm ve char silindi anlamadım ne iş bi girip çıkıyım dedim girişte select karus select elmorad yazısı çıktı karus seçtim tekrar ama char yok oldu beyler yardım plss gitti chitilerim :(

walla sen ne yap bilionmu soguk bi bardak su ic
  • YAA ARTIK GİRERKENDE İNVALİD PASSWORD VERİYO GİTTİ ACCAOUNT UM acaba gm le konussam fln bişiler olur muu
  • korkma

bana da oldu hatta baya gordum onu bıraz bekle gecer su anda zaten baya sorun var ne sıte calısıyo ne logın bakalım inş. duzgun bıseyler yapıyolardır.

su kospu kaldırsalar keske
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlackCross

lvl kaçtı?
    quote:

33 buff çı ama inn hostes te üst alt chitin ve full plate var dı
  • quote:

Orjinalden alıntı: hewalE

korkma

bana da oldu hatta baya gordum onu bıraz bekle gecer su anda zaten baya sorun var ne sıte calısıyo ne logın bakalım inş. duzgun bıseyler yapıyolardır.

saol walla serinledim iyi geldi ama umarım geri gelir char ım
  • quote:

Orjinalden alıntı: hewalE

korkma

saol walla serinledim iyi geldi ama umarım geri gelir char ım
  • beyler sorun genel korkmayın ..dupeler siliniyodur....
  • quote:

Orjinalden alıntı: lxcoln

beyler sorun genel korkmayın ..dupeler siliniyodur....

ei de char silindi
  • char silinmesi diğidir o hatadan dolayı oluyor
  • ok bi oyuna girebilsem bakıcam ama sıktı bu oyunun bağlantı problemleride
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.