Şimdi Ara

SELÇUK VS MUSLERA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akhisar Belediyespor karşısında ligteki kötü gidişatını sona erdirmek için büyük mücadele veren Galatasaray'da Selçuk İnan ile Muslera arasında tartışma yaşandı.

Mücadeleye oldukça etkili başlayan Galatasaray, rakibi karşısında ilk yarıyı 1-0 önde tamamladı. Sarı-Kırmızılı takım adına sahada her şey iyi giderken ilk yarının son saniyelerinde yaşanan bir gerginlik oyuna gölge düşürdü. Galatasaray'ın kaptanı Selçuk İnan ile başarılı kaleci Fernando Muslera, bir pozisyonun ardından sözlü olarak birbirleriyle tartıştı.

Kaptan Selçuk, Galatasaray kalesine yakın bir bölgeden kullanılacak vuruşu kendi yapmak istedi ancak Muslera buna izin vermeyince ikilinin arası gerildi. Selçuk İnan'ın Muslera'ya o esnada "Burada kaptan benim" dediği iddia edildi. İki futbolcu arasındaki uzun süren gerilim, Semih Kaya'nın araya girmesiyle yatıştı. (Fanatik)

iki senedir yeni aklına gelmiş kaptan olduğu Nando'ya rüzgar yapanı ayazda çıplak bırakırız AYIKS
     SELÇUK VS MUSLERA

• zaten maç içinde tipim ya faul yapılınca ya da faul atışı kullanınca gözüküyor onu da elimden alma diye isyan etmiş adam, e haklı sonuçta.

bide son haftada nolduysa bir anda! yok prandelliyi sadece ikisi uğurladı ağladı yok twitterdan şampiyon cimbom yazmalar, güzel çalışma yürütüyorlar akıllarınca.
  • patos64 kullanıcısına yanıt
    Yalnız hocam dün gerçekten iyiydi yani. Böyle devam ederse çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: patos64

zaten maç içinde tipim ya faul yapılınca ya da faul atışı kullanınca gözüküyor onu da elimden alma diye isyan etmiş adam, e haklı sonuçta.

bide son haftada nolduysa bir anda! yok prandelliyi sadece ikisi uğurladı ağladı yok twitterdan şampiyon cimbom yazmalar, güzel çalışma yürütüyorlar akıllarınca.

• Maestro'ya kimse bişey diyemez. Eskişehir macında 2 gol attı dünde hatasız oynadı.

Yaptıklarıdnan dolayı derhal Muslera A2 takımı ile antremanlara çıkması lazım. Ayrıca takımla yemekde yemesi engellenmeli.
  • Maç içi ufak pozisyon tartışması. Muslera da uzatmadı fazla. Büyütmeye gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dünkü emre çolak en iyi halindeki selçuk inana 5 basar para üstü bile bırakırdı. arsenal maçında melo - emre çolak ikilisini izleyelim de görelim.
    takım iyiyken sırıtmayan selçuk inan son sezondaki en iyi maçında bile kaç top kaybı ve 3 metreye hatalı paslar verdi bir bakın. kaptanlık bandı hiç yakışmıyor ki o cılız kolundan sürekli düşüyor. sürekli de düzeltyeme çalışıyor. o kadar eğreti duruyor ki anlatamam...

selçuk un gittiği gün bizim kurtuluş günümüz olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: patos64

zaten maç içinde tipim ya faul yapılınca ya da faul atışı kullanınca gözüküyor onu da elimden alma diye isyan etmiş adam, e haklı sonuçta.

Knk felaket tellallığına gerek yok, olur böyle şeyler
  • Adamın maç öncesi konuşmasıyla dalga geçtik zoruna gitmiş galiba şimdi agresif jestler mimikler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilaldincer

dünkü emre çolak en iyi halindeki selçuk inana 5 basar para üstü bile bırakırdı. arsenal maçında melo - emre çolak ikilisini izleyelim de görelim.
    takım iyiyken sırıtmayan selçuk inan son sezondaki en iyi maçında bile kaç top kaybı ve 3 metreye hatalı paslar verdi bir bakın. kaptanlık bandı hiç yakışmıyor ki o cılız kolundan sürekli düşüyor. sürekli de düzeltyeme çalışıyor. o kadar eğreti duruyor ki anlatamam...

https://www.google.com.tr/?gfe_rd=cr&ei=21iEVMDoK6jj8weOsoIw&gws_rd=ssl#q=emre+%C3%A7olak+%C3%A7ok+yoruldum

Selçuk a cılız diyene kadar Emre yi eleştirmeni beklerdim. Adam biraz fiziği geliştirir be kardeşim, Hamza hoca koş deyince yoruldum hocam beni al diyen adamdan hayır mı gelir GS ye? İşte sen düşün o mevki ne kadar efor gerektiriyor... Biraz daha törpüle mesajlarını hocam, gördük Akhisar karşısında ortasahanın nasıl 60 ile 70 arası bocaladığını.

• quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

quote:

dünkü emre çolak en iyi halindeki selçuk inana 5 basar para üstü bile bırakırdı. arsenal maçında melo - emre çolak ikilisini izleyelim de görelim.

https://www.google.com.tr/?gfe_rd=cr&ei=21iEVMDoK6jj8weOsoIw&gws_rd=ssl#q=emre+%C3%A7olak+%C3%A7ok+yoruldum

Selçuk a cılız diyene kadar Emre yi eleştirmeni beklerdim. Adam biraz fiziği geliştirir be kardeşim, Hamza hoca koş deyince yoruldum hocam beni al diyen adamdan hayır mı gelir GS ye? İşte sen düşün o mevki ne kadar efor gerektiriyor... Biraz daha törpüle mesajlarını hocam, gördük Akhisar karşısında ortasahanın nasıl 60 ile 70 arası bocaladığını.

senin bu mesajını okurken aklıma direk bu fotoğraf geldi.

SELÇUK VS MUSLERA

bir futbolcunun kötü olması başka birini iyi yapmaz. selçuku sadece 23 yaşındaki bir orta saha oyuncusundan daha iyi fiziği var diye de övemem kusura bakma. selçuk karaktersiz biri ve bunu en az 4 5 maçta net bir şekilde gösterebilirim. bu başlık için konuşuyorum gördüğüm en gereksiz hareket musleraya laf söylemektir. bu maçta yine bir iki kişiyle tartıştı. başımıza e.b. olarak gelecekse defolsun gitsin. kaptanlık bu değildir. taraftar da bunun farkındadır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

quote:

senin bu mesajını okurken aklıma direk bu fotoğraf geldi.

SELÇUK VS MUSLERA

bir futbolcunun kötü olması başka birini iyi yapmaz. selçuku sadece 23 yaşındaki bir orta saha oyuncusundan daha iyi fiziği var diye de övemem kusura bakma. selçuk karaktersiz biri ve bunu en az 4 5 maçta net bir şekilde gösterebilirim. bu başlık için konuşuyorum gördüğüm en gereksiz hareket musleraya laf söylemektir. bu maçta yine bir iki kişiyle tartıştı. başımıza e.b. olarak gelecekse defolsun gitsin. kaptanlık bu değildir. taraftar da bunun farkındadır.

Ben Selçuk un sırf böyle bi pozisyon yüzünden "Kaptan benim" dediğine inanmıyorum, eğer böyle bi nedenden dolayı bu cümleyi kullandıysa ayıp etmiştir. Selçuk, Muslera dan daha iyi ayağını kullanabildiği için o kullanmak istemiştir sebrest atışı, kafasında bi planı vardır, bi organizyonu vardır ne bileyim. Bence maçın gerilimi ve stresi yüzünden bütün bunlar yaşandı. Yoksa kaptan benim, sen dur diyecek birisi değil Selçuk. Uzatmaya gerek yok bu meseleyi, hele ki karaktersiz v.s diye hakaret etmeye hiç gerek yok hocam, maç içinde bunlar yaşanabilir, doğal karşıladım ben, altında bi şey aramak yersiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Yalnız hocam dün gerçekten iyiydi yani. Böyle devam ederse çok iyi olur.

iyi değildi.
    tek soru, cevabı uzatmıyım,

orada istediğin olabilir, bir futbolcu dün aynı topları alır mıydı almaz mıydı? mehmet topal ve melo'nun atiba'nın aldığı toplara bakalım selçuk'a bakalım adam zaten bunu 35 maçta 1 yapıyor niye övelim? zaten niyeyse tek tartışılan veya övülen konu top alması.. HADİ ANASINI SATAYIM DİYİM Kİ ADAM ADETA DEFANSİF DEHA. dikkat ederseniz top kullanması değil defans konuşuluyor. zaten galatasaray'ın problemi de bu ama problem değil de süs konuşuluyor.
  • Maç içinde olur böyle şeyler. Zaten bir insan Muslera ile kavgalı kalabilir mi, hiç sanmıyorum. Sempatik panter ya
  • https://vine.co/v/Or7LLbEtBOn

normal tartışma da değil öyle, gözlerini falan belertiyor, sen kimsin la selçuk?

böyle taraftarla yolunu bulursun selçuk, rahat ol, nasıl olsa böyle değişik bir kitle var arkanda.
  • Kaptan olacak adamın liderlik vasıfları olmalı biraz .Hem karakteriyle hem de oyunuyla saha içinde lider olması lazım.Selçuk'ta nerede var bu vasıflar.Gelmiş Muslera'ya dayılanıyor tip ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deyvidey

http://forum.donanimhaber.com/m_97414370/tm.htm

İstersen Galatasaray Ana Konu açıp ne var ne yok oraya yazalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LsR

Maestro'ya kimse bişey diyemez. Eskişehir macında 2 gol attı dünde hatasız oynadı.

Yaptıklarıdnan dolayı derhal Muslera A2 takımı ile antremanlara çıkması lazım. Ayrıca takımla yemekde yemesi engellenmeli.

abi A2 yi anladıkta, yemeğinden ne istedin elin garibinin ya :)

• Yeterli ana konu mevcut. Konu açarken onlara dikkat etmiş olsanız bu mesajları görmezsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.