Şimdi Ara

Şehit Haberleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
18.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
179 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternette çok şehit verdiğimiz konuşuluyor ne oluyor anlayan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeter ya ona atar yap buna gider yap, olan fakir fukaranın çocuklarına olsun. Yine söylüyorum ne işimiz var Suriye bataklığında. Kendi topraklarımızı koruyalım yeter.

Yani çocuklar bile anladı bize pastadan kırıntı yok, koskoca amerika bile resmi olarak çekildiğini açıkladı bırakın araplar birbirini yesin.
    Düzinelerce Türk askerinin YURTDIŞINDA şehit olması basli başına vahim bir olaydır. Bu şehitlerin tüm sorumluluğun Tayyip' E ve onu iktidara taşıyan Alkalilere ait olduğu tartışılmaz bir gercek. Ancak burada durumun vehametini daha da arttıran bir husus daha var.

Reuters bundan 5 saat once en az 34 Türk askeri öldürüldü diye haber geçti. Tayyip yönetimi ne yaptı?
    Sehit sayısını 9'dan açtı, pardon 22 dedi, sonra yok yok 29mus dedi, en son yok la yok 33 tane... Siz oyun mu oynuyorsunuz, TANE TANE mi sayıyorsunuz? Şehide "kelle" diyenin tek adam yönetiminden ne beklenir zaten?

Nihayetinde dondu dolasti ilk dakikadan tum dünyanın bildiği sayiya saatler sonra ancak vardi. Bir hükümet düşünün kaç askerinin şehit olduğunu herkesten once, en dogru sayıyla bilemez mi? Peki biliyor da neden halka yalan soyluyorlar? Üstelik yalanlarının üstünü örtmek için ulke çapında interneti sansürlemeyi de hak görüyorlar!

Peki açıklamaları kimler yapıyor? Devletin ilgili makamları MSB, Genelkurmay, Cumhurbaskanligi dururken kalkmis bir ilin valisi sehir sayisi veriyor. Devlet adina cikip birinin konusmasi gerekirken AKP'nin parti sozcusu aciklama yapiyor.

Neresinden tutsan elinde kalan, devlet geleneğinden uzak, her yerinden acemilik ve amatörlük akan, bir basiretsizlik ornegi! Ulkede parlemento olmazsa, hukuk olmazsa, tek kisinin yonettigi parti devleti böyle olur işte. Hâlâ bile kalkıp AKP'yi savunacak kadar yüzsüzler çıkacaktır elbette.

AKP'ye oy verenler, milletin geri kalanı size neden bu kadar öfkeli biliyor musunuz? Çünkü, tüm uyarılara rağmen, tüm kanıtlara rağmen, yillardir ülkeyi bu basitliğe, bu beceriksizliğe, bu basiretsizlige mecbur edenler sizlersiniz. Bunların HEPSİ sizin eseriniz, gurur duyun!
    3 şehit birkaç oluyor, şimdi 33 ve dahada artacak bu sayı.. Birkaç ve daha fazlası diye mi konuşur sizce ?

Not : Padişahım çok yaşa sen.

Not 2 : İstanbul’da yağmur yağdı ama zihniyete sorarsan şehitlere ağlamış bulutlar. O anda başka iller sessiz sakin ve yağışsızdı. O zaman oralarda Allah mı yok ? Veya o şehitler malatyanın izmirin şehidi değil mi ? Zihniyetinize sı.ayım.
    Ya hala müslümalık diyorsun, ne müslümanlığı tarihi aç bak bakalım kaç kare müslüman kardeşlerin seni sırtından bıçaklamış hemde müslüman olmayan emperyalist güçlerin gazına gelerek. Daha tarihten haberin yok kalkmışsın bana uyanıklıktan bahsediyorsun.

Farkında değilsin ama orada Türk evlatlarının kanı dökülüyor, o çok sevdiğin mazlum müslüman kardeşlerin vatanını savunmak yerine boğazda nargile keyfi yapıyor.Bu adamlar amip gibi çoğalıyor, bu adamların burada işi ne diyecek uyanıklık sahibi değilsin anlaşılan.Neymiş müslüman kardeşlerimize yardım edecekmişiz, yahu adam sınır kapısında ülkeden kaçarken diyor ki " Burada karın tokluğuna çalışıyoruz, Avrupa daha iyi" bu adamlar mı yardımı hak ediyor.

Müslüman kardeşlerin 33 tane müslüman çocuğunun, ortodoks rusların emir kulu olmuş müslümanlar tarafından vurulmasına neden ses çıkartmıyor, coğrafyanın bir enayisi biziz demi ?

Sizin gibi ümmetçiler bu ülkenin başındaki en büyük sorun malesef ki, RTE'nin yaptığı onca hata "müslüman komşusu açken tok uyumaz" ile mi geçiştirilecek? Git bakalım orada feci şekilde can veren Türk evladının anasına söyle bunları ne diyecek? İşiniz gücünüz müslümalık üzerinden siyaset yapmak.

Sen bir olursan birlik olursan kimse gelipte ülkeni işgal edemez. Bu ülke 2.ci dünya savaşında milyonlar ölürken, kendi sınırlarını koruyarak bir tane askerinin burnunu kanatmadı, bir tane şehit vermedi. Yapılacak iş basitti, ne yaparlarsa yapsınlar birbirlerini yesinler.
  • idlibde usteğmen kuzenım var tam sınırda mesaj attım cevrım ıcı ama donmedı abısını arıcam sımdı
  • vallahi ses kayıtları falan havada uçıyor 100 şehit var diyorlar üs komple vurulmuş dediklerine göre inşallah hepsi yalandır
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

vallahi ses kayıtları falan havada uçıyor 100 şehit var diyorlar üs komple vurulmuş dediklerine göre inşallah hepsi yalandır
    Kirpilerin icinde sehit tasiniyor falan diye ses kaydi dinledim

• 20 den tut 120 ye kadar şehit var diyorlar ama durum nedir netlik kazanmadı ama bu tür haberlerin yaygınlaşmasından bu olayın en azından olduğu sonucuna varılabilir. Muhtemelen rus bombardımanında gelişti savaşa sürüklenme durumu oluşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fıstıklı Helva

Kirpilerin icinde sehit tasiniyor falan diye ses kaydi dinledim

Alıntıları Göster
    Şehit Haberleri

65. tugay komple vurulmuş dediklerine göre

• quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

65. tugay komple vurulmuş dediklerine göre

Alıntıları Göster
    Ya bu Ayça nın abisi olayi gibi birşey olmasin

• Resmi açıklama gelene kadar teyit edilmemiş haberleri etrafa yaymak çok tehlikeli ve cezai yaptırımı var lütfen dikkatli olalım.
  • https://tele1.com.tr/erdogandan-acil-toplanti-karari-135564/

• allah kahretsın ya yazamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahkuli -- 27 Şubat 2020; 23:10:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fıstıklı Helva

Ya bu Ayça nın abisi olayi gibi birşey olmasin

Alıntıları Göster
    Hataydayım bir kaç resim atayım size

Şehit Haberleri Şehit Haberleri

ne ses kayıtları geldi elimede atamıyorum yarın içeri alırlar direk

haberleri açın ne çıkıyor bu güne kadar 1700 rejim öldürüldü diyor demekki bişi var

• Yeter ya ona atar yap buna gider yap, olan fakir fukaranın çocuklarına olsun. Yine söylüyorum ne işimiz var Suriye bataklığında. Kendi topraklarımızı koruyalım yeter.

Yani çocuklar bile anladı bize pastadan kırıntı yok, koskoca amerika bile resmi olarak çekildiğini açıkladı bırakın araplar birbirini yesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hedef2020

Bu mesaj silindi.
    reyhanlı devlet hastanesine gidelim mi beraber ? istersen basıp giderim 10 dk sonra facetime dan canlı ararım seni istermsin ?

keşke yalan olsa ben yalancı olsam inşallah yalancı çıkarım
  • dolar yukseliyor yandaş medya şu kadar vurduk etkisiz hale getirdik haberleri vermekte. interneti yavaşlatıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgi -- 27 Şubat 2020; 23:29:34 >
  • twitter tıkandı.
  • İnşallah yalan çıkar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • umarım doğru değildir

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.