Şimdi Ara

ŞEHİR DIŞINDA OKURSAM YAPAMAYACAKLARIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Düşündüm de şehir dışında okursam (sadece istanbul u düşünüyorum) ,
    Kilo alma planlarım biter
    Hayalini kurduğum masaüstü oyun bilgisayarını alamam
    Alerji tedavisini olmam zorlaşır
    Üşengeç olduğum için birşeye ihtiyacım olsa hasta olsam sıkıntıya girerim.

Tek artısı kazanırsam daha iyi bir üniversite olur(ytü,itü) kazanamassam ege, deu olur ayrıca orta halliyiz.
    Fikriniz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kardes sehir dısında okumak çok zor , tabi kişiden kişiye de değişir orası ayrı . benim günümün yarısı lanet etmekle geçiyor , tabi bu yurttan kaynaklı , eve çıkabileceğin liseden vb. arkadaşın varsa işler değişir . ama eğitim daha ön planda tabii ki , ben olsam istanbul tercih ederdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalım

kardes sehir dısında okumak çok zor , tabi kişiden kişiye de değişir orası ayrı . benim günümün yarısı lanet etmekle geçiyor , tabi bu yurttan kaynaklı , eve çıkabileceğin liseden vb. arkadaşın varsa işler değişir . ama eğitim daha ön planda tabii ki , ben olsam istanbul tercih ederdim.

Seçenekler ne olur bilinmez ama, üşengeç rahatına düşkün adamım şu zamana kadar çok sorumluluk aldığım söylenemez yani çok olumsuz görüyorum şehirdışını

• Ailemin yanında okuyorum,en büyük artısı tabi ki yemek.Maddi açıdan da biraz daha rahat oluyorsun.Öyle kız olaylarım da yoktur.İstediğim gibi gezip tozuyorum,arkadaşım evde kalıyor istediğim zaman onda kalabilirim.Kimisi hayatı ogrenemezsin diyorlar ama ben onların bahsettiği şeyleri yıllardır yapıyorum zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

Orijinalden alıntı: kartalım

kardes sehir dısında okumak çok zor , tabi kişiden kişiye de değişir orası ayrı . benim günümün yarısı lanet etmekle geçiyor , tabi bu yurttan kaynaklı , eve çıkabileceğin liseden vb. arkadaşın varsa işler değişir . ama eğitim daha ön planda tabii ki , ben olsam istanbul tercih ederdim.

Seçenekler ne olur bilinmez ama, üşengeç rahatına düşkün adamım şu zamana kadar çok sorumluluk aldığım söylenemez yani çok olumsuz görüyorum şehirdışını

o zaman bence , kesin şununla eve çıkarım dediğin güvendiğin birisi yoksa şehir dışı yazmaman . deü de gayet iyi bir üniversite

• Bu sene başlayacaksan 9 eylüle giricem ailem ev alacak ev arkadaşı olabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Bollizard

Bu sene başlayacaksan 9 eylüle giricem ailem ev alacak ev arkadaşı olabiliriz

Bakarız

• Üniversite farkı önemli ancak iş kişinin kendini geliştirmesinde bitiyor. Ben ailemin yanında okuyorum inanılmaz rahat çamaşır bulaşık yemek derdin tasan yok babamdan arabayı isteyebiliyorum rahatlığından ödün vermeyip derslerine veya yapmak istediğin şeylere kendini yöneltebilirsin

• Lan daha lys girmedin neyin havasındasın

• Şehir dışı süper kesinlikle gitmelisiniz

• Yıllardır şehir dışındayım zor gelmedi. İstenirse alışılır zor değil

• Benim iş daha zor, yurtdışı düşünüyorum:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Gktupc

Lan daha lys girmedin neyin havasındasın

Hedeflerim bu yönde. Kesin mi konuşmuşum ben

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.