Yüzbaşı
30 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
bıraz once bowlda bone collector gordum o sırada e2 czde tek karus bendım.huanlardanda 10 kadar vardı.bowl dısına gotureyım rahat rahat keserım dedım provoke yaptım.cekerken bı baktım bowl dısına cıkar cıkmaz öldü.gıttım aradım bulamadım ıkıncı turumda gordum ama maesef humanlar aldı:(

neyse demek ıstedıgım sakın yerde kesecem dıye bossu bowl dısına ckarmayın:)
evet arkadaslar yalan soylemek gıbı bır nedenım yok.bugun cz bowla gıttım.sanırım ıchu ıdı bır asas yanımda kı arkadasa saldırdı bende leg cuttung attım adam cekıldı bı bakdım magıc shıeld kullandı!!!!elınde malum shard vardı bana nerdeyse tek cekecektı 53 bufflu acclı warrıorum.

ss cekecektım zamanım olmadı.zaten saskınlıkdan dırek town cektım.

bıde sk dıye bırı var elınde yıne shardlar cogu kısıye tek cekıyo bana vurusu 1000.oto heallı apos partısını dagıttı ve adamın canınnın ındıgını gormedım hemen doluyor.

usko herseferınde bı ıkı edıt cıkarmak zorundamı!!!!!!!
__________________
arkadaslar 5 tane topic gordugum için buraya yazdım kusura bakmayın.

oyuna girişte item monster drop rate increased
old lunar map changed

yazıyor yani item dusme arttırıldı.lunar harıtası yenılendi.super oldu bu bence lunar harıtası cok bostu inş. güzel bi harita koyarlar.
gecen gun 8 saat lamia lamiros kestı arkadas 1 kukry 1 bardish dustu.bu sefer 1de ironx cıkar heralde

bide serverlara girerken dc vermese tam olacak
arkadaslar baska bır forumda bı arkadas soru sormus ve guvenılır bırısı cevblamıs.bende bu forumdakılerede yararı olur diye kopyaladım.yazılar bıraz bırbırınden kopuk olabılır cunku forumun deısık yerlerınden aıntı yaptım.

konu olarak gm ler ko teknık servısı hakkında bılgı.upgrade mekanızması anlatılmakda
Evet beyler...Forumun en fazla tutan bölümü olan knightta tam 2-2,5 saatlik araştırmalarım sonucu bi topic açmaya karar verdim....Lütfen bu topice knight geçmişi olan yaşı ve düşünce seviyesi reşitler cvp yazsın,çoluğun coçuğun aga diye hitap eden zihniyetin bu topiciği kirletmesin istemiyorum :-@

Şimdi çok farklı konularda çeşitli çeşitli bilgilere ulaştım...BU konular hakkında sizinde yorum getirmenizi veya bildiğiniz GERÇEKLERİ açıklamanızı istiyorum..!!!

GM'ler hakkında:

İstedikleri tüm itemleri alabildikleri,edit char yapabildikleri,bizden farklı bi client kullandıkları veya herkesin şifresini görebildikleri gibi bi çok şey okudum duydum...

1) İtem konusunda bizim göremediğimiz yasba nın 12. sayfalarından istediklerini çok çok cüzzi rakamlara alabilmeleri konusunda ne gibi düşünceleriniz var??

2) Çevrenizde hiç gerçekten böyle günlük hayatta ki arkadaşınızdan GM tanıdığı olan var mı?Varsa ekonomik durumu nedir??

3)GM nasıl olunur?NE gibi kriterleri vardır?Aranızda hiç bu tarz bi olaya kalkışan oldu mu??

4)Neden ama neden hiçbir GM mütevazi değil?????


Level ve item konusu;


1)Şu meşhur 70 leveller!!! VEya 65 ler 67 ler !!! Sizler kaç yıldan beri hangi imkanlarla o levellere gelebiliyorsunuz??60 leveli anlarım 63 de anlarımda 70 level nedir ya!!!Hangi yaratıklarla kasıyorsunuz?

2)BU manyak manyak takıları veya silahları nasıl çıkarıyorsunuz??Boss kestiniz diyelim iyide onun içinden +8 raptor veya +8 shard çıkmıyo ki??Yİne diyelim premium üye olduğunuz item sattınız kıl tüy falan adam +8 mirage için 24gb fiyat biçerken +8 shard için heralde 50gb falan biçer!!!e sen o itemi HANGİ PARAYLA ALIYORSUN??bu oyun açıldığından beri premium msun?Madem öyleysen sen manyak mısn o kadar para verdin bu oyuna?

3)+8 e basmak deyimi!!Low class itemlerde bile +8 çok zor olurken sen hangi parayla ve güvence ile +8 shell veya +8 raptor cart curt basıyorsun piyasada +1 leri bile çok az varken sen hangi olmayan +1leri toplayıp upgrler edip trinalara buslar harcayıp o itemi yapıyorsun??

4)neden oyunda 38-80 yazıyoda 80 level HİÇ YOK?? 70 level veya 71 level kaç milyar exp istiyo???
Macro,hack,dupe programlar konusu;


1)Manyak manyak programlar gördüm sitelerde yok trade hack ile adamın şifresini almak yok speed hack ile görülmeyen yerlere girmek falan filan...BU tarz progamları yazabilen zihniyetin ko ile alaka derecesi nedir???Programcılık bilgileri ne seviyededir??
2)bu tarz programlar arasında bu güne kadar duyduğunuz en etkili ve en kararlı çalışan program hangisi????
3)Neden knightonline TÜM AÇIKLARINI kapatmayı sürekli ara ara patch çıkarıyo kodaki mühendisler kıllar tüyler bilmiyolar mı nerde ne kadar açık var???VE karışık sorular;;;

1)Knight'ın sonu var mı???
2)Knight online binası TÜRKİYEDE olsaydı ne yapardınız???
3)GM ler şirketten düzenli maaş alıyorlar mı alıyorlarsa oyun oynayarak bi meslek sahibi olunabiliyor demek midir bu??
4)Hİçdüşündünüz mü Knightonline ne kadar saçma bi isim?!!!?
Merhaba,
Evet GM' görevine kalkışanlardan ve bu yolda çalışmış 23 yaşında bir insan olarak yazıyorum. Bu yaziyi okumayı bitirdiğinizde lütfen arkadaşlar bana problemlerle ilgili pm atmayın çünkü k2 firması ile şu anda aramda hiçbir bağlantı kalmamıştır normal bir oyuncu olarak devam etmekteyim.

2005 - 2006,
Yaklaşık olarak 2 yıldır bu oyunu oynamaktayım.Beramus büyük bir serverdır hepimiz biliyoruz bu serverda Karus tarafında 2 ay boyunca krallık yaptım NeoTRS idi nickim bilen bilir. Bu 2 ay içerisinde bir GM ile kaynaştım daha doğrusu o sıralar sorunlar vardı ve bu sorunların çözümünde test amaçlı benden yardım alıyordu aynı zamanda bir Türk olduğumu bildiği için Türkçe yazıları kendisine tercüme ediyordum bu onunda çok hoşuna gitmişti çünkü adam yabancı ve herkes Türkçe pm ve yazı gönderiyordu adama. Zamanla iyice kaynaştık msn'ler verildi vs. 4. Ayda bu kişi normal GM görevinden head-gm yani baş gm dediğimiz pozisyona atandı 1 ayda öyle devam etti 1 ay sonunda bana şöyle bir teklif sundu artık gereken herşeyi öğrendin biliyorsun beramus'ta calismak istermisin ? Benim için çok büyük bir mutluluk olmuştu tabiki kabul ettim ve başladım göreve hepinizin çok yakından tanıdığı bir gm ismi burda yazmayacağım çünkü banlamış olduğum insanlar olabilir veya sevmeyenler tartışmalara girmeyelim.ilk etapta ban yetkim yoktu sadece mute ve cz de boss event yetkim vardı bunları yapıyorduk sürekli beramusta olanlar hatırlarlar. Bir süre böyle devam etti

Gelelim GM'ler nasıl çalışırlar:
1.) 2 tür GM var birincisi k2 firmasında ofiste ücretli ve saatli çalışan GM'ler.
ikincisi remote-GM ler yani uzaktan yöneten insanlar. Uzaktan yöneten GM'lerin pek fazla yetkisi yoktur sadece ban-mute-event yapabilirler karakterlerin şifresini veya bilgilerini değiştiremezler itemlerini göremezler. Türk GM'ler uzaktan yöneten gmlerdir. Bunun dışında 2 adet Türk customer support yani müşteri hizmetlerinde ofiste çalışıyor forumda da isimleri geçiyor şu sıra topic açmışlar offical k2 forumunda csrep1 olarak geçer isimleri.

GM'ler edit char yaparmı ve neler yaparlar:
2.) Uzaktan çalışan yani ofis dışındaki GM'ler bunu yapamazlar.Ofiste çalışan GM'ler de kendisi yapamaz k2 firmasında departmanlar vardır ve hepsi ofiste ayrı odalarda çalışmaktadır şu şekilde

- Müşteri Hizmetleri
- Teknik departman ( Özel odaları var ve serverlarda databaselere ve karakter işlemlerine sadece bu departman ulaşabilir girebilir kendilerine ait odaya sadece teknik departman ve firma sahipleri girebilir başkasının girmesi kesinlikle yasak)
- Game Master departmanı

şeklinde 3 adet departmana ayrılmaktadır şimdi edit char konusu bunu yapabilmek için teknik bölüme giriş veya teknik bölümden ofiste çalışan bir gm nin tanıdığı olması gerekiyor yani gm kendi başına bunu yapamaz teknik departmandaki arkadaşına bunu yaptırabilir. Bunun içinde firma içinde çalışan yüksek sevyeli baş-gm olması gerek şahsın.

GM'ler istedikleri itemleri alabilirler mi?
evet alabilir maradonda veya tüm köylerde gm'lere ait özel npc bulunmaktadır tüm itemler hazır +9 olarak konulmustur fiyatlarıda 1 coins tir ordan alabilirler. Bu itemleri alabilmemizde sorun görmüyorum çünkü GM'ler trade yapıp item veremezler veya merchant açamazlar yani itemleri sadece biz kullanıyoruz.

GM'ler banladıkları her hesabın o anda ne yaptığı ile ilgili olarak .ksc ekran görüntüsü alırlar ve head-gm'ye yani şefine bunu rapor ederler. Oyundaki buglarda bozukluklarda vs GM'ler onarım yapamazlar hani bazılarınız oyunda hep sorarlar GM neden benim itemlerimi sildin veya GM kapıyı aç veya gm oyunda şurda bug var GM sizin itemlerinizi silemez veya oyunla ilgili teknik işlemleri yapamaz bunların hepsi yukarda bahsettiğim teknik departmana ait işlemlerdir GM'lerde bu gibi sorunları rapor ederler bu raporları teknik departman inceler ve işlem yapar.

Sonuç nedir ben şu anda ne aşamadayım neden bıraktım:
2 ay boyunca bu görevde çalıştım karşılıksız tabi ofis dışı çalışanlara ücret ödenmiyor.Açıkçası Gm görevinden daha çok uzaktan çalışan Türk' gmlere tercüme görevi düşüyor çünkü her gün yaklaşık 20 tane Türk müşteri oyunun sitesinden müşteri hizmetlerine Türkçe yazı yazıyor ve adamlar anlamıyor siz tercüme ediyorsunuz. Zaten oyundaki PM'leri cevaplamak yaklaşık 3 saat sürüyor. Bir yandan tercüme yapıyorsunuz öte yandan msn adresinizdeki diğer yabancı gm'ler size bir Türk shouttan sunu yazdi ulan gm senin ana.... bunu bana tercüme edermisin şeklinde sürekli mesaj tercüme ediyorsunuz. Bu arada tüm GM'ler msn üzerinden konuşmaktalar adresleri ise herzaman @k2network.net seklinde biter diğer msn adresleri fake tir. Hiç bir gm bu güne kadar ismi@k2network.net msn adresine bir müşteriyi veya bir arkadaşını eklemez yasaktır kontrol ediliyor sadece firma çalışanları eklenir ve firma içi iletişim için kullanılır ve adresleri asla dışardan birine verilmez oyundaki nickleri ile msn açmazlar! adi.soyadi@k2network.net seklindedir. o nedenle benim arkadaşım gm idi işte msni şuydu beni ekledi vs gibi şeylere kanmayınız.

Şu anda toplam 9 GM var bunların 2 si Türk.
Ve 9 gm'nin 6 sı bayan k2 nin patronunun kızlara karşı biraz ilgisi varda editlenmiş bir kaç kızın charları var 70 lvl şaka bir yanada (Tabi her şakanın içinde bir gerçek vardır 3 tane yabancı kız var 70 lvl editlenmiş bunların biri beramusta shichi demeyin degil cunku. Kiz milleti işte her yerde ayrıcalıkları var) GM'ler mütevazi midir ? evet öyledir ancak bir Türk GM'ye sorduğunuz soruları cevaplayacak vakti yoktur çünkü yukarda söylediğim üzere adamın tercüme yapmaktan vakti kalmıyor oyuna ayıracak. Ve sorduğunuz soruların hepsi müşteri hizmetlerini ilgilendiren konular çünkü bir GM dediğim gibi yetkileri bellidir sadece ban-mute-event bu 3 yetkisi dışında başka hiçbir şey yapamaz item silemez veremez banlanmış bir hesabı geri açamaz bunları müşteri hizmetleri gerçekleştirir.

Bir Türk olarak eğer GM görevi yapmaktaysan seni ayak altı çaycı gibi kullanıyorlar 1. zaten bir Türk olduğun için diğer gm'ler saygı duymuyor 2. firmada seni çağırış şekilleri lan gel buraya şuna bir bak gibisinden eziliyorsunuz yetmiyormuş gibi bukadar pm içinde ( Resim offical forumda'da ekli )tercüme görevi insanı bir yere kadar sıkıyor en sonunda bakıyorsunuzki gerçek hayata bile ayıracak vaktiniz kalmıyor üstüne birde oyunda herkes Gm'ye sövüyor ve Türkçe küfürler ediliyor şimdi bunu bir yabancı gm anlamaz ama biz okuduğumuzda zorumuza gidiyor hepsini banlsan adam kalmaz oyunda bu nedenle çekildim ve rahat ettim ilk başlarda birşey sanardım oysaki bir belaymış burnumdan gelmişti.

GM olmak için Ana diliniz gibi ingilizceniz olması gerek ofiste çalışan bir gm veya tanıdığınız olması gerekiyor ve firmanın size zamanla güvenmesi gerekiyor.

Saygılarımla,
God.. Bir zamanlar Beramus ...


Birde ben defalarca rapor ettiğim bir konu
GM'lerin görevlerini Türkçe olarak ana sayfada bir yere yazın ve insanların ne yapması gerektiğinide yazın dedim ancak bu asla işleme konulmadı insanların bilgiye ihtiyacı var düşünün oyuna yeni başlayan birisi veya bu konularda hiç bilgisi olmayan bir adam ne yapacağını bilmiyor garibim bir yerden gm ismi duymuş pm atıyor habire ve boşuna yoruluyor bu gibi konularda sitelerinde açıklama yapmaları gerekiyor.


Konuyu açan arkadaşım şu sorunada yanıt vermek istedim;
3) Neden knightonline TÜM AÇIKLARINI kapatmayı sürekli ara ara patch çıkarıyo kodaki mühendisler kıllar tüyler bilmiyolar mı nerde ne kadar açık var???

Firmanın patronu çok fazla paragöz arkadaşlar, malasef öyle herşeyden para çıkarmanın yönünü çok iyi biliyor örneğin koxp programını isteseler 2dk da engellerler ve yöntemini çok iyi biliyorlar nasıl? Koxp dışardan servera komut göndermekte koxp ye ait bir server üzerinden ke serverlarına komut gönderiyor 5 li ok bir yaratığa o şekilde isabet etmektedir remote-komut dışardan komutları kapatabiliyorlar ama patronları buna izin vermiyor sebebi ise oyun çok popüler ve adam banlamak için neden lazım! Bu durumda şimdi firmanın işine geliyor koxp varken banlayacak neden var banlanan premium hesabı olan bir vatandaş nasıl olsa bu oyuna devam edecek ve bize daha çok ödeme yapacak düşüncesinden koxp ye bilerek engel olunmamakta. Nasıl çok adi ve iğrenç bir düşünce dimi ama malesef gerçek buna benzer adamın aklında milyonlarca fikir var uyguluyor sürekli. Bir gerçek daha söyliyeyim Cumartesi günleri genelde premium event yaparlar işte bir sonraki gold alan kişiye 1 gold ta bizden hediye şeklinde sadece 2 gün içinde bu eventi yaptıklarında firma 2500$ net kaldırıyor. Haftalık ise 10 milyara yakın para kaldırmakta k2 net ve gerçek bu rakkamlar fakat elemanlarına az ödüyor aynı asgari ücret gibi maaş veriyor çoğu ofiste çalışan eleman bundan şikayetçi ve işi bırakan çok oluyor bu sebepten zaten bu ara içerde durumlar çok karışık çok fazla bug var ve son dupe olayı çok fazla sarstı elemanları cz de towerlar çalışmıyor son dupe olayı ve tower bug olayı ise firmada teknik departmanda çalışan rikku isimli en bilgili elemanlarının işten ayrılması ile ilgili onaramıyorlar çünkü o adam oyunun direği gibiydi maaş problemi yüzünden ayrılmış o nedenle dikkat ettiyseniz eskisi gibi hemen patch çıkaramadılar.Uğraşıyorlar.
UPGRADE İLE İLGİLİ:::

TRKO peki K2network upgrade oranlarını düşürüyor mu veya trinanın etkisini %20 den aşağıya çekiyor mu??? Helal TRKO rep nasıl verilir bilmiyorum bilsemde verebilir miyim ben??? Bu arada modlardan ricam konun sabitlenmesidir!!!!Zeus k2 upgrade oranlarını isterse değiştirir ancak bu yollardan herhangi bir ticaret amaçlı para kazanmaları mümkün değil mümkün ancak çok küçük rakkamlar olduğu için uğraşılmıyor. Upgrade sistemi bir algoritmaya sahiptir matematiksel işlemlerle çalışır ve upgrade yaptığın anda ufak bir kayıt alır 1 saat bu kaydı tutar çalışma şeklinde ise öncelikle o anda oyunda iken 1 saat içinde herhangi bir item yakmış isen yaktığın itemin değerini kontrol eder örneğin +8 shard yapmak istediğinde öncelikle 1 saat içerisinde upgrade ile neler yaktığına bakar eğer hiçbir şey upgrade etmemişsen 1 saat içinde ve yakmamışsan ağzınla kuş tutsan 20 tane trina bassan yine yakacaktır. Ayrıca bu bir saat içinde +8 shard yapmadan önce herhangi bir itemi başarılı bir şekilde upgrade edersen yine +8 shard basarken yanacaktır. Bu durumda 1 saat bekleyip oyundan çıkmalısın eğer değerli bir itemi +8 yapmak istiyorsan aynı itemin +7 sini ve 1 adet trinayı yakman gerekiyor şu şekilde +8 shard basalim beraber;

Malzemeler:
3 adet +7 FP Rogue giysisi olacak
1 adet +7 dark vane veya +7 shard (dark vane öneririm)
1 adet +7 shard
2 adet trina
10 adet bus

Öncelikle başarmak için Gold premium üyeliğin olması gerekiyor !.
24 saat içinde hiçbir update yapmamış olman gerekiyor
ilk önce 3 adet +7 fp yi bus ile basıyorsun 3 üde yanacak !
ardından +7 dark vane veya +7 shardi trina ve bus ile basiyorsun yanacak
son olarak +7 shard ve trina bus basiyorsun %95 upgrade basarili olacaktir ancak %5 eşşek şansı olanlarda olmayabilir.

Konu ile ilgili zamanında video kaydettik tabi +9 ancak aynı yöntem uygulanmaktadır herzaman. forumtr ye özel verdim bu yöntemi buyur
http://rapidshare.de/files/6450862/shard_9.wmv.html

Bazı arkadaşlar PM atmışlar bana forumda, yeni beramus kralı çok berabat herkesle dalga geçiyor şeklinde evet ne yazıkki bende gördüm ancak herşeyin bir tadı vardır arkadaşlar ben 2 ay krallık yaptım beramusta biliyorum insanlar çok sevdiler bende sevdim özlüyorum ancak krallık dönemide aynı Gm dönemi gibi oluyor insanlar pm atıyor çekemeyenler orda burda küfür yağdırıyor oyunu oynayacak vaktiniz olmuyor para dağıtmaktan tabi art niyetli bazı krallar paraları cebe indiriyor olabilir bunları görüyorum acıyorum o paralar sizin gate ve potion alırken biriken paralardır yani sizlerin parası ben bir günde 2 milyar dağıtığımı hatırlıyorum 2'şer milyondan onlarca insana. Neo ile neden oynamiyorsun diyenler olmuş bıktım mage ile oynamaktan Rogue var 67 lvl şu anda onunla oynuyorum.

Herşey bir yana güzel günler geçirdik beramus halkı ile eventlar yaptık hep beraber %50 ex kastık paralar dağıttık güzeldi fakat yoruldum ve artık normal bir oyuncu olarak devam ediyorum bir anlık hevestir krallık notice yazmak veya beyaz pelerini giymek ama öyle bir an geliyorki bilgisayarı kıracak gibi oluyorsunuz çünkü 5dk önce para verdiğiniz insan size shouttan ana avrad sebebsiz yere küfür ediyor. Ben bera da Tormentor'un kral olmasını isterdim kaliteli bir adam neyse 1 ay sürüyor eskisi gider yenisi gelirALINTIDIR.soruyu soran ve cevablayan arkadasa tesekkur ederım
arkadaslar olımpıa pıyasasını bıraz gezdımde +1 mırage 90mden koydum.5 dakka gecmeden gıtdı.chıtın +1 rogue 40m +6 70m. mırage +5 200m cıvarı.

ıtem +lıları baya var pıyasada fakat +1 bulmak baya zorlastı.acaba koxp bıttı dıe mı bole oldu sadece paralı koxpcular kaldı serverda.bıde sızce fıyatların gıdıshatı nasıl olacak?yanı neler pahalanıp neler ucuzlayacak.

yorumda yaparsanız iyi olur.
arkadaslar gereksız topic diyebilirsiniz ama yinede sormak ıstedım.60 prıest 55 archerım var human 52 orc archerım var bıde olımpıada.hangısı nı kasacagıma karar veremedım.orc u humanlar savasda dısrı bıle cıkamıyo dıe acmıstım son savaslarda durum dengelendı gıbı.bı humanlar alıyo bı orclar.

benım gorusum orclardakı ıyı adamların bı kısmı human olunca bıraz tokezledıler.ama onlardan bıraz daha dusuk sevıyede olanlar daha ıyı olabılmek ıcın ii ce kasmaya basladılar.cunku son savaslarda orclar bazen barız farkla yenıyo.humanların en ıyı clanları savasa gırdıgı halde.

ya bole basa bas gıdecek durum yada orclar yavas yavas one gececek gıbı.

sız ce hangısı ustun gelır.bıde boyle bı ortamda karus mu olmak daha ıyıdır human mı?(tek basına kasılırda town basma zevkı falan olunca oyun dahada bı zevkleıyor)

bu arada forever karus.humanlar tabıkı yazıp gecıstırmeyın lutfen varsa bıraz yorum yapın
arkadaslar eskı server larda cekılen ss lerde hangunk(sanırım boyle yazılıyordu).dıe bır kılıc var tek el.

olımpıada hıc gormedım.hala dropu varmı acaba.bıde dagger defans ıtemlerın dropu kaldırıldımı yoksa cok mu azaltıldı?son sorum hala kaldırılmadılarsa nerden cıkarabılırım
s.a. arkadaslar dun gece saat 2-3 civarı notice gecti ve 2 hafta içinde iron belt edinen bana pm atsın fakat baska nedenle pm atmayın yazdı.daha sonra beş altı kişi beser gunluk ban yedi bi kişiyede gm yi kandırmaya calısmakdan dolayı banlandı yazdı.

olay hakkında bilgisi olan varmı acaba bu gm neden iron beltleri soruyo ve mılletı beser gun banlıy
arkadaslar hani bit gibi türedi derler ya aynen öyle ölümpiada yeni bi clan türedi.(yanlıslıkla oldu ama ölümpia ismini sevdim:)).adamlar hep yüksek lvl ve shelli.ordan sadece bi kac kişi daha önce gördüm.(bu arada oyundakilerin cogunu tanırım)

gece savasa giererken konusmaya calıstım biikisi cevab vermedi.biri selamımı aldı siz karusdan nation transfermi yaptınız dedim.zzzzz dedi pm kapadı.

kim bunlar siz tanıyormusunuz.

bide altta birinin resmini koydum adam iki gundur pıanadaki tp gatenin yanında ölece duruyo.dun savasda öldü 10 saat sonra hala orada yatıyodu.elindede +8 elixir var.

yaklasık 9 gun once banlandım.arkadasın charıyla averie ye pm attım durumu izah ettim bana ban surenı 7 gune indiriyorum dedi.baktım banın açılacagı yok ben costumer supporta maıl attım(premıumda var:()ıkıncı maılden sonra cevab su:banınız acılmayacaktır!!sıtede terms of servıce de 30 gun ban suresı yazıyor.ama adamlar suresız ban koyuyor ne demek olyo bu sımdı.

onceden banlanıpda banını actırabılen varsa yardım etsın lutfen.

bu arada olımpıada satılık vea takaslık warıor yada mage arıyorum
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 16 yıl
Mesaj Sayısı: 307
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 344
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 15.577 (Bu ay: 33)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.