P

Teğmen
30 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar bu serverda oynamak için hangi patch fln gerekli site rusca hiç bişe anlamiyorum acaba yardımcı olabilcek war mi ?
Beyler ebnm grece lvl 19(20 e çok az kaldı) bi full int cold okçu war pacheon lvl 19 cold lvl 18 ama her şeye yatıyorum lvl 20 olup glave olmak istiyorum ama skill sıfırlatılınca verdiğim bütün skiller tamamen geri mi dönüyor fazlada param yok ne tavsiye edersiniz
greece yeni baslamıstım lvl 17 im yavas yavas black tiger kesiorm daha sonra berserker mod a geçtim etrafta kimse yoktu daha sonra bi item düştü sallamadım süre bitiyo die berserker mod bitti geri döndüm itemi alıcam baska biri geldi aldı aramızda geçen küçük bi muhabbeti yazıyorum

-hi
-hi
-this my item pls give me
-no
-why ?
-this item garmetn iron ...... SoS
-:'( pls give me this my item :
-NO
-plsss

böyle böyle rahat 40-45 dk konustuk adama yalvar yakar öldüm önce tamam dedi daha sonra donwhangdayım satıyorum dedi bir süre oyaladı daha fazla dayanamayıp adama büyük harflerle yazdım adam küfür etmeye basladı

bu item

greece de 600.000 e satılıyor sizce ben bu oyuna devam etsem caiz midir (BU OLAY TAMAMİYLE GERÇEKTİR)
beyler bu gün dc oldum bi kaç kere daha sonra hç ex gelmemeye başladı para gelio fakat 1 ex bile gelmio neden acaba bileniniz var mı
Ya arkadaslar information %10 da takılıo iki tane ayrı int cafeye gittim yine aynı eve geldim yine aynı bunu nasıl düzelte bilirim 2 kere sildim yükledim yine geçmedi naapabilirim
arkadaslar eğer beramustan olipiaya geçtiyseniz
beramusta bana vereceğiniz item karşılığında
size olimpiada item verebilirim
50 ye yakın X-Mas kırdırdım ondan çıkan değerli itemleri size beramusta item karşılığında verebilirm
Lütfen Topic İ gereksiz mesajlarla kirletmiyelim sadece ilgilenenler msj atısn
sadece premium üyelere ait bi server var mı bu gün anladımki oyun çoluk çocuk dolmuş en azından sadece premium üyelerin olduğu bi server varsa adam akıllı lvl kasarız küfürsüz adam akııllı oynamayı bilen insanlarla oynarız
ARKADASLAR BU İNSAN ÇIKAN KARDAN ADAMI KESTİRMEMEK İÇİN SÜREKLİ İCE ATIYODU SONRA ATMA FLN DEDİLER BU HALA DURMADI SONRA KÜFRETTİRLER BU KOMPLEKSLİ MANYAK HİÇ DURMADAN İCE BÜYÜLERİ ATIYODU VE ÖZÜR DİLEMELERİNİ İSTİODU BUNUN BU ŞERFSİZİ TANIMAYAN VAR MI BERAMUSTA
arkadaslar beramusta bişeylre mi var beramus 2 offline beramus 3 e girilmio dc verio sadece beramus 1 online oda dolu onarım fln bişilermi var beramusta bilen var mı
Arkadaslar b3 te select karakter dedm ve char silindi anlamadım ne iş bi girip çıkıyım dedim girişte select karus select elmorad yazısı çıktı karus seçtim tekrar ama char yok oldu beyler yardım plss gitti chitilerim :(
Hakkında
Forum İmzası:
-İmzanız kural dışı.

Biliodum :D
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 16 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 224
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 5.461 (Bu ay: 71)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.