Şimdi Ara

Sedef Hastaları Buraya ! Çözüm ve Sorunlarımızı Paylaşalım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
117
Cevap
13
Favori
136.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 yıllık sedef hastası yim. Hastalık tüm vücuduma yayıldı. Doktorlardan aldığım hiçbir ilaç ise yaramadı açıkçası. Hastalığını veren Allah dermaninida veriyor bence. Annemler vücuduma kına surdu(içinde limon tuzu da var) . Yaklaşık bir hafta boyunca. Bu süreçte hiç banyo yapmamalosiniz. Günde iki defa kullanmak şartıyla. 2-3-4 . Haftalarda ise 1 kere kullandım ve Allaha şükür bir ay içerisinde tanınmayacak bedeneim sapasağlam oldu . Bu işin dini boyutunda var tabikide. İlgilenenlere ayrıntılı anlatabilirim. Maiden ulaşabilirsiniz bana . Bu arada hiç bir kar amacı gutmuyorum kesinlikle tek temennim herkesin iyileşmesi Allah herkese bol şifa versin
  • 40 yıllık sedef hastasıydım bir ay öncesine kadar bel ağrısı için gürcistandan temin ettiğim bir krem herşeyi değiştirdi .inanamadım ama 40 yıl sonra şu an evde kısa pantolonla oturuyorum .bende pullanma vardı kollarımda bacaklarımda belimde .şu an sıfır pullanma var hemde birkaç kullanmada etkisi bariz görülüyor. bir başka konu bu krem ağrılara ve morluklara karşı inanılmaz etki gösteriyor .bunu okuyanlar inanmıyacaksınız biliyorum ben olsamda inanmazdım ama emin olun zerre abartı yoktur. tekrar söylüyorum bende pullanma vardı ve 40 yıl bununla yaşadım diğer sedef türlerine etki edermi bilmiyorum hsnbrci@gmail.com
  • 40 yıllık sedef hastasıydım bir ay öncesine kadar bel ağrısı için gürcistandan temin ettiğim bir krem herşeyi değiştirdi .inanamadım ama 40 yıl sonra şu an evde kısa pantolonla oturuyorum .bende pullanma vardı kollarımda bacaklarımda belimde .şu an sıfır pullanma var hemde birkaç kullanmada etkisi bariz görülüyor. bir başka konu bu krem ağrılara ve morluklara karşı inanılmaz etki gösteriyor .bunu okuyanlar inanmıyacaksınız biliyorum ben olsamda inanmazdım ama emin olun zerre abartı yoktur. tekrar söylüyorum bende pullanma vardı ve 40 yıl bununla yaşadım diğer sedef türlerine etki edermi bilmiyorum hsnbrci@gmail.com
  • Ben 10 senedir sedef hastasıyım. Sivas balıklı kaplıca olmak üzere denemediğim şey kalmadı. Kimi zaman geçti fakat tekrar çıktı. Sonra cildiye doktoruna gittim. Bana metoart adında iğne verdi ve sedefimi tamamen bitirdi fakat iğneyi kesince tekrar çıkmaya başlıyor. Bende alternatif çözümler aramaya çalıştım internette. İzmirde Sürmeli Eczanesi diye bir yer tavsiye edenleri okumuştum. orasıyla iletişime geçtim ve krem istedim. Aynı anda Doktor Saraçoğlunun sedef ile ilgili kürlerinden satın almıştım. İkisini de eş zamanlı kullandım ve şuan sadece kızarıklık kaldı. Fakat krem kullanması çok zor. Yani şöyle söyleyeyim. Günde en az 3 kere sürülmesi isteniyor ve 2 saat sonra duş almanız lazım. Ben günde 1 kere yapabildim. Haftasonları 2-3 kere yapabildim. Benim iyileşmem 20 günü buldu. Resimlerimi paylaşıyorum. Bursa'da yaşıyorum. Eğer görmek isteyen olursa yaraların son durumunu gösterebilirim. Bir de bu ilaçlardan şifa bulursunuz ya da bulamazsınız ona bir şey diyemem. Çünkü çoğu kişiye yarayan ilaçlar bana yaramamıştı. Bu hastalıktan çok çeken varsa denemesinde fayda var. Resimleri sırasıyla koydum. En kızarık hali ilaca başlamadan önceki halleri. Sonra gün geçtikçe geçmeye başladı. Allah şifa versin.
     Sedef Hastaları Buraya ! Çözüm ve Sorunlarımızı Paylaşalım Sedef Hastaları Buraya ! Çözüm ve Sorunlarımızı Paylaşalım Sedef Hastaları Buraya ! Çözüm ve Sorunlarımızı Paylaşalım Sedef Hastaları Buraya ! Çözüm ve Sorunlarımızı Paylaşalım Sedef Hastaları Buraya ! Çözüm ve Sorunlarımızı Paylaşalım Sedef Hastaları Buraya ! Çözüm ve Sorunlarımızı Paylaşalım

• Merhabalar buyuklerim ve kucuklerim.

yasim 18 8 yildir sedef hastasiyim oncelikli olarak tüm vucudumda vardi hastane hastane dolastiysamda fayda etmedi bi gun yine hsatanedeyken bi teyze hastaligimi sordu anneme annem acikladi bana bi tedavi onerisi bulundu denemeketen zarar gelmez dedik ve denedik tüm vucudumda gecti sadece kafamda var kafamdakini nasil gecirebilirim diye arastirirken burayi gordum nasil gecirdigimi bu hastaligi anlatmak istedim.

olmamış inciri kaynatiyosunuz ve iciyosunuz bayaa kötü bi tadi vardi.her gün 1 bardak iciyodum ben Allaha sukur sacim haric tüm vucudumda gecti.

denemenizi tavsiye ederim.

insallah hepinize iyi gelir.
  • arkadaşlar LR diye bir firma var bu firma aloe vera üretimi yapıyor ürettiği kremler spreyler çeşitli aloe vera özlü ürünleri var çok iyi sonuçlar veriyor denemenizi tavsiye ederim
  • Şu mail adresinden ulaşın falan diyenlere uyuz oluyorum. Varsa bir bildiğin söyle. Ne yani bu kadar hasta var çare arayan. Amacınız ne maddi kazanç mı, ünlü olmakmı?
  • forest78 F kullanıcısına yanıt
    slm
    her doktor bu ilacı yazmıyor. eczanelerde yok. odadan siparişle getirtiyorlar. ağır bir ilaç. bende hidradenitis hastalığı var. dr bu ilacı verdi. ama ilaç sedef hastalarına daha çok veriliyor. ben kullanmayacağım. 602 tl fiyatı.
  • Arkadaşlar lütfen buraya dikkat. Ben de sedef hastasıyım ve sedefin nasıl doğal yöntemlerle tedavi edileceği konusunda hayat kurtarıcı bir kitap buldum. Buraya reklam yapmak için gelmediğimi en baştan söyleyeyim bu arada, yayıneviyle veya kitabın yazarıyla hiçbir alakam yoktur. Bu hastalığın ne kadar zor bir imtihan olduğunu ben de kendim deneyimleyerek yaşadım. Tek sıkıntı şurada: kitabın Türkçesi yok (kitap Ingilizce). Hatta şöyle söyleyeyim, Türkiyede bu doğal yöntemlerden bahseden doktor ya bulamazsınız, ya da çok azdır. Doktora gittiğiniz zaman size birkaç steroid krem yazıp eve gönderirler. Bu kitabı ne yapıp edip okuyun veya İngilizceye çevirttirin. Bu kitabı okuduktan ve orada denen şeyleri uyguladıktan sonra demek istediğim şeyi anlayacaksınız. Kitap hastalığın nedenlerini açıklayıp, hastalığa kesin çareler sunmaktadır. Bu çareler sedefin ya tamamen gitmesini sağlamakta, ya da sedefin hayatınıza engel oluşturacak bir bela olmaktan çıkarmaktadır (hastalık vücudunuzun büyük bir kısmını kaplarken, çok daha az bir kısmını kaplayacak). Daha önce asla böyle bir şey okumadınız, bunun garantisini size verebilirim. Bana inanmıyor da olabilirsiniz, inanıp inanmamak da size kalmış. Ama şunu söyleyeyim ki, bu kitabı okumazsanız hayatınızın hatasını etmiş olursunuz ve sedeften kurtulma fırsatınızı geri tepmiş olursunuz. Kitabı lütfen çevrenizdeki diğer sedef hastalarına da ulaştırmaya çalışınız.

Sizlere bahsettiğim kitap:
    https://www.amazon.co.uk/Healing-Psoriasis-Alternative-John-Pagano/dp/0470267267

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tahir Baştuğ -- 19 Nisan 2018; 12:19:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tahir Baştuğ

Arkadaşlar lütfen buraya dikkat. Ben de sedef hastasıyım ve sedefin nasıl doğal yöntemlerle tedavi edileceği konusunda hayat kurtarıcı bir kitap buldum. Buraya reklam yapmak için gelmediğimi en baştan söyleyeyim bu arada, yayıneviyle veya kitabın yazarıyla hiçbir alakam yoktur. Bu hastalığın ne kadar zor bir imtihan olduğunu ben de kendim deneyimleyerek yaşadım. Tek sıkıntı şurada: kitabın Türkçesi yok (kitap Ingilizce). Hatta şöyle söyleyeyim, Türkiyede bu doğal yöntemlerden bahseden doktor ya bulamazsınız, ya da çok azdır. Doktora gittiğiniz zaman size birkaç steroid krem yazıp eve gönderirler. Bu kitabı ne yapıp edip okuyun veya İngilizceye çevirttirin. Bu kitabı okuduktan ve orada denen şeyleri uyguladıktan sonra demek istediğim şeyi anlayacaksınız. Kitap hastalığın nedenlerini açıklayıp, hastalığa kesin çareler sunmaktadır. Bu çareler sedefin ya tamamen gitmesini sağlamakta, ya da sedefin hayatınıza engel oluşturacak bir bela olmaktan çıkarmaktadır (hastalık vücudunuzun büyük bir kısmını kaplarken, çok daha az bir kısmını kaplayacak). Daha önce asla böyle bir şey okumadınız, bunun garantisini size verebilirim. Bana inanmıyor da olabilirsiniz, inanıp inanmamak da size kalmış. Ama şunu söyleyeyim ki, bu kitabı okumazsanız hayatınızın hatasını etmiş olursunuz ve sedeften kurtulma fırsatınızı geri tepmiş olursunuz. Kitabı lütfen çevrenizdeki diğer sedef hastalarına da ulaştırmaya çalışınız.

Sizlere bahsettiğim kitap:
    https://www.amazon.co.uk/Healing-Psoriasis-Alternative-John-Pagano/dp/0470267267
    hocam öncelikle teşekkürler ,dediğiniz gibi bu hastalığı yaşamayan bilmez zor bir imtihan ,sizde bir şekilde yardımcı olmaya çalımışsınız bizlere. Lakin kitap dediğiniz gibi ingilizce ,kitabı alırız almak kolay ama nasıl türkçe'ye çevirteceğiz bireysel çeviri cok yuksek meblağlar tutar. sonucta herkesın cevresınde akademık bır cevırı yapabılecek kısıler yok . sızden rıcamız eger türkçe oalrak elınızde varsa bır örnegı bunu bir şekilde çoğaltalım yada ingilizce cevırı için ortak hareket edelım.

• Merhaba arkadaslar bende sedef hastaligina bagli eklem romatizmasi teshisi kondu suan hafta da 1 ilac kullaniyorum ilaclar hakkinda bilgi edinirken eczaci arkadas sedef icin yeni bir ilac geldigini ve bunun sgk tarafindan karsilanacagini soyledi ilacin normal fiyati 1500 lira arastirin ve doktorunuza danisin ismi "verxant sc" 1 ay sonra kontrol icin gittigimde ben ilac hakkinda bilgi edinecegim acil sifalar
  • Merhaba arkadaslar sedef hastaligini 8 yildir dirseklerimde tasiyordum. cok ucuz ve kesin tek care bir cin ilaci buldum. 3 tanesi 10 dolar civarinda ve internette satiliyor. alin ve bir hafta icinde tamamen yok oluyor. inanin resimlerini cekmedigime pisman oldum ve allah rizasi icin paylasiyorum. Ilacin ismi ZUDAIDU. Lütfen pahali ürünlere kanmayin. Telefon numaram 004917627276927. Bilgilenmek isteyen herkes beni ariyabilir. Sedef Hastaları Buraya ! Çözüm ve Sorunlarımızı Paylaşalım

• rightness R kullanıcısına yanıt
    Ben neotigason u bıraktım.3.dozunu yeni kullandım stelera iğnenin.

Çok memnunum şimdilik
  • SEDEFE KESİN ÇÖZÜM

ARKADAŞLAR MERHABA SEDEF HASTALIĞI İÇİN TIP OLDUKÇA HIZLI GELİŞİYOR BENDE ÇOK KİMYASALÜRÜN KULLANDIM BİR AN GEÇİYORDU SONRA BİR DAHA ÇIKIYORDU.DOKTORLARA GITTİM AMA HER GİDİŞİMDE ÇOK CİDDİ DE PARALAR HARCADIM.GÖREVİM GEREĞİ SÜREKLİ ŞEHİR ŞEHİR GEZİYORUM BİR GÜN ADAPAZARINDA İŞİM VARDI ADAPAZARINA GİTTİĞİMDE DÜKKAN ZİYARETLERİMDE BİR MÜŞTERİM VUCUDUMDAKİ KIZARIKLIĞI FARK ETTİ VE BANA NE OLDUĞUNU SORDU BENDE ÇEKİMSER KONUŞARAK SEDEF OLDUĞUNU SÖYLEDİM VE O GÜN BENİM SEDEFİN GERÇEKTEN ÇOK BASİT BİR HASTALIK OLDUĞUNU FARKETTİM YÜCE RABBİM İNSAN VUCUDUNU YARATIRKEN VUCUDUMUZUN DA BU HASTALIKLARLA SAVASACAK BUTUN IMKANLARI DOGAYA VERDI KESINLIKLE DOGADAN GELEN BÜTÜN ŞİFA ÜRÜNLERİNE İNANIN HERKEZE İNANMAYIN BEN ÇOK KİŞİYE İNANDIM VE ÇOK PARALAR VERDİM.

ADAPAZARINDA Kİ ŞİFA DOLU KOVANOZU ALDIĞIMDA ACABA YENEBİLECEKMİYİM YİNE BU DEFA DİYE BİR ARA DÜŞÜNDÜM ASLINDA TOZ HALİNDE BİR ÜRÜNDÜ YAPTIKLARIMIN YANINDA BUNU YEMEM COK KOLAYDI.1 YIL BOYUNCA PROBİYOTİK HAPLARA VERDİĞİM PARANIN HADDİ HESABI YOKTU AMA SONUNDA BAŞARDIM VE BUNU DAHA AZ MALİYETLE ÇOK KISA ZAMANDA HALLETTİM. SADECE BEN DEĞİL ÜRÜNÜ KULLANAN HERKEZ BU ÜRÜNÜ KULLANIP ÇOK GÜZEL SONUÇLAR ALDI KİMSEYE VESİLE OLMAK İSTEMEM SONUÇTA ŞİFAYI VEREN ALLAH AMA YİNEDE DENEMENİZDE ÇOK FAZLASIYLA BİR FAYDA VAR AİLENİZDE RAHATSIZLIKLAR VARSA LÜTFEN BANA YAZIN VEYA 0549 496 41 54 NOLU HATTIMDAN ULAŞIN.

ALLAH BÜTÜN HASTALARA ACİL ŞİFALAR VERSİN

• Arkadaşlar kısa ve öz sedef egzama sı olanlar numarami yazdım whatshapdan bi şekilde bana ulaşın 1 haftada sıfır hastalık bitiriyorum bunu okuyan kişi sakın hastalığı varsa aramamazlik yapmasin yakın dostlariniz varsa verin yazıktır çok kötü hastalık kendimden biliyodum
  • Arkadaşlar kısa ve öz sedef egzama sı olanlar numarami yazdım whatshapdan bi şekilde bana ulaşın 1 haftada sıfır hastalık bitiriyorum bunu okuyan kişi sakın hastalığı varsa aramamazlik yapmasin yakın dostlariniz varsa verin yazıktır çok kötü hastalık kendimden biliyodum 05377409792
  • Sanırım saçımda var dermovate kullanıyorum suanda
  • Slm arkadaslar sedef hastali olan arkadaslar lutfen dikate alin inanin kesin cozumu var cevremde enaz 30 kisi tamamen iylesti bana yazin faydam inanin olur
  • Zyzz93 Z kullanıcısına yanıt
    Slm sedefin kesin cozumu var arkadaslar bana burdan yazin yardim ci olurum
  • Bende Insight uzay aracinin Marstan gondersigi foto sandim. Sedef hastaligi imis
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.