Şimdi Ara

Sabiha Gökçen Havaalanından Samandıra Metro Turizm tesislerine nasıl giderim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
60.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sabiha Gökçen Havaalanından toplu taşıma araçlarını kullanarak samandıra metro tesislerine nasıl ulaşabilirim acaba ? Diğer forumlarıda araştırdım ama elle tutulur bir sonuca ulaşamadım

Şimdiden teşekkürle
    r.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Samandıra Metro Turizm Tesislerine Ulaşım

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Samandıra Metro Turizm tesislerine gitmek için birkaç alternatif ulaşım seçeneği mevcuttur:

• Otobüs: SG-1 numaralı otobüs hattını kullanarak havalimanından Kurtköy Metro İstasyonu'na gidebilirsiniz. Buradan M4 metro hattına binerek Samandıra İstasyonu'nda inebilirsiniz.
    • Servis: Samandıra Metro Turizm tesisleri, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır. Servis kalkış noktası havalimanının Hava Yolu Şirketleri Terminali'nin (HYS) önündedir.
    • Taksi: Havalimanından Samandıra Metro Turizm tesislerine taksiyle gidebilirsiniz. Taksi ücreti mesafeye göre değişmektedir.

Alternatif Ulaşım Seçenekleri:

• Özel Havaalanı Transferi: Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Samandıra Metro Turizm tesislerine özel havaalanı transfer hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmet önceden rezervasyon yaptırılarak kullanılabilir.
    • Araç Kiralama: Havalimanından araç kiralayarak Samandıra Metro Turizm tesislerine gidebilirsiniz.

Önemli Hususlar:

• Otobüs ve metro ücretleri değişebilir. Güncel ücretler için ilgili ulaşım otoritelerine başvurmanız önerilir.
    • Servis saatleri mevsimsel olarak değişebilir. Güncel servis saatleri için Metro Turizm ile iletişime geçmeniz önerilir.
    • Trafik durumuna bağlı olarak ulaşım süresi değişebilir.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratbolat52

Sabiha Gökçen Havaalanından toplu taşıma araçlarını kullanarak samandıra metro tesislerine nasıl ulaşabilirim acaba ? Diğer forumlarıda araştırdım ama elle tutulur bir sonuca ulaşamadım

Şimdiden teşekkürle
    r.

Hocam mesajını geç gördüm ama belki işine yarar. Sabiha Gökçen'den 16S ya da E-10 numaralı otobüslere binip Kartal Köprüsü'nde in. Köprünün üzerinden Samandıra Yönüne giden dolmuşlar var onlar götürecektir seni. İstersen aynı yerden Uğur Mumcu'ya giden dolmuşlara binip Metro'nun yazıhanesine gidip servise binebilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• sabiha gokcenden metro nun yazihanesine tek seferde gidemez miyiz. yani e10 a falan binip servisin gececegi bir yerde binsek
    cunku esenler otogardan otobus dudulluya gecmisti oradan inip samandiraya servis oradanda baska servisle havalanina gitmistik bir ara . ama ayni servisleri kullanarak havalanindan otogara ya da metro yazihanesine gidemiyor muyuz
  • Metro nun servis ağı çok geniş İstanbul da

havalimanına servisi vardır belki yazıhanesi de vardır.

direk servisini kullanabilirsin bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcrew -- 16 Temmuz 2013; 11:09:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_fosil

Metro nun servis ağı çok geniş İstanbul da

havalimanına servisi vardır belki yazıhanesi de vardır.

direk servisini kullanabilirsin bence

servisi zaten kullanmistim 3 aktarma ile uzun bir yolculuktan sonra havaalanina varabilmistim.
  • Gecen sene 9. ayda Kurtkoy‘e giden servisine bindim , Sabiha‘da yolcu birakmisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu hortlatmak gibi olcak ama belki başka arkadaşların işine yarar diye düşünüyorum. önceden havaşlarla sağlanıyormuş ulaşım ama ben gittiğimde havaşların samandıra servisi kaldırılmıştı. zaman kısıtlı olduğu için taksiyle gitmem gerekti. 50 tl taksi ücreti ödedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratbolat52

konu hortlatmak gibi olcak ama belki başka arkadaşların işine yarar diye düşünüyorum. önceden havaşlarla sağlanıyormuş ulaşım ama ben gittiğimde havaşların samandıra servisi kaldırılmıştı. zaman kısıtlı olduğu için taksiyle gitmem gerekti. 50 tl taksi ücreti ödedim

Oha işe yaradı. Çok sağol
  • Bende çok merak ediyorum. Nasıl gidileceğini bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metro bursa-balıkesir ve yalovadan sabiha gökçene sefer başlatmış.
    sabiha gökçenden aktarma için nilüferin de kullandığı yakında bir ufak tesis var.
    metro da orayı kullanıyor sanırım.
    geçen gidişimde yanlış hatırlamıyorsam samandıra tesisine gidecek bir teyzeyi bizim servisle havaalanından bahsettiğim ufak tesise getirdiler ve servis aracının geleceğini söylediler.
    o ufak tesisten diğer noktalara da servis vardır zannediyorum.

sabihanın çıkışta metronun ofisi var yeni.
    oradan daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saltas

metro bursa-balıkesir ve yalovadan sabiha gökçene sefer başlatmış.
    sabiha gökçenden aktarma için nilüferin de kullandığı yakında bir ufak tesis var.
    metro da orayı kullanıyor sanırım.
    geçen gidişimde yanlış hatırlamıyorsam samandıra tesisine gidecek bir teyzeyi bizim servisle havaalanından bahsettiğim ufak tesise getirdiler ve servis aracının geleceğini söylediler.
    o ufak tesisten diğer noktalara da servis vardır zannediyorum.

sabihanın çıkışta metronun ofisi var yeni.
    oradan daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

Balıkesirden metro turla sabiha gökçene sefer var mı?

bir de kac ssat sürer acaba?
  • en son bildiğim kadarıyla ne nilüfer ne de metro o bahsettiğim tesisi kullanıyorlar.
    nilüfer dudulludaki tesise kadar götürüp ordan sabiha gökçene servisle atıyor.
    metro da aynı şekilde samandıra tesisine götürüp ordan havaalanına bırakıyor.
    bursadan en hızlı giden akmis.Akmis otobüsle direkt havaalanına giren tek firma.

balıkesir hakkında net bilgim yok ama samandırada inip servisle geçebilirsin zannediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saltas -- 3 Nisan 2016; 20:08:41 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.